Přejít na obsah

Jakou máme barvu laku karoserie?


koblih

Doporučené příspěvky

zdravím, je možný aby sem někdo hodil třeba fotky a názvy nových barev + jak se dají objednat? Například jsem viděl v Radotíně stát hráškově zelený Roomstery (vyadalo to jako obyč barva), a v PORSCHE Plzeň mají "oranžovo-žlutou" FII a Rooma v hnědé metal. Myslím že nových barev bude asi víc, ale koukal jsem do konfigurátoru a nejsou v nabídce. Víte o tom někdo něco? :)

jsem ulítlej na pastelové barvy a ta oranžovo žlutá (nebo něco žlutýho s nádechem do oranžova) vypadala z dálky moc hezky ;)

po chvilce hledání jsem se dostal k několika novým odstínům na stránkách Škoda Auto, ale z těch co jem viděl je tam přidaná jenom Hnědá Mocca

Jinak zde je tedy seznam barev, jaké jsou teď v nabídce:

Modrá Aqua

Béžová Cappuccinoo

Modrá Storm

Modrá Miami

Zelená Amazone

Černá Magic

Hnědá Mocca

Šedá Platin

Béžová Safari

Šedá Stain

Rosso Brunello

Stříbrná Brilliant

Modrá Pacific

Červená Corrida

Bílá Candy

Žlutá Sprint

Zelená Artic

Šedá Anthracite

Modrá Race

Zelená Rallye

Editováno: , autor: janjoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ty stránky znam, ale nenašel jsem ty ty pastelové barvy. Jedu jsem teď našel v bazaru, takže ta světle zelená je Zelená Limette a je s výbavou Sport ;)

Už my chybí jenom zjistit jak se jmenuje ta žlutá (ale ta byla na výbavě Classic - nebo na nějakém podobném modelu)

post-2192-1267628399,8179_thumb.jpg

post-2192-1267628407,1037_thumb.jpg

post-2192-1267628411,9824_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že tyhle pastelové jsem nějak v katalogu ani na konfigurátoru nepostřehl a v katalogách pro facelift už také nejsou. Tam jsou jen nové metal odstíny. Zkoušel jsem hledat jestli to není nějaký akční model, ale nic jsem nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přidávám další informace, třeba si těchto barev také někdo všimnul. Po hledání jsem tyto vozy našel v prodejnách Porsche Inter Auto. U každého takovéhoto vozu mají uvedeno "Speciální barva"

V nabídce mají navíc k ostatním odstínům ještě tyto barvy skladových vozů:

Zelená Cosmic

Zelená Fantasy

Oranžová Fun (to je pravděpodobně odstín po kterém jsem pátral)

Běžová Sahara

Zelená Agave

Hnědá Marone (viz v dřívějším příspěvku asi špatně uváděná Hnědá Mocca)

Modrá Nightfire

Pokud mátě někdo fotky těchto barev, tek je sem pls dejte ať víme jak dané odstíny vypadají wink.gif

Editováno: , autor: janjoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

 No je to metla akorát trochu špinavá ale tedˇ aktualně umytá ,vyleštěná kvůli svatbě ,přeci nepovezu nevěstu ve špinavém autě   ta špína je zimní kamufláž  :smich:  :smich:auto se u mně meje jen až když je to akutní né to není pravda prostě na to není čas auto slouží mě a né já jemu  :palec2:

Editováno: , autor: martinsticky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zajímalo by mě, jakou barvu máme nejčastěji v garáži... Nabídka palet se sice s jednotlivými MR roky mění, ale to je zejména z důvodu zájmu/nezájmu o příslušné odstíny. Co máte za odstín vy?

Bílá Candy uni - 0 majitelů

Červená Corrida uni - 10 majitelů

foromen, Pitt, ntr23, mvh, Honzik6098, dědekpmr, banán, mirda328, miro296, zizi5

Modrá Dynamic uni - 2 majitel

Imri, Octavka

Zelená Highland metalíza - 0 majitelů

Zelená Olive metalíza - 3 majitelé

Misubaro, Šváb, Míra1

Modrá Ocean metalíza - 8 majitelů

Jered, LUKY-007, Blacky, škorpík, Mikoho, TomV, kadli, El_Jacobo

Červená Flamenco metalíza - 4 majitelé

Václav Š., Alice 18, r_bova žena, OldaM

Stříbrná Diamant metalíza - 2 majitelé

koblih, Jezek,

Béžová Cappuccino metalíza - 4 majitelé

RomanKo, jey-r, tora, canario447

Modrá Polar metalíza - 2 majitelé

Aaron71, omiko

Modrá Storm metalíza - 3 majitel

hairman, Jirka67, Petr_794

Černá Magic s perleťovým efektem - 1 majitel

VIST,Betko

Šedá Anthracite metalíza - 1 majitel

mr.pecoun,

Šedá Satin metalíza - 1 majitel

Vladinek,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Rallye a Corrida jsou jiný odstíny. Rallye byla už na začátku taková syrovější, corrida je sytější. Na Corridě jsem si nějakého stárnutí nevšiml a je to podle mě lak od laku. Asi ani sama automobilka neví, kam se která barva po x letech hne. A ony se ty laky hejbou, ne že ne. Když se podíváš na tmavě zelenou metalizu (zelená smaragdová), která se dělala na předfl první generacu Octavie, dneska je to hnus. Přitom to byla hodně oblíbená barva.

Corrida se začala dělat v polovině roku 2002 s nástupem MR2003. V té době nabíhal i slabší HTP, takže stačí sledovat předfl verze první generace s HTP a uvidíš, jak to vypadá po šesti až osmi letech. Pravděpodobně tě stejně za 10 roků bude srat úplně něco jinýho než blednutí laku. Jestli se ti Corrida líbí, kup si ju a vzhledu pomůžeš výrazně nákupem litých kol. Máš to s paketem Sport I. za stejný peníze jako metalízu a je k tomu kožený paket a sportovní sedadla. Na volant 10 let sahat budeš, do sedadel sedat taky, auto si prohlížet asi budeš kvůli odstínu laku po pár letech prohlížet těžko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ja mám modrú miami, mne aj každému sa zatiaľ páčila kol5

Zaujímalo by ma ale, či aj vám pri modelovom roku 2011 (moje vyrobené 4.11.2010) nechali vnútro motorového priestoru a spodok kapoty motora v základovej farbe ? Mne bolo povedané, že to už teraz takto riešia a šetria :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...