Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz na majitele rádia Audience. Už jsem se setkal se dvěma různými verzemi firmwaru, a tak mě zajímá, jestli někdo nevíte, jak to s těmi verzemi je, jak se to dá do rádia dostat apod. První rádia měla jiné ovládání při přehrávání MP3, horní dvojicí talčítek se přeskakovalo mezi disky, prostřední dvojicí mezi adresáři a spodní dvojicí mezi skladbami, a mám pocit, že se buď vůbec nezobrazovaly názvy skladeb nebo jen nějak omezeně. Já mám verzi, která má ovládání jiné, horní dvojice tlačítek slouží pro přeskakování mezi adresáři (alby) a mezi skladbami se skáče tlačítky < a >. Rádio zobrazuje názvy skladeb, alb a interpretů z ID3 tagu a jméno adresáře a souboru z CD. Problém je, že to neumí diakritiku, ve jménech souborů a adresářů se zobrazují dva otazníky (??) místo každého znaku s háčkem nebo čárkou. U ID3 tagu je to ještě horší, zobrazí se pouze text do prvního znaku s diakritikou.

Můj dotaz je, zda někdo nemáte verzi formware rádia, která umí diakritiku zobrazit nebo alespoň ji odstranit a zobrazit znaky bez háčků a čárek. Nechce se mi spoustu věcí vypalovat znovu a soubory přejmenovávat. Počítám, že pokud taková verze existuje, měl by servis být schopen ji do rádia "nahrát". Čekal jsem, že Škodovka nebude mít s češtinou problém, ale jak vidnou, je to víc německý, než český auto, takže můžeme bejt rádi, že aspoň Maxidot na nás "mluví" česky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel to neni jen zalezitost cestiny, ale i v anglictine se ti ID3 tag zobrazi u

"I can't dance" jenom "I CAN".

Takze nejde jenom o cestinu, co vim je to radio Visteon...

Opravdu jsou uz dve verze jak popisujes a jde udelat update u dealera,

ale vypada to ze mas tu posledni verzi podle zmeneneho ovladani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Mam dotaz ohledne radia Audience ,kterou mi zde jeste nikdo nezodpovedel.

Po reklamaci kdy mi dvakrat dali novy Stream a opetovne byli ty same problemy mi byla nabidnuta za doplatek Audience, zajima me jestli mi k tomu muzou dodatecne pripojit tu audio zdirku, (pouzival jsem pred koupi Octavie mini-disc player a ted ho nemam kam pripojit coz mi vadi celkem dost) nebo pokud s nejakym kabelem si ji napojim sam.Popr jak a kam a od jakeho softwearu, nebo jestli to umi kazda????? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz ohledne radia Audience ,kterou mi zde jeste nikdo nezodpovedel.

Po reklamaci kdy mi dvakrat dali novy Stream a opetovne byli ty same problemy mi byla nabidnuta za doplatek Audience, zajima me jestli mi k tomu muzou dodatecne pripojit tu audio zdirku, (pouzival jsem pred koupi Octavie mini-disc player a ted ho nemam kam pripojit coz mi vadi celkem dost) nebo pokud s nejakym kabelem si ji napojim sam.Popr jak a kam a od jakeho softwearu, nebo jestli to umi kazda????? Diky

Potrebujes MR2007 - pokial viem iba tam ta zdierka ide doplnit.

A ako ho rozoznat - podla obj. kodu (ale neviem ho) v servise by mali vediet povedat.

Info o SW najdes tu: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=11320&st=20 Diamant tam odpoveda mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este pridavam foto bocneho stitku mojeho radia - MR2005 alebo 2006, neviem presne nakolko toto je uz druhe radio vymenene po reklamacii.

Udaje na stitku su PD (Production Date - Dat vyroby: tyzden, rok), HW verzia a SW verzia. Dole je aj kod dielu 1Z0...

Pozor - toto radio nema ext vstup!

Diamantove radio (ma vstup) je HW 0019 a SW 0034...

To Diamant - Mylis sa vyrobca JE Visteon! Viz foto ;)

post-57-1158183162.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase další závada na mém autě. Dneska jsem nastartoval a ticho. Rádio hrálo = ukazovalo na displey, ale zvuk žádný ani z CD ani z HF. No ujel jsem asi 8 kilometrů. Pak jsem vystoupil zamknul auto a znovu nastoupil a hurá rádio hraje. To znamená, že pouze klíček nestačilo vyndat(to jsem zkoušel jako první věc). Musí se i zamknout auto. Ach jo kde to jsme???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol v servise a povedali mi ze na Audience ziadny flash (novy FW) NEEXISTUJE, iba na Stream.

Vie to tu niekto potvrdit? (Diagnostik)

Nejak sa mi to nezda...

Je smutny ze kdyz to das do servisu a jim se to neprojevi tak s tim nic nebudou delat. Bohuzel vetsinou se ani nebudou snazit s tim neco delat. Proto pokud je to mozne az se ti to stane tak jed hned k nim nevypinej motor apod a rovnou jim to ukaz a objednej si u nich termin kdy to poresi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí ... vždyť ty rádia stejně nehrajou a jak jsou postavená ani hrát nebudou. Ani se SW99999 nebo kolik tam na to mají míst.

