Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Nechci do toho nejak moc kecat, ale nebylo by lepsi na tyhle srazy nastavit na pevno jasny datum v mesici kdy se uskutecni? Ze zkusenosti ze SEAT Klubu, to mame nastaveny vzdy na 1. ctvrtek v mesici od 18hod a vic se neresi. Funguje to uz dlouhy leta (sam jezdim uz 7 let) a vyreseno. 

 

Vsichni budou dopredu presne vedet kdy se sraz uskutecni a nebude zadny dohadovani typu "ja muzu, nemuzu, nehodi se mi to" atd.

 

Klidne bych i zase obcas prijel, ale proste netusim kdy a hlidat kvuli tomu forum se mi moc nechce. A myslim, ze podobne to vidi spousta dalsich lidi.

 

Pokud se rekne napr. vzdy 7myho v mesici, tak uz se tomu sem schopnej prizpusobit a nejak si to naplanovat.

Editováno: , autor: Pitrs2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je to nastavené na první neděli v měsíci. Každý o tom ví a má to v podvědomí, tady si jen píšeme, jestli někdo vůbec dorazí, aby tam pak člověk nebyl sám :) proto jsme to dali i na neděli večer, kdy se stejně všichni vrací domů, tak jen si odskočí na sraz :) i když mě osobně je to úplně jedno jestli jet o víkend nebo všední den :D v práci jsem tak či tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres prazdniny mrtvo,snad to bude ted lepsi :-) ja vedel o dvouch lidech co by jeli,ale nikdo se nehlasil a ja je videl v sobotu,tak se tam nebudu hnat 110km jen tak ;-)

Neber to jako narazku,ale sam si psal,ze v sobotu je SH.Takze z toho jsem vycitil,ze v nedeli uz se ti tam chtit nebude :-)

Editováno: , autor: wén@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pražský sraz Listopad 2014

 

Místo                          : http://www.mapy.cz/s/7OeQ

 

Termín                       : 2.11.2014 v 18:00 hod.

 

Hlasování                    :  http://doodle.com/ayti2kvz7n7q9uvu

 

 

Dal jsem sem alespoň hlasování, ať je nějaký přehled kdo by eventuelně přijel.

Já nic neslibuji, momentálně jsem mimo Prahu a nevím v kolik hodin se v neděli vrátím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...