Přejít na obsah

Stahovačka


Janko

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes vyměnil stahovačku.Koupil jsem tu čínskou a sedí v pohodě i krásně chodí, takže to kluci šikmocí asi dobře vyrobili :) .Při demontáži staré, jsem musel přestříhat lanko abych mohl spustit okno a uvolnit ho.Naštěstí se mi lanko při přetržení tak zamotalo, že po celou dobu než jsem to vyměnil zůstalo okno na hoře.Jinak tu stahovačku jsem si objednal z OB autodíly a i s poštou PPL vyšla na 790kč :palec2: .Tady jsou fotky , jak vypadalo zamotané lanko.

post-46617-1275742743,9984_thumb.jpg

post-46617-1275742792,2237_thumb.jpg

post-46617-1275742902,4799_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes vyměnil stahovačku.Koupil jsem tu čínskou a sedí v pohodě i krásně chodí, takže to kluci šikmocí asi dobře vyrobili :) .Při demontáži staré, jsem musel přestříhat lanko abych mohl spustit okno a uvolnit ho.Naštěstí se mi lanko při přetržení tak zamotalo, že po celou dobu než jsem to vyměnil zůstalo okno na hoře.Jinak tu stahovačku jsem si objednal z OB autodíly a i s poštou PPL vyšla na 790kč :palec2: .Tady jsou fotky , jak vypadalo zamotané lanko.

Tak ta tvoje je opravdu neopravitelná! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kúpil lanká na bicykel, mali dva typy, tak to hrubšie (tlusté), konce som ukončil malými dutými nitami, ktoré som zamačkol kliešťami a zaletoval cínom. Je to funkčné asi 4 mesiace. Oprava trvala asi dve hodiny. Nabudúce to tiež takto opravím, ale pre povahy so slabšími nervami odporúčam kúpiť nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm taky si to teď zdá se užiju. lol lol lol Včera večer zabouchnu zadní levý dveře a sklo pá pá do nich :prc:

Mám koupit faceliftovou stahovačku celou, nebo opravnou sadu?

Ještě že to ta ku..a udělala 2Km od baráku v teplé tropické noci bez deště.

Tak si to tu pročtu ať vím co mě asi čeká a nemine :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak to je škoda, včera jsem koupil použitou originální stahovačku právě s motorkem z roku 2001. Já mám na své stahovačce funkční motorek, ale mám strach to předělat, aby mi nevyskočili táhla. Myslel jsem, že nefunguje na předface motorek až od roku 2003. No nic, budu si muset poradit.

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2001 bude mít jinou generaci komfortky a mohlo by to dělat problémy, neboj se vyšroubovat šrouby motorku, přidržuj si ho u stahovačky třeba na podložce položený, až budeš mít šroubky venku, otoč za stálého držení stahovačku motorkem k sobě, motorek vyměň, a zase opatrně otoč a přišroubuj. Já měl větší obavu u nové stahovačky, kde je to pouze staženo páskami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stahovačka vyměna, nic to nebylo. Ta původní co tam byla od firmy Diamond, mi nevydržela ani rok. Zkusil jsem jen tak ze srandy ten motorek z roku 2001, sice fungoval, ale ostatní dveře ne. Díky za rady.

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cchci se zeptat jak se vám projevilo to poškození stahování okna.Tedy těch popraskaných plastů,Mě se při stahování okna ozvalo takové suché lupnutí (jako když praskne plast) v okně.motorek jede,ale okno nejde stáhnout a pokud chytnu okno u řidič z obou stran,tak ho volně rukou stáhnu.Trochu to jakoby táhne.Ještě jsem to neměl rodělané,atalo se mi to cestou z práce a zatím jsem neměl čas.Jen jsem to zaklínoval,aby to nešlo otevřít a o víkendu,že bych se na to podíval.dík za odpověď. Octavia Combi 1,9TDI rok výroby 2005:)

Editováno: , autor: Edimax519
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jisto jistě prasklý plastík!

Dík za odpověď.Po tom co jsem si o tom přečetl si to myslím taky.Pravděpodobně to bude jedna z nemocí Octavií.Kamarád mi říkal,že manželka má zákaz v zimě stahovat okna.Už ty plasty měnil 3x.

Ještě se zeptám než to v sobotu rozdělám.Je to levé okno u řidiče rok výroby 2005-tož to bude asi tento dílek co?

49adceaba2f9b_t.jpg

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0837583-plastovy-vodici-dil-spoustece-oken-octavia.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...