Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Ke krytkám šroubů - v Auto Jarov mi je dali zadarmo, v Auto Tichý v Lysé nad Labem asi za pade. :) A jednou jsem je taky kupoval tady. Sám přemýšlím, proč jsem jich potřeboval tolik... :D

Jo a jeden dotaz na majitele krátké červené Fabie s nápisem www.skodahome.cz na zadním skle, nějak nevím kdo odsud ji má - ten nápis jsi tam dával ty? Já jen, že jsem měl úplně stejnou barvu a přesně takhle jsem také umístil nápis, o Fabii jsem ale drobnou nehodou přišel. :) Jen že by to byla slušná náhoda, kdyby to byla ta má původní... Ale asi je to blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stanmar, co se da delat, ale bracha te statecne zastoupil... ;)

 

mc2uba: ja to mel na zlate a dostal jsem to v servisu na Jarove a tenkrat za to snad ani nic nechteli. a mohl bys mi nejak poslat ty fotky v plnem rozliseni? treba pres leteckou postu, nebo tak?

 

samurai: je to Barisova, jestli myslis tu s kridlem...

 

 

jinak chlapci super pokec, ucast necekana, 11 aut na prazskem srazu to je urcite rekord, tak ted jen aby pocet narustal a bylo nas vic a vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samurai: je to Barisova, jestli myslis tu s kridlem...

Jo, ta jediná s ohromným nápisem skodahome přes půl zadního okna. :) Tak to není ona, jedině se změnou motoru, ale kdo by nechtěl mé chipované TDi, kterého tam po nárazu určitě ještě minimálně polovina zbyla. :D Škoda, budu ji hledat dál. :)

Vlastně myslím, že dvě krytky ještě mám, ale to už je s křížkem po funuse, tak nic, ale kdyby někdo chtěl... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samurai: dvě mě nepomůžou, potřebuji jich aspoň 8, chci každou značku přidělat 4 šroubama :) ale dík..

 

Jen mě dycky na těch srazech mrzí to, že se na něj člověk těší takovou dobu a pak to uteče jak voda a je zas po všem a čeká se zas měsíc, než se to sejde. A to se obávám, že ještě příští sraz nebudu, páč bude Autosalon v Brně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

technikus: tak jsem hledal tu chybu corneru a vypada to, ze posledni VAG jeste nepodporuje nektere jednotky kompletne, ale jen castecne, snad to kluci doladi

 

Hurikan88: jj, tentokrat to vyslo naprosto vyborne, priste urcite doraz a hlavne v kvetnu si to dame, sobota u Clinta a nedele v Praze :)

 

samurai: jj, matne si vybavuju ten tvuj popis jak si rikal, njn, holt nekdy to proste nevyjde

 

mc2uba: diky za fotky

jedes do brna? kdy se tam chystas a kolik vas pojede? Tou dobou uz bych mel mit hotovou bakuli a premyslim, ze bych tam jel... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: kolik nás pojede a kdy tam pojedu nevím. Měli bychom tam mít s tím spojený závod RC modelů, ale jestli tohle vyjde, to netuším. Každopádně tam pojedu asi o víkendu, takže buď sobota nebo neděle. Sice tam bude narváno, ale na všední den to nevidím. Ještě to musím probrat s přítelkou, jestli bude chtít jet taky a nebo ne. Pokud by nechtěla, tak je mi to jedno a mohu tam jet i během týdne.

 

Fotky - nemáš zač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sraz byl super, jen pro příště větší parkoviště :D

Ke krytkám šroubů - v Auto Jarov mi je dali zadarmo, v Auto Tichý v Lysé nad Labem asi za pade. :) A jednou jsem je taky kupoval tady. Sám přemýšlím, proč jsem jich potřeboval tolik... :D

Jo a jeden dotaz na majitele krátké červené Fabie s nápisem www.skodahome.cz na zadním skle, nějak nevím kdo odsud ji má - ten nápis jsi tam dával ty? Já jen, že jsem měl úplně stejnou barvu a přesně takhle jsem také umístil nápis, o Fabii jsem ale drobnou nehodou přišel. :) Jen že by to byla slušná náhoda, kdyby to byla ta má původní... Ale asi je to blbost...

Vím že jsi měl stejnou barvu :) Ale tahle tvoje není, samolepku jsem tam dával sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mc2uba: by jsme se kdyztak domluvili, ja myslim, ze by me to nejspis vyslo, ze bych tam jel treba na sobotu, budu to muset jeste zkouknout jak to vychazi s ostatnima vecma v praci. kdyby si vedel dej vedet... ;)

 

baris: parkoviste tak male neni, jen se proste budem muset sjet pozdeji... :kol-31:

 

uvidime, jak bude pocasi, ale myslim, ze pristi sraz by jsme mohli posunout uz na 15 hodinu, svetlo myslim, ze nam vydrzi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...