Přejít na obsah

Ukradena


Scane

Doporučené příspěvky

Mela dalkovej central,ale alarm ne. Takze klasicky zamknuta....

...nevis jaka to byla dodavka,?ani nejak popis tech typku? Mame jeste 3 oktavy pred domem, takze mozna nekomu pomuzu a sobe taky...ikdyz uz asi nebude existovat =( fakt me svet najednou desne sere a asi to "neztravim" ani za rok...asi nikdy....

Jaka to byla dodavka nevím ale nejspis taky kradena.

Jinak tomu znamemu z prace rekla policie že šance na nalezení je uplně miziva...

Skoda že nekradou taky policejní auta treby by už zacaly něco v te věci dělat.

Včera v televizi ukazovali že vybraly nějakou bandu zloděju aut.

Mněnili VIN a přihlašeli jako dovoz.

Tak třeba se ještě nejaké auta podaří zachranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nebuďme naivky, pokud v tom policajti přímo nejedou, tak ty party minimálně tolerujou (když už nekrejou). Když jsem byl sepsat protokol o odcizení vozidla, ti dva poldové co mě vezli mi řekli mezi čtyřma očima:

"my víme kdo u nás ve městě auta krade a kdo je předělává ale místní kriminálka s tím nic dělat nechce."

Já už se s těma poldama sedm měsíců přetahuju o auto a tak vlažnej přístup jsem neviděl ani u cikána k práci.

Že by pak vyvíjeli nějakou iniciativu na dopadení pachatele ? Ani náhodou !

To mě už napadlo padesát možností co by se dalo dělat, ale oni čekaj až bude čas, až to schválí zástupce, jestli se někdo ozve, jestli bude druhá strana spolupracovat, jestli si podezřelý vyzvedne obsílku..... No k zblití.

Patrně jsme jako laici ovlivněni americkými seriálovými génii typu "Kriminálka xxx".

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nebuďme naivky, pokud v tom policajti přímo nejedou, tak ty party minimálně tolerujou (když už nekrejou). Když jsem byl sepsat protokol o odcizení vozidla, ti dva poldové co mě vezli mi řekli mezi čtyřma očima:

"my víme kdo u nás ve městě auta krade a kdo je předělává ale místní kriminálka s tím nic dělat nechce."

Já už se s těma poldama sedm měsíců přetahuju o auto a tak vlažnej přístup jsem neviděl ani u cikána k práci.

Že by pak vyvíjeli nějakou iniciativu na dopadení pachatele ? Ani náhodou !

To mě už napadlo padesát možností co by se dalo dělat, ale oni čekaj až bude čas, až to schválí zástupce, jestli se někdo ozve, jestli bude druhá strana spolupracovat, jestli si podezřelý vyzvedne obsílku..... No k zblití.

Patrně jsme jako laici ovlivněni americkými seriálovými génii typu "Kriminálka xxx".

Tak zdilim presny nazor s tebou, kdyz sem byl vcera na vyslechu, tak se u toho tlemili a rikali, ze uz to je za hranicema, nebo rozebrany a ze hold je to smula...ale ze by jako neco delaly, kdyz je to uz 3 okta za 3 tydny a celkove na okrese asi 6, tak to ne...oni se teprve ucej psat na klavesnici, takze nemuzou do terenu a az jim to nekdo vyresim, tak oni tak kdyztak dojedou, fakt bananova republika...zadarmo sou fakt drahy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý hoši

mému otci byla taky odcizena octa 1.9 TDi 2001

a už je to 6 týdnů a nic. Myslím si že auto je asi v Polsku nebo někde na Ukrajině.

Takovy auta se nekradou jen tak pro legraci. Jinak to muselo být předem vytypované a jen čekali až to půjde.

Byli jsme s otcem na rybách auto zamčeno a postaveno asi 50-100m od nás. Chyba byla že na něj nebylo vidět.

Slišel jsem akorát že nastartovalo (těžký zvuk tdi) a bylo pryč. Nenapadlo nás že to bylo naše. Podotýkám taky Výchdní čechy okres Chrudim vodní nádrž Seč u židovského hřbitova SPZ CRK 11-22

Macc

A meli jste ji aspon pojistenou? Jak sem psal vyse, nasi ji pojistenou uz nemaj,ale nedavno jeste meli a jeste ji splacej...fakt na nasrani!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky přispěju ,kámoš jel do Chorvatska a když projížděl ,tak mu auto sebrali ,protože neodpovídalo výbavě .Celej vnitřek měl jinej dodělaný věci ,klima,xenony,vokna v el. atd. todle jejich zjištění úplně jiný auto ,Ted čeká jak to dopadne .Chtěj ,aby předložil doklady na díly ,které tam dal .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus. :blbec: O víkendu jsem bez obav parkoval v Budapešti na ulici a doma bych ji před barákem přes noc nenechal. Polsko je 25km...

