Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Timto chci velmi podekovat garnymu, ze se postaral dnes o meho milacka a i me. Puvodne jsem mel jen prijet na montaz radia potom co mi vybrali z kufru changer, prijdu k autu a...nenastartuju. Garny dorazil promtne s novou baterii a odjeli sme k nemu. Za hodku a pul bylo hotovo auticko ma novou baterku i nove (neSkoda radijko). Maxidot ted je nahore nejak smutny, asi nas ceka D-Dot a na jare v ramci omlazeni cepy :) Jeste jednou diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timto chci velmi podekovat garnymu, ze se postaral dnes o meho milacka a i me. Puvodne jsem mel jen prijet na montaz radia potom co mi vybrali z kufru changer, prijdu k autu a...nenastartuju. Garny dorazil promtne s novou baterii a odjeli sme k nemu. Za hodku a pul bylo hotovo auticko ma novou baterku i nove (neSkoda radijko). Maxidot ted je nahore nejak smutny, asi nas ceka D-Dot a na jare v ramci omlazeni cepy :) Jeste jednou diky!

Díky .. nemáš zač .. jen to ježdění že... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garny má též můj dík, za trpělivost se mnou a mími výmysli, díky za kontrolu auta, asi ty špatný starty, byli jen u mě v hlavě :)

Díky Martin

P.S. příští týden snad budu mít ty xenonové lampy, takže kdyby jsis našel chvilku zastavil bych se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garny má též můj dík, za trpělivost se mnou a mími výmysli, díky za kontrolu auta, asi ty špatný starty, byli jen u mě v hlavě :)

Díky Martin

P.S. příští týden snad budu mít ty xenonové lampy, takže kdyby jsis našel chvilku zastavil bych se.

jo v pohodě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre & co, dotazek, posledni dobou se mi zda, ze mi to nejak zere (benzinova stokonka), a to vyrazne. I v zime to nemivalo nejaky horentni spotreby, na benzin, ale ted se nedostanu pod 10l. Auto se ale chova uplne normalne, neni hlucny, otacky nekolisaji, startuje na drc, jede bezva, necoudi, jen proste zere jako blazen. Kdyz byla spatna lambda, zlobila vaha, vsechno bylo poznat na jizde. Ted je vsechno v cajku. Jen to zere 10,5l pri jezdeni po Praze po vikendu. Zimou to nebude, driv to nedelalo. Olej plna syntetika. Leju do toho N98, rikal jsem si, bude to benzinem, taxem to vyjel skoro do prazdna a nalil V-Power zadna zmena, jen trochu uklidneni chodi, ale to je u VP normalni. Cim by to mohlo byt? Asi nejlepsi na VAG coz? Jinak ma to 220kkm skoro, tak jestli uz proste neni cas, ale na druhou stranu, jezdi to stale perfekt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo cece, jenze nohu mam porad stejnou :) 10l mi to bralo jen kdyz jsme jezdivali rallye u Marjanek

Menit se nemusi, ale ctyrvalcovej benzin precejen uz asi nejakou udrzbu vyhledove potrebovat bude. I kdyz na druhou stranu, proc do toho sahat, kdyz to olej nezere, nic z toho netece, nehuli to.... Ma to slusnou peci, tak mozna to nebude treba jeste dlouho :) Ted jsem snad rok nemel ani nejmensi zavadu, slouzi dobre. Teda krome dalsi stahovacky, ale to beru u octy jako beznou udrzbu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo cece, jenze nohu mam porad stejnou :) 10l mi to bralo jen kdyz jsme jezdivali rallye u Marjanek

Menit se nemusi, ale ctyrvalcovej benzin precejen uz asi nejakou udrzbu vyhledove potrebovat bude. I kdyz na druhou stranu, proc do toho sahat, kdyz to olej nezere, nic z toho netece, nehuli to.... Ma to slusnou peci, tak mozna to nebude treba jeste dlouho :) Ted jsem snad rok nemel ani nejmensi zavadu, slouzi dobre. Teda krome dalsi stahovacky, ale to beru u octy jako beznou udrzbu :)

Ahoj.. no hele už jsem se taky setkal ,že zadní destičky byly přidřené a stále přibrždovalo.... a spotřeba o litr a půl na 100 km ..a to bylo na TDI....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...