Přejít na obsah

pomoc okna dole


Kombík

Doporučené příspěvky

Tak to máš příteli v háji stahovačku, jedině pokud nemáš zamotané lanka tak se pokus sehnat plastové držačky které jezdi po těch kolejničkách a jde přes ně lanko a nebo sehnat novou.Nebo se podívej do sekce BAZAR a tam určitě něco najdeš.A než to seženeš, rozdělat tapec a podepřít sklo nějakým kouskem dřeva které musíš opřít o tu vyztuhu co vede ve dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš příteli v háji stahovačku, jedině pokud nemáš zamotané lanka tak se pokus sehnat plastové držačky které jezdi po těch kolejničkách a jde přes ně lanko a nebo sehnat novou.Nebo se podívej do sekce BAZAR a tam určitě něco najdeš.A než to seženeš, rozdělat tapec a podepřít sklo nějakým kouskem dřeva které musíš opřít o tu vyztuhu co vede ve dveřích.

Lépe by se to asi ani nedalo říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš příteli v háji stahovačku, jedině pokud nemáš zamotané lanka tak se pokus sehnat plastové držačky které jezdi po těch kolejničkách a jde přes ně lanko a nebo sehnat novou.Nebo se podívej do sekce BAZAR a tam určitě něco najdeš.A než to seženeš, rozdělat tapec a podepřít sklo nějakým kouskem dřeva které musíš opřít o tu vyztuhu co vede ve dveřích.

Lépe by se to asi ani nedalo říct.

tak teda děkuji pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za litr bezne na vrakaci, vymena prvni pro sikovnyho 3/4 hodiny, pro nesikovnyho 3 hodiny, ale furt to nevyjde na 4000 :) Taky uz mam novy vsechny.

tie z vrakaca ale mozu dopadnut velmi rychlo ako ta za ktoru to menil. ak je tam rozdiel len okolo 600,- tak sa skor oplati kupit funglovku. na tu je aj nejaka zaruka a vychadza to lacnejsie ako 2x kupa z vrakaca v kratkom case po sebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za litr bezne na vrakaci, vymena prvni pro sikovnyho 3/4 hodiny, pro nesikovnyho 3 hodiny, ale furt to nevyjde na 4000 :) Taky uz mam novy vsechny.

tie z vrakaca ale mozu dopadnut velmi rychlo ako ta za ktoru to menil. ak je tam rozdiel len okolo 600,- tak sa skor oplati kupit funglovku. na tu je aj nejaka zaruka a vychadza to lacnejsie ako 2x kupa z vrakaca v kratkom case po sebe :)

Na vrakáči kupovat jenom to nové provedení, co už nepraská :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za litr bezne na vrakaci, vymena prvni pro sikovnyho 3/4 hodiny, pro nesikovnyho 3 hodiny, ale furt to nevyjde na 4000 :) Taky uz mam novy vsechny.

tie z vrakaca ale mozu dopadnut velmi rychlo ako ta za ktoru to menil. ak je tam rozdiel len okolo 600,- tak sa skor oplati kupit funglovku. na tu je aj nejaka zaruka a vychadza to lacnejsie ako 2x kupa z vrakaca v kratkom case po sebe :)

Na vrakáči kupovat jenom to nové provedení, co už nepraská :palec2:

Asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo o nějakém vrakáči okolo Frýdku Místku nebo Ostravy. A kde seženu tu slidu. A ještě k té trpělivosti si myslím ,že mne jebne. Ale co se v mladí naučiš ....

vykasli se na to, v okoli FM a OV nic neni, nech si to od nekoho poslat, jinak je bezne prodavaji na aukru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000 kc nova do zadu a do predu 1200 kc -origo a nove provedeni

Kde máš takový zdroj ? Teď o víkendu jsem dělal předek a nákup stahovačky byl 1.580,-Kč i s DPH..... tak kdybych potřeboval náhodou na druhou stranu, ať vím na koho se obrátit... ;)

Kupoval jsem to u Barese v Novem Meste nad Metuji - rikal ze je ma opravdu nejlacinejsi

1000kc s DPH zadni a predni 1200 kč s DPH

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo o nějakém vrakáči okolo Frýdku Místku nebo Ostravy. A kde seženu tu slidu. A ještě k té trpělivosti si myslím ,že mne jebne. Ale co se v mladí naučiš ....

Myslis tou slidou ten igelit ve dverich?Na to se vybodni.Kup kus folie a nalep to tam..Ja koupil oboustranou pasku a kus igelitu a je to svaty...Jinak stahovacka mi rupla v patek taky levy dvere u ridice.(posledni,ktery se nemenily) lol daval jsem 1500 za funglovku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Můžete mi někdo poradit s jednou věcí ? Je tady dost příspěvků, ve kterých se mění celá stahovačka a pak tady jsou příspěvky, ve kterých mění pouze ten plastový běžec co jezdí v kolejnici. Pro jaké případy se musí měnit celá a kdy postačí jen ten plastový držák ? Chápu to dobře, že pokud se nezamotá lanko, tak stačí jen držák ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo poradit s jednou věcí ? Je tady dost příspěvků, ve kterých se mění celá stahovačka a pak tady jsou příspěvky, ve kterých mění pouze ten plastový běžec co jezdí v kolejnici. Pro jaké případy se musí měnit celá a kdy postačí jen ten plastový držák ? Chápu to dobře, že pokud se nezamotá lanko, tak stačí jen držák ?

Co já vím tak u zadních stačí vyměnit jen ty plastový kostičky a u předních se musí měnit celá stahovačka když to praskne, protože se zamotaj lanka. Jinak je nejlepší vyměnit všechny ty kostičky dřív než začnou padat okna, vyjde to mnohem levnějc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ties problem, dufam ze mi pomozete. stahovacky mi funguju vsetky, ale v spolujazdcovych dverach ked vytahujem-stahujem okno mi to vydava pazvuky. Ako keby tam ten mechanizmus nebol namazany, a ked okno dosada tak to tak dost nahlas cvakne ako keby ten mechanizmus mal niaku volu. mam to rozobrat a namazat? alebo mi tam nieco prasklo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...