Přejít na obsah

Chyba 16520 - rada 1 - sonda 2 El.zavada v obvodu


Saman

Doporučené příspěvky

Zdravim,

tohle mi nasel vag:

Eíslo dílu oídícího modulu: 036 906 034 BL

Komponent a/nebo - verze: MARELLI 4LV G 3699

Kódodvání softwaru: 00071

Kód opravny: WSC 13765

Dodateená informace: TMBMC46Y823507100 SKZ7Z0A1348127

1 Nalezeny chyby:

16520 - rada 1 -sonda 2 El.zavada v obvodu

P0136 - 35-10 - - - Sporadicky

Nesetkal se s tim uz nekdo? Co je na odchodu?

Dik.

Saman

Editováno: , autor: Saman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tohle mi nasel vag:

Eíslo dílu oídícího modulu: 036 906 034 BL

Komponent a/nebo - verze: MARELLI 4LV G 3699

Kódodvání softwaru: 00071

Kód opravny: WSC 13765

Dodateená informace: TMBMC46Y823507100 SKZ7Z0A1348127

1 Nalezeny chyby:

16520 - rada 1 -sonda 2 El.zavada v obvodu

P0136 - 35-10 - - - Sporadicky

Nesetkal se s tim uz nekdo? Co je na odchodu?

Dik.

Saman

Mohl bys taky napsat alespoň motorizaci. Tuto závadu měla na Fab 1,4 moje sestra. Vadná lambda za katem. Dle DP se dá změřit zda má odpor.

Pokud bys ji měl špatnou tak člen fora SEBO ji má za 1/3 ceny Škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 16V. Myslel jsem ze to je jasny z RJ motoru, pokud mam spravny informace, tak Magneti Marelli maj jen 16V, ostatni Simos.

presne tak a tento typ ma tusim 55kW verzia a 74kW ma 4MV. inak vymazat a zistit ako casto to vyskakuje ale ta lambda stoji teraz neviem ci 1 alebo 2. jedna stoji cca 2000, druha cca 4000, nie je zanesena podtacanim motora ? nestacilo by v pripade opakujucej sa hlasky previest auto trochu sviznejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, fakt ze s tim ted jezdi denne mlada, a ta si se spravnym razenim moc problemy nedela, i kdyz, je to mnohem lepsi nez bejvalo. Pokud se teda na zivotnosti lamda sond hodne podepisuje zpusob jizdy, nemuze na tom mit vliv, ze casto stoji v zacpe a tudiz se castejc rozjidi, no a vlastne pri pomalym popojizdeni ma maly otacky, ale zase pri malym pozadavku na vykon?

Editováno: , autor: Saman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi na ni najezdil docela dost,bude chtít vyměnit, sonda není věčná,je to jako u dieselu váha vzduchu.Je to nejnamahavější čidlo na motoru,které musí pacovat při dosti vysoké teplotě a ještě k tomu zvládnout vodu po startu,která se tam objevuje.proto taky u dřívějších modelů byla tak dosti poruchová.Tet se změnila konstrukce,je o trošinku větší doutník a taky se upravil soft,který začíná vyhřívat topný prvek o něco později. Až se sní odfoukne voda po startu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
To jsi na ni najezdil docela dost,bude chtít vyměnit, sonda není věčná,je to jako u dieselu váha vzduchu.Je to nejnamahavější čidlo na motoru,které musí pacovat při dosti vysoké teplotě a ještě k tomu zvládnout vodu po startu,která se tam objevuje.proto taky u dřívějších modelů byla tak dosti poruchová.Tet se změnila konstrukce,je o trošinku větší doutník a taky se upravil soft,který začíná vyhřívat topný prvek o něco později. Až se sní odfoukne voda po startu....

Ahoj,

a mění se Sonda 1 nebo 2? Nebo obě dvě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim,

tohle mi nasel vag:

Eíslo dílu oídícího modulu: 036 906 034 BL

Komponent a/nebo - verze: MARELLI 4LV G 3699

Kódodvání softwaru: 00071

Kód opravny: WSC 13765

Dodateená informace: TMBMC46Y823507100 SKZ7Z0A1348127

1 Nalezeny chyby:

16520 - rada 1 -sonda 2 El.zavada v obvodu

P0136 - 35-10 - - - Sporadicky

Nesetkal se s tim uz nekdo? Co je na odchodu?

Dik.

Saman

Ve Škoda servisech na to vyšlo teď flash CD(08/01) pomocí kterýho se tahle závada která se objevuje čas od času odstraní (resp.posune se rozmezí měřených hodnot lambda sond do ŘJ motoru)

Takže až tam pojedeš na prohlídku tak jim to připomeň že něco takovýho existuje a ať ti to přeflashujou

Tak zdar :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

PROSIM O RADU MAM STEJNY PROBLEM TAKY SE SONDOU PORAD MI SVITILA A SVITI KONTROLKA EL MOTOTU,VAG PSAL 1650 RADA 1 SONDA 2 EL ZAVADA V OBVODU ,SONDU JSEM VYMENIL A ZAVADA PORAD STEJNA PROSIM O RADU UZ NEVIM KDE HLEDAT ALE MECHOS MI RIKAL ZE PRY UDAJNE BYCH MEL VYMENIT I SONDU 1 PRY JSOU NAK SPOJENE ALE NAK SE MI TO NEZDA TAK UZ SE OBRACIM ZDE NA FORUM PROSIM O RADU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...