Co si myslíte, že SW udělá aby zlepšil selektivitu, zvýšil citlivost nebo odolnost vstupu? Jak tam ty bity a bajty dodělají preselektor a vůbec laděné obvody na vstupech aby se dal zvednout zisk vstupního zesilovače?

Nic s tím neudělá. Akorát se dolaďuje zobrazování na displeji a/nebo ty samoučící funkce, ale ty tři nejdůležitější parametry pro každý rádio jsou mimo SW a jsou generálně od konstruktéra toho zgarbu k ničemu.

Kdybych si za 11.000,- tenkrát koupil rohlíky, tak jsem mohl být dneska už tlustej. Takhle jsem skoro hubenej, na rohlíky není a rádio co mám místo nich nehraje. To jsem si pomohl.

Že jsem nešel k ŤimŤonům já blbec. Nepřekousnu, že kámošovi to rákosový rádio hraje líp. A dal za něj pouhých 900,- (Kč).

Fuj to jsem si zase ulevil. Stream pitomej!!!!! Jo a nikdo mu pro to do auta nepoleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, já jsem si nastavil v menu z DX na Local. Pak je to mnohem lepší... Mám software 17.0.0.0 - Je třeba máčknout najednou ty 2 šipky nad FW a REW. a pak u volby HW Info stisknout tlačítko.... Já bych ten software řešil i vůči vývojovýmu typu HW. Tj. je možné, že má Audience víc nezkousne - základní desky jsou taky dělené na verze. Je to boj, ale dám všem za pravdu, že chyba je v Audienci. Jen drobný postřech - ten zesilovač zabudovyný v patě antény. Koupil jsem takovou plastovou krytku - vypadá jako chromovaná. No dřív jsem při jízdě sledoval, že čím víc byla ta anténa na slunci tím hůř šlo rádio s touhle krytkou se mi ten zisk zdá neměnný. Možná blbost, možná můj pocit, ale není možné, že se ten zalitý zesilovač se přehřeje a pak je to horší než lepší. No a ta krytka odráží tepelné zaření a ta noha s tím zesilovačem se tolik nehřejou?? Možná blbost, ale zkusil jsem ji i na den sundat a fakt to rádio víc šumělo. Mě se to zdá taky divný, ale krytku jsem vrátil... Z hlediska odborníka je tohle úplná blbost, ale po moji zkušenosti si koupím klobouk a zajíce....nebo věšteckou kouli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DUsoft - samozrejme, že SW kvalitu tunera ako takého príliš neovplyvní. Ale ja mám aj iný HW a keďže Audience vie MP3 už od začiatku, tak sa domnievam, že z´meny HW nastali práve v oblasti tunera.

Inak som diskusiu presunul do sekcie Autohifi. Tam sa riešia rádiá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DUsoft - samozrejme, že SW kvalitu tunera ako takého príliš neovplyvní. Ale ja mám aj iný HW a keďže Audience vie MP3 už od začiatku, tak sa domnievam, že z´meny HW nastali práve v oblasti tunera.

Inak som diskusiu presunul do sekcie Autohifi. Tam sa riešia rádiá.

Audience nebo Stream ... v AutoHiFi? :smich: Ale jo, máš pravdu.

Obávám se, že HW změny nezasáhly vstupní obvody rádia. Tam se určitě řešily nějaký ty MP3 a kdoví co. Tak tam měli někam zastrčit blackbox a na palubovce škvíru pro kartu a jednoduchý displejík. Na MP3 to stačí. A ne rádio, které se vyznačuje tím, že se ničím nevyznačuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen drobný postřech - ten zesilovač zabudovyný v patě antény. Koupil jsem takovou plastovou krytku - vypadá jako chromovaná. No dřív jsem při jízdě sledoval, že čím víc byla ta anténa na slunci tím hůř šlo rádio s touhle krytkou se mi ten zisk zdá neměnný. Možná blbost, možná můj pocit, ale není možné, že se ten zalitý zesilovač se přehřeje a pak je to horší než lepší. No a ta krytka odráží tepelné zaření a ta noha s tím zesilovačem se tolik nehřejou?? Možná blbost, ale zkusil jsem ji i na den sundat a fakt to rádio víc šumělo. Mě se to zdá taky divný, ale krytku jsem vrátil... Z hlediska odborníka je tohle úplná blbost, ale po moji zkušenosti si koupím klobouk a zajíce....nebo věšteckou kouli...

Zajimave, jam mam tu hezkou "chromovou" krytku patky anteny od AUTOSTYL Janko rovnez, a souhlasim, ze me tuner Audience od te doby hraje subjektivne lepe :D

Zatim jsem s tim sem nechtel jit, abych tu nerozpoutal "neco strasneho :ph34r: ", ale ted po "ferdovi25" me to jiz nedalo, a musel jsem to take vyventilovat.

A ac mam VS vzdelani v elektronice, nehodlam to nijak komentovat (az na to, ze se to samozrejme mene prehriva, nez ten puvodni cerny plast), zkuste to nekdo jiny. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...