Přejít na obsah

Akustická signalizace zapnutých světel


gunman.t

Doporučené příspěvky

pokud někdo zapojil rádio tak že propojil spínané plus se stálým tak nepůjde safe sysem a nebude signalizovat světla

komfortka si bude myslet že je klíč ve spínačce

Jestli je tam autoradio Sony, tak to je k tomu přímo předurčené, na tom svazku k radiu se to právě dá spojovat (kdo to sakra vymyslel?)

Asi nejjednodužší bude to autoradio vyndat a kouknout na konektor za nim.

Sony tam nemám, ale pokud bych odpojil autoradio a všechny kablíky od spojky (iso koncovka) či jak se to jmenuje, tak by to mohlo pomoct?

Pokud by jsi ty dva ISO konektory odpojil, tak by to mohlo pomoct, kdyby ne, mohl to někdo spojit za konektorama směrem do palubky.

PS: některý radia na sobě nemají přímo ISO konektory, tak je mezi ISO a radiem redukce, na které se to může spojovat a tam by mohl být problem

Tak ymůže bejt problém jinde, ale je to nejschůdnější cesta pro začátek

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím,

tak jsem si to tady pročítal a asi já mám obdobný problém.

Nefunguje mi signalizace rozsvícených světel, a také dveřnízámek u spolujezdce (ten se chova jako by byly dveře zavřený, nebo prostě se nerozsvítí stropni světlo) je to mozne že je to tim zamkem???

Jinak mam dalku v kličku a po zamčení dálkou nejdou dveře otevřít zevnitř páčkou. A dioda blika a radio je sony pripojene na iso konektorech a take s timto problemem jsem to koupil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

ahoj, chtěl jsem se zeptat jakým způsobem se dá přezkoušet repráček (v budících) co signalizuje nezhasnutá světla a rezervu? Nic z toho mi nedává signál...(nepípá) jinak ostatní se zdá funkční (mikrospínač v zámku funguje-interiérové světlo se rozsvicí i zhasíná- v opačném případě by fungovala rezerva ale nefunguje, takže to spíše vidím na ten repráček... 

Dík za případné info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...