Přejít na obsah

Kola do Prahy


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
Zajima me Vas nazor jestli neni do Prahy lepsi posadit OKI na 15. Paket spatne cesty tam dam do nove urcite. Mam tek OKI s 16 a je to na muj vkus po city tvrdy. o((

Obecne plati ze cim vetsi kolo tim min poznas nerovnost. Jesli mas 15 nebo 16 na tvrdosti nic nemeni, stejne 16 maji nizsi profil takze prumer kola je stejny. Jinak ten paket bych bral taky a bez vahani :) a do prahy uplne idealni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajima me Vas nazor jestli neni do Prahy lepsi posadit OKI na 15. Paket spatne cesty tam dam do nove urcite. Mam tek OKI s 16 a je to na muj vkus po city tvrdy. o((

Já tam mám 17' a pohoda , většinu kilometrů najezdím po Praze a nestěžuji si , ale 18' bych na Prahu určitě nedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 18" a je jedno jestli do Prahy a nebo mimo.tvrdý to je,ale dá se.díry a kostky tomu taky nevadí,spíš příčný nerovnosti.ale dá se, předtím jsem měl na OI 17 a tam to bylo snad ještě tvrdší,to pak byl rozdíl na zimních plechách.ale na O II to takový rozdíl už zase není.Ideál na cenu jsou 15", kompromis cena,komfort jsou 16" kompromis cena-sport 17" a nejdražší a nejtvrdší samozřejmě 18". kdybych je nekoupil již s aoutem,asi bych volil 16 a 17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že téma jízda po Praze nemůže být nikdy vyčpělé zvláště v ulicích se zachovalou původní dlažbou opepřenou tramvajovými kolejemi.Jinak obdivuji vaše nadčení pro nízkoprofilové 17 či 18 i pro jízdu v matičce Praze, osobně davám přednost 15" a 16" s vyšším profilem.Na 16" raději ve firmě obouváme 205/60 R16 i když to není povolené.Ale stejně ste kluci měkký - správnej tvrďák v Okině přece jezdí na 19" 225/35 aby si jízdu po dlažkách řádně vychutnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak to máš nejaký zvláštny rozmer,nakoľko bežný rozmer Octavie II 195/65 R15 je priemer kola 635mm,tak toho by sme sa mali držať

Kolá s pneu. 225/40 R18 sú 637mm to cca sedí,ale rozmer,ktorý si udal je 215/40 R17 to je priemer kola iba 604mm a to už nejak nesedí,to by si mal o viac ako 3cm menšie kolo na priemere.

Tu sú už bližšie rozmery pre 215 šírku

215/45 R17=626mm

215/50 R17=648mm

Napr bežne používané kolá a pneu u OII sú

225/45 R17=634mm

205/55 R16=632mm

195/65 R15=635mm

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke,ale nevadí,skôr si myslím,že tam máš iný rozmer.Navyše zimne gumy tohoto rozmeru čo píšeš su vo vyhľadavači iba dva kusy a to je Nokian WR XL a Bridgestone LM22.Takže ak máš jedny z nich tak potom to je tak ako píšeš

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...