Přejít na obsah

Oprava dírek v palubní desce


PetrSig

Doporučené příspěvky

No neberte to jako reklamu, ale asi existuje jedině:

http://www.renovator.cz/

S pánem je domluva a dá zdroj na někoho kdo je poblíž Vás a provádí tyto zákroky.

Diky za odpoved. Renovator jsem na inetu nasel, ale nejsem si jist jestli se to hodi na opravu palubky v O2. Pripada mi to spise na povrchi jako kozenka, kazdopadne tam brnknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stejně prasárna vrtat do palubky, střílet na místě takové servismany :kol-51:

na druhous tranu kdyz to nejde jinak a nejsou u toho jine drzaky tak jak bys to chtel udelat at je to pevne uchycene :)

Si pořídím lepší handsfree s bluetooth ,pak telefon nepotřebuju mít v držáku, vše vidím na displeji :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si pořídím lepší handsfree s bluetooth ,pak telefon nepotřebuju mít v držáku, vše vidím na displeji :p

Jo to je dobrá rada, ale ne každej si kupuje nové auto co nikdo předtím neměl...a s origo HF (Ať BT nebo klasika) vidíš vše na dispeji, na maxidotu :p)

A zase sa hovori kolko ludi tolko chuti. Ja napriklad pouzivam originalnu kolisku (uz 5 rokov) a vzdy kolisku od nokie (aj ked uz tato HF od nonokie - CK 7W ma aj BT). Ale tu je par vyhod ktore su pre mna dolezite.

1. ma to nabijacku - mobil mam vzdy nabity neriesim nabijanie doma po veceoch nemusim zhanat nabijacku po hoteloch proste mam ho stale nabity. Ano baterka moze odist mozno skor ale pri zivotnosti mobilu 2-3 roky mi zatial kazda vydrzala ak odite skor tak 500 korun za taketo pohodlie obetujem.

2. HF cez BT je pekne ale mne sa stavalo ze v momente dalsieho hovoru mi to pipne a ten clovek ma na druhej strane tak na 1 sek. uplne nepocuje. Je mu sa to javi akoby padol hovor. A nasledne to blbe vypitovanie "pocujeme sa" to uz ma nebavilo ked sa to stalo 5 -6 krat za den - telefonujem vela.

Je pravda ze v Astre som to mal navrtane. Ale na OII mam strceny taky zahnuty pliesok medzi radiom a priestorom na radio. Drzi to perfektne. Vyzera to akoby to bolo originalne prislusenstvo. Proste som prisiel do servisu a povedal ze chcem namontovat HF ale ziadne vrtanie do palubky. Oni povedali OK a tak mam toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem HF od Nokie a proti origu od Škodovky to byl klunt, který už do auta nechci ani vidět. Origo Škoda má zvuk jako víno a ten na druhé straně ani neví, že sedíš v autě. Prostě to je HF o 100% lepší a měj jsem NOKIA CR-7W a vyhodil jsem to z okna a dobře jsem udělal.

Ps. To není o různosti, to je o tom, že ten kdo ti volá si nepřipadá jako v letenském tunelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze v Astre som to mal navrtane. Ale na OII mam strceny taky zahnuty pliesok medzi radiom a priestorom na radio. Drzi to perfektne. Vyzera to akoby to bolo originalne prislusenstvo. Proste som prisiel do servisu a povedal ze chcem namontovat HF ale ziadne vrtanie do palubky. Oni povedali OK a tak mam toto.

No tak to je další možnost - to s tím zahnutým plíškem, tak to vrtání je fakt svinárna. Samko, když to tak koupiš, nic s tím nesvedeš, ale ten kdo vrtá do palubky je...

Já debil, jsem taky vrtal do felcky, ale tam moc možnosti nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze v Astre som to mal navrtane. Ale na OII mam strceny taky zahnuty pliesok medzi radiom a priestorom na radio. Drzi to perfektne. Vyzera to akoby to bolo originalne prislusenstvo. Proste som prisiel do servisu a povedal ze chcem namontovat HF ale ziadne vrtanie do palubky. Oni povedali OK a tak mam toto.

No tak to je další možnost - to s tím zahnutým plíškem, tak to vrtání je fakt svinárna. Samko, když to tak koupiš, nic s tím nesvedeš, ale ten kdo vrtá do palubky je...

Já debil, jsem taky vrtal do felcky, ale tam moc možnosti nebylo...

Tak to by mě tedy zajímalo jak to tam montují originálně ve výrobě, mám jí už z výroby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...