Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

no to sem zjistil az kdyz sem to projel od 86 :D .....

 

jj TRANSIT CUSTOM VAN ci CUSTOM KOMBI VAN ;) ...... ale mame firmu a mame toho prvniho co mel uz inovovanou masku ;) 1.majitele, funglovka ma najeto nejakejch 270 tis.km tak uz je potreba ho obmenit slape jako hodinky, a v podstate by jeste jednou tolik tak vydrzel,... ale me se tenhle celekm zalibil, a tata na to taky kejvnul tak trochu neco schanime ale nikam nespechame ;) vsechno s rozvahou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak autosalon byl propadák, který jsem nečekal ani v nejhorším snu. On to vlastně ani autosalon nebyl, kdybych řekl, že to byla parodie na autosalon, tak to budu ještě moc chválit, byla to tragédie. Pár automobilek, kde bylo pořád narváno, protože lidi ani neměli kam jinam jít, tak se tam pořád motali dokola a když jsme šli ven, podotýkám, že to bylo hned ráno, vyzkoušet oktávku, tak nám bylo řečeno, že už je obsazeno až do odpoledne. Přitom tam některý skoro pořád stály a ani nejezdily, takže žádná organizace. organizovali to tam nějaký studenti, takže jsem byl svědkem, že nějaký pán se tam ptal na různý informace o oktávce a dostávalo se mu informací typu: Nevím. Takže Škodovka u mě tímhle hodně klesla, když vemu organizaci Škodovky například v Lipsku, tak tam to bylo uplně o něčem jiným. takže autosalon v Brně už nikdy více... Ještě že to byla jen zastávka na cestě, jet tam jen kvůli tomu, tak se asi zastřelím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čekal jsem to tak nějak,takže jsem na to byl připraven ,ale ona to nebyla ani výstavka regionálních vystavovatelů.... Jak toto může někdo nazvat Autosalon to nepochopím. :kol-44: 

Příště tam asi nepřijde  nikdo - teda jestli si ještě v Brně na něco takového troufnou.

Už se těším na letošní Frankfurt,sic tam bude lidí jako much,ale aut tam bude taky dost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shrnutí zítřka, dle http://doodle.com/tqme6pbasdghr4hp

 

Arlo
baris - bohužel se nám vyškrtl
Koty
LiborTDI
Mc2uba
Ozi Toretto
PavkaKorčagin
Pawouk
Radius
stanmar
Lukason (spíš ano)
Lukyssek (spíš ano)
Standis (spíš ano)

 

vzhledem k tomu, ze se nas podle vseho sejde 12, plati jako prvni misto benzinka OMV v 15:00, pokud bychom se nahodou nevesli, tak se presuneme do ulice Mezi Vodami, ale to doufam nehrozi.

 

jinak ja bych mel dorazit snad na 15 hodinu, kdyby ne, tak na 16 jsem tam na 100%, uvidim jak se mi povede zdrhnout ve skole. :)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...