Přejít na obsah

El.zrcátka


jerzi

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a žádám o radu.Před časem sem dodělával zrcátka v elektrice na fabu r.v.02 s el na okna vpředu.Mám ale potíže s ovladačem je to 6Y1 959 565 E JDY a nefunguje podle el.ze škodovky je ten že sem koupil něakej novej typ toho jojsticku.Šel sem tedy do autonovy ať mě ho vymění za starší model,tam mě pán poslal do... ,že se jinej neďělá a ani mi ho nechtěl vzít zpět prej v jiné fabii funguje.kdyz sem si pujčil jojstick od kamoše ze staršího modelu tak to vesele fungovalo.tak mě prosím někdo poraďte co s tím třeba by pomohlo schéma na tenhle typ jojstiku co mám zž sem tu nekde četl podobný problém.Děkuji za radu já už vážně nevím co s tím na vrakáčích je těch ovladačů s vyhříváním stašnej nedostatek.přikládám schéma podle kterýho sem zapojoval jojsteck.

post-6985-1187440496_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to znamená že mám blbý schéma?nevím co myslíš tím levo a pravostranným řízením ale ty schémata sou samozřejmě dvě levá a pravá strana dveří ale tan jojstick je zapojenej na obou dobře.hele dám sem ještě fotku toho jojstiku.a to E nakonci - vůbec nevím co myslíš.

post-6985-1187508533_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš novější provedení a podle čísla bez el. oken. Ty potřebuješ starší provedení a pro el. okna. Samozřejmě ještě levostranné řízení. Nejsme v Anglii. :) Takže myslím 6Y1 959 565 D JDY. Polohy na ovladači musí být stejné jako na schématu. 

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

chalani ja mám taký problém, že pravé spetné sa vôbev nehýbe a oboje mi nevyhrievajú, kedy vyhrieva spetné u fabii??? ako u octávii ked sú zapnuté svetlá alebo ked zapnem vyhrievanie zadného skla? potrebujem radu lebo sa blíži zima a budem to potrebovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak čo myslíš, kde je asi problém??? zlý spínač??...........mam fabiu rok výroby 2000 klasik. spínač je hore vyhrievanie pootm je lave a potom je prave zrkadlo

a ak je doležité tak nemám centrál ani el. okná

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nejsem odborník, ale asi bych:

1. zkontroloval pojistku (pokud to má samostatnou, jako že snad má)

2. vydloubnul joystick a odzkoušel

3. vydloubnul skla zrcátek a zkusil, jestli do nich něco jde

4. zkontroloval kabeláž, což by mělo jít i bez rozebrání dveří (?) - kdyžtak mě někdo opravte

Přesnej postup jednotlivých činností najdeš tady na fóru nebo ti určitě někdo zdatnější poradí. Jinak tady je nějakej postup made by Škoda werke...

post-23548-1254253825_thumb.jpgpost-23548-1254253830_thumb.jpg

Editováno: , autor: Woodbine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

no všetko som premeral aj som rozobral zrkadlá aj som dvere mal rozobraté no zistil som že do zrkadiel nič nejde a vypínač je dobrý a do tých zrkadiel idú dva káble jeden z vypínača a jeden z auta a ma zaujíma kam je zapojený či do BSG a či do komfortky a či netreba tam niečo skontrolovať cez vag..........nemôže tam byť dáka chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

misa.jazz

to je dobre, je to tak nastavene z vyroby, protoze kdyz si do auta sedne treba nekdo mensi a chce si dat zrcatka dolu tak nemusi davat po jednom...

v OII se to da vypnout kodovanim, v OI myslim taky, ale v FI nevim... :(

Jinak podle me je to jen o zvyku, clovek si na to zvykne ;)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...