Přejít na obsah

(J)DOT


Jeneburg

Doporučené příspěvky

presne tak, udaje z teto jednotky jsou na fotkach, pri jednotce pro 1.8T to bude podobne,u obyc benzinu je na vas si namyslet co by jste tam chteli videt... :)

No přeci všechno, co jde, ne. ;):) Apropo, co všechno jde vytáhnout za info z 1.6 75kW benzínu BFQ?

A co se týče těch origo rádií, mám ho jen kvůli tomu, že mám i multifunkční volant a origo ovládání rádia z volantu se nechci vzdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, udaje z teto jednotky jsou na fotkach, pri jednotce pro 1.8T to bude podobne,u obyc benzinu je na vas si namyslet co by jste tam chteli videt... :)

No přeci všechno, co jde, ne. ;):) Apropo, co všechno jde vytáhnout za info z 1.6 75kW benzínu BFQ?

A co se týče těch origo rádií, mám ho jen kvůli tomu, že mám i multifunkční volant a origo ovládání rádia z volantu se nechci vzdát.

Můžeš si koupit chytrou krabičku, co to umí i s neorigo autorádii... to jen pro pořádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, udaje z teto jednotky jsou na fotkach, pri jednotce pro 1.8T to bude podobne,u obyc benzinu je na vas si namyslet co by jste tam chteli videt... :)

No přeci všechno, co jde, ne. ;):) Apropo, co všechno jde vytáhnout za info z 1.6 75kW benzínu BFQ?

A co se týče těch origo rádií, mám ho jen kvůli tomu, že mám i multifunkční volant a origo ovládání rádia z volantu se nechci vzdát.

Můžeš si koupit chytrou krabičku, co to umí i s neorigo autorádii... to jen pro pořádek.

2lukash: Jenže oni ty chytré krabičky jsou jen pro pár profláklých výrobců a žádná uni. Mě by se líbila nějaká s infra výstupem, aby se tím dalo ovládat cokoli, ale to už chci asi po výrobcích moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, udaje z teto jednotky jsou na fotkach, pri jednotce pro 1.8T to bude podobne,u obyc benzinu je na vas si namyslet co by jste tam chteli videt... :)

No přeci všechno, co jde, ne. ;):) Apropo, co všechno jde vytáhnout za info z 1.6 75kW benzínu BFQ?

A co se týče těch origo rádií, mám ho jen kvůli tomu, že mám i multifunkční volant a origo ovládání rádia z volantu se nechci vzdát.

Můžeš si koupit chytrou krabičku, co to umí i s neorigo autorádii... to jen pro pořádek.

2lukash: Jenže oni ty chytré krabičky jsou jen pro pár profláklých výrobců a žádná uni. Mě by se líbila nějaká s infra výstupem, aby se tím dalo ovládat cokoli, ale to už chci asi po výrobcích moc.

No pak už jedině pic, atmel... a udělat svoje, komunikační protokoly jsou známé... jenom to sbastlit :) a odladit. Třeba Jenegurg najde čas i na tohle. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, udaje z teto jednotky jsou na fotkach, pri jednotce pro 1.8T to bude podobne,u obyc benzinu je na vas si namyslet co by jste tam chteli videt... :)

No přeci všechno, co jde, ne. ;):) Apropo, co všechno jde vytáhnout za info z 1.6 75kW benzínu BFQ?

A co se týče těch origo rádií, mám ho jen kvůli tomu, že mám i multifunkční volant a origo ovládání rádia z volantu se nechci vzdát.

Můžeš si koupit chytrou krabičku, co to umí i s neorigo autorádii... to jen pro pořádek.

2lukash: Jenže oni ty chytré krabičky jsou jen pro pár profláklých výrobců a žádná uni. Mě by se líbila nějaká s infra výstupem, aby se tím dalo ovládat cokoli, ale to už chci asi po výrobcích moc.

No pak už jedině pic, atmel... a udělat svoje, komunikační protokoly jsou známé... jenom to sbastlit :) a odladit. Třeba Jenegurg najde čas i na tohle. :)

Sory za OT, ale mě ty komunikační protokoly známé nejsou. Můžete mi někdo poslat odkazy nebo popis těch protokolů. Celkem bych se na to mrknul. Atmel 8051 mi něco říká, tak by třeba našel uplatnění i v mém autě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for MaD: chlope nemysli si že ty tam capneš nejakého atmela a už ti to pôjde. potrebuješ, nájsť komunikáciu tvojho ex. procaku s interným rádiovým. potom vytiahnuť infošky, spracovať ich v nejakej šikovnej krabičke a poslať ich zase v spravnej forme do maxika. hmmm, no ak toto urobíš tka si dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for MaD: chlope nemysli si že ty tam capneš nejakého atmela a už ti to pôjde. potrebuješ, nájsť komunikáciu tvojho ex. procaku s interným rádiovým. potom vytiahnuť infošky, spracovať ich v nejakej šikovnej krabičke a poslať ich zase v spravnej forme do maxika. hmmm, no ak toto urobíš tka si dobrý.

No kdyby byl známý komunikační protokol, tak by to nebyl zas takový problém. prostě postavíš ten procesor mezi dvě zařízení, ale když netušíš jaká je komunikace ani po jakých drátech pořádně běží, tak je to na ... :aggressive:

Toť k mému předchozímu příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo no az se vratim s dovoleny tak holt budem muset zajet do Rajhradic pac to je presne to vo cem se mi v noci zda ,ze jedu a vidim jak horkej vzduch mi leze do motoru ,kolik protejka vzduchu vahou atd ,smekam pred borcema co tomuhle elektronickymu ladeni rozumej ,ja tomu sice nerozumim ale chci to mit, to je jisty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji za reakci. Ano na fabii se pracuje, venuju tomu vsechen cas co mi zbyva, Lorrinka :prc: jen skripe zuby... lol. Jakmile bude hotovo, dam vedet.

Dovolím to odpovedět za pana velkého :D .Na Fabii se pracuje,ale pro nedostatek času se přesně neví,kdy to bude,ale bude.

Je to tak,Kubo Jeneburgu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...