Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Co je to pleonasmus?

Když nadbytečně použiješ víc slov se stejným významem.

Nějaký příklad?

Brno – venkov

 

Jaký bylo nejdivnější místo, na kterým jsi kdy měl sex?

Brno.

 

Divadlo se dá hrát třemi různými způsoby: dobře, špatně a v Brně.

 

Co je to nejstrašidelnější na tom bydlet v Brně?

Že se to může stát každému.

 

Američtí vědci konečně zachytili komunikaci mimozemšťanů.

Po chvíli si uvědomili, že omylem naladili brněnské lokální rádio.

 

Co se stane z Tramvaje po smrti? Šalina.

 

V Brně otevřeli pivovar. Uvařili první várku a inkognito poslali vzorek do Plzně na rozbor.

Po týdnu přišel výsledek: „Vaše kobyla je zdravá.”

 

Baví se dva vězni:

„Za co seš tady?”

„Započítal jsem DPH na Starobrno jako na pivo…”

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si ve specializované prodejně nový automobil - Ford F250 Tri-Flex Fuel.

Úžasný...

Ovšem ještě ten den jsem se vrátil i s vozem do prodejny, kde jsem ho koupil, s tím, že neumím uvést do provozu rádio.

Což mě dost silně hnětlo, neřkuli s*alo... u tak drahého auta by to mělo jít skoro samo...

Technik mi s úsměvem ve tváři vysvětlil, že rádio je ovládáno hlasově.

“Nelson”, řekl technik směrem k rádiu a z rádia se ozvalo: “Willie, nebo Mandela?”

“Willie”, řekl technik a rádio začalo hrát “On the road again”.´

Potom technik řekl: “Ray Charles” - a z rádia zaznělo “Georgia on my mind”.

Spokojeně jsem odjel a během příštích dní si užíval poslechu mé nejoblíbenější hudby, od Beatles až po  Beethovena.

 

Včera odpoledne nějaká pitomá nána projela křižovatku na červenou a málem mě sejmula.

Ulevil jsem si slovy: “Píča jedna blbá!”

A z rádia se ozvalo: “Vyslechněte si včerejší projev předsedkyně poslanecké sněmovny Pekarové Adamové.” 

Skvělý automobil! Nejlepší, co jsem kdy měl...  

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 5
  • Negativní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to? U pastviny zastaví bavorák. Za volantem sedí skvěle oháknutý mladý muž a zavolá: "Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?" Ovčák se podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: "Proč ne?" Mladý muž zadá vyfocení stáda přes satelit a po chvíli řekne ovčákovi: "Máš přesně 1586 ovcí!" "To je pravda, ovce je vaše" Ovčák pozoruje hejska, jak se snaží napasovat chudáka zvíře do kufru auta, a pak povídá: "Když Vám řeknu, jaké je Vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?" Mladý muž se na vteřinu zamyslí a odpoví: "Jistě." "Jste komisař Evropské unie", řekne ovčák.

Mladému muži spadne čelist: "To je pravda. Jak jste to poznal?" "Nic složitého", povídá ovčák. "Přijel jste a nikdo Vás nezval. Řekl jste mi to, co dávno vím a přitom o mé práci víte úplný hovno. A TEĎ MI VRAŤTE MÉHO PSA !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...