Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Ze života veterinářů 🙂

 

Doteď jsem si myslela, že není nad hlášky chlápka, kterej přišel na veterinu s krabičkou, že k nim na balkón něco přiletělo a on by si to rád nechal, ale manželka nechce domů žádného cizího ptáka, aby něco nechytla.  A tak si ho nechal přijít prohlédnout a vytáhl krásně zbarveného samečka andulky. Doktor ho shledal v pořádku, jen že by potřeboval upravit drápky.      Řekl mu, ať ho pevně uchopí do ruky a .....v tom chlápkovi zazvonil mobil:  ,,Teď nemůžu mluvit, jsem s ptákem u doktora......ne, nemám žádnou hnusnou nemoc...... ne se svým.....ne, blbče, jsem na veterině!!!!!!!!!  DOKTORE, co je to za ptáka?!      

Tenkrát jsem se smíchy málem počurala.                                              

 

a podruhé 🙂

 

No, a dnes přišla dáma, ale opravdová dáma, hezounká, navoněná, upravená, s přepravkou. Sedla si a do té přepravky šeptala: ,,Neboj se miláčku, doktor se na tebe podívá, drahoušku můj, určitě ti pomůže, neměj strach, ty moje zlatíčko. " 

V tom zazvonil mobil a ona do něj opět šeptá:  ,,Jsem s číčou u doktora ............nee s píčou, s čičinou debile !!!!! Jsme na veterině. ", to zařvala.    Nemohla jsem hejkat smíchy a mlátit hlavou do stolu, jen mi vytryskly slzy. 

A paní povídá: ,,To byl manžel, dement, ani si nevšiml, že jsme obě odešly." 

 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...