Jinak kolega má Golfa, který byl koupený nový tady, v Chorvatsku byl několikrát a letos stál 2 hodiny u Slovinců, protože měli podezření a čekali na fax z Německa. Musel si všechno vyskládat ven a čekat. Měl na ně nervy, protože věděl, že je auto ok, ale nenadělal nic. Ani se mu potom neomluvili, ale aspoň má papír pro příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus. :blbec: O víkendu jsem bez obav parkoval v Budapešti na ulici a doma bych ji před barákem přes noc nenechal. Polsko je 25km...

Jinak kolega má Golfa, který byl koupený nový tady, v Chorvatsku byl několikrát a letos stál 2 hodiny u Slovinců, protože měli podezření a čekali na fax z Německa. Musel si všechno vyskládat ven a čekat. Měl na ně nervy, protože věděl, že je auto ok, ale nenadělal nic. Ani se mu potom neomluvili, ale aspoň má papír pro příště.

Je to fakt děsný, někdy jsou ty palice modrý aktivní až moc, ale většinou na to se..u jak na placatej kámen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus. :blbec: O víkendu jsem bez obav parkoval v Budapešti na ulici a doma bych ji před barákem přes noc nenechal. Polsko je 25km...

Jinak kolega má Golfa, který byl koupený nový tady, v Chorvatsku byl několikrát a letos stál 2 hodiny u Slovinců, protože měli podezření a čekali na fax z Německa. Musel si všechno vyskládat ven a čekat. Měl na ně nervy, protože věděl, že je auto ok, ale nenadělal nic. Ani se mu potom neomluvili, ale aspoň má papír pro příště.

Jenze takhle, lepsi, kdyz neco delaj, nez kdyz na to serou jako u nas. Holt to vetsinou odnesou nevinny, ale radsi bych snasel to, nez ze jednou prijdu k autu a ono bude proste v psonkove :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soucítím se všema okradenýma :(

si nedokážu představit, že bych tu svoju lásku před domem už nenašel :(

Ale při troše dobré vůle chcu říci toto:

tahle auta se dál už moc neprodávají, spíše se rozebírají na náhradní díly,

a ty se pak prodávají na inzeráty, na vrakovištích - však víte.

Jde jen o to, zde na fóru uveřejňovat co nejméně návodů, jak obejít to a to

zabezpečení (i když je to nějak pokažené) nebo hlídat ty lidi,

co podezřele třeba i zde prodávají levně ND ve velkém (!) množství

(nikoliv malém - a nechcu se nikoho dotknout, vidím to spíše naopak,

na prima lidi, co spojuje daný typ vozu :)

Podezřelé odpovědi: "seženu téměř vše, co potřebujete" jsou toho důkazem,

že nejde o originální ND ale na 100% díly z kradených vozů.

V Dublovicích u Sedlčan je vrakoviště Škoda, kam přijedou 1x týdně cikáni s tranzitem

a nabízejí ND. To byste koukali na tu směsku barev a pestrost dílů. XENONY nevyjímaje.

Jenže kde není žalobce, tam není ani soudce a POLICIE úmyslně nic nekoná, jsou totiž

rádi, že s tím co mají (lidi, prostředky a technika) zvládnou sotva tu těžkou násilnou

tr. činnost. Strýc je u kriminálky, tak vím, bohužel, jaká je realita. :aggressive::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, prosim vas vsechny touto formou o pomoc. Dnes 9.8.2007 mi byla v rannich hodinach odcizena Skoda Octavia 1.4 16V r.v. 2001. Spz vozidla je 2H50633 a barva svetle-modra metaliza. Zajimavosti je, ze ma bocni listy dveri lemovane chromovanou paskou. Za nalezeni vozidla odmena 10% z trzni ceny vozu! Pokud auto nekde zahlednete, volejte prosim 774 664 574 nebo linku 158. Dekuji

Fotka vozu zde:

Sice nevím jestli ti to bude k něčemu platné, ale dám ti to na moje stránky www.skodaoctavia.cz. Třeba budeš mít štěstí a pomůže to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je bohužel pravda, že to jede jak na drátkách a z auta nezbyde za chvilku nic. :((

Ten pocit ukradení znám, jednou jsem zaparkoval na Andělu - P5, Ulice Pivovarská. Byl jsem pryč pár minut max 15 a když jsem se vrátil, tak auto bylo fuč, bylo mi hrozně, prostě zlej sen. Volal jsem okamžitě PCR, kde jsem hlásil odcizení, pán na druhé straně mi řekl, že mě možná odtáhli, podíval se do evidence a SPZ tam nebyla, byl jsem poslán na Mo PCR P5 v ulici Lidická, cestou jsem si vzpoměl, že v autě byl zaplý mobil, který mi zapadl pod sedačku, když jsem si ho chtěl vzít s sebou, ale spěchal jsem. Byla to stará 5110 s vyplým vyzváněním, zkusil jsem na mobil zavolat a zvonil. Tak jsem hned volal na PCR, že v autě byl mobil, který je stále zaplý, jestli by se podle něho nedalo zjistit, kde auto je - přes operátora, bylo mi stroze odpovězeno, že to musí rozhodnout prokurátor - odposlech a to je tak na 2 dny. Celej říčnej a v šoku jsme došel do té lidické, kde jsem musel vypadat jako troska, vzali si odemě doklady a znovu je prověřili, zdy-li auto není v registru odtažených, nebylo a to už bylo cca 30 min auto v čudu. Doklady si odnesl nějaký strážník a začal auto zadávat do registru ukradených, kde mu to zablokovalo přístup s tím, že auto se nalézá na odstavném parkovišti PCR nad Andělem s tím, že je tam už 25min.

Takovejhle šok bych už nikdy nechtěl zažít a to to dopadlo moc dobře, akorát mě zaráží, kdy se auto zadává do registru odtažených, bylo by logické ho tam zadat hned, jak se rozjede odtahovka z místa odtahu a né několik desítek minut poté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Východní čechy, to je hrob, čím blíž je to tam k horám a k Pšonsku, tím víc je to na posrání. Já už jsem smířen s tím, a neměl bych to asi psát, že jestli mě ty sv*ně černou auto, tak si popláču a tento špinavý kšeft "podpořím" tím, že alespoň prodám papíry. Smutná realita-třeba je koupí.................. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Východní čechy, to je hrob, čím blíž je to tam k horám a k Pšonsku, tím víc je to na posrání. Já už jsem smířen s tím, a neměl bych to asi psát, že jestli mě ty sv*ně černou auto, tak si popláču a tento špinavý kšeft "podpořím" tím, že alespoň prodám papíry. Smutná realita-třeba je koupí.................. :aggressive:

Kolega mi vyprávěl, jak parkoval v Náchodě u supermarketu a když přišel k autu, tak už měl přehozený značky za polský... jak dobrej fór, kdyby dorazil o 5min později, tak už byl bez auta... prdel byla, že v autě spala jeho přítelka - asi by to ukradli i sní. Prostě zloději jsou všehoschopní :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soucítím se všema okradenýma :(

si nedokážu představit, že bych tu svoju lásku před domem už nenašel :(

Ale při troše dobré vůle chcu říci toto:

tahle auta se dál už moc neprodávají, spíše se rozebírají na náhradní díly,

a ty se pak prodávají na inzeráty, na vrakovištích - však víte.

Jde jen o to, zde na fóru uveřejňovat co nejméně návodů, jak obejít to a to

zabezpečení (i když je to nějak pokažené) nebo hlídat ty lidi,

co podezřele třeba i zde prodávají levně ND ve velkém (!) množství

(nikoliv malém - a nechcu se nikoho dotknout, vidím to spíše naopak,

na prima lidi, co spojuje daný typ vozu :)

Podezřelé odpovědi: "seženu téměř vše, co potřebujete" jsou toho důkazem,

že nejde o originální ND ale na 100% díly z kradených vozů.

V Dublovicích u Sedlčan je vrakoviště Škoda, kam přijedou 1x týdně cikáni s tranzitem

a nabízejí ND. To byste koukali na tu směsku barev a pestrost dílů. XENONY nevyjímaje.

Jenže kde není žalobce, tam není ani soudce a POLICIE úmyslně nic nekoná, jsou totiž

rádi, že s tím co mají (lidi, prostředky a technika) zvládnou sotva tu těžkou násilnou

tr. činnost. Strýc je u kriminálky, tak vím, bohužel, jaká je realita. :aggressive::(

Ano partičky skutečně většinou auta po rozmontování prodávají na ND a aby se náhodou nestalo, že by někdo poznal něco svého, jezdí party pro auta do jiných okresů. Tak toto auto z HK může být jako ND nabízeno třeba v Ústí apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím, ale asi nejvíc klidu přece jenom dá ten tajnej vypínač v kombinaci s dalším zabezpečením, na podvalu toho přece jenom tolik neodjíždí...........nikdo nevyvrátí skutečnost, že největším nepřítelem čorkařů, jsou domácí kutilové.......... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...