Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj.

Jsem tu úplně nový a mám menší problém na který jsem zatím nenašel odpověď, tak prosím o radu zkušenější.

V O2 mám Audience a Maxidot. Mám menší sportovní úpravu, jako sedačky a hlavně tříramenný volant (jako v RS). Jde mi o to, že Maxidot má v nabídce i Audio, ale když na něj přepnu, tak mi displej ukazuje aktuální stanici nebo skladbu. Pravou páčkou pod volantem ale audio nejde vůbec ovládat. Nejde ani volume ani přepínání skladeb, skrátka nic. Audio je ovladatelné jen na panelu, pod volantem mi to nejde ...

Je toto normální? Myslím, že by ovládání audia pod volantem mělo fungovat ne? Není např. někde v řídící jednotce nastaven multifunkční volant místo toho tříramenného? Nevíte prosím, jak na to, nebo kde je chyba? Nikde jsem nic o tomto problému nenašel ...

Díky za případné rady ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj koupil jsem od jednoho člena Audienci s Auxem a dvěma přívody pro tuner. V OII jsem měl doteď jen Stream bez MP3, ale pouze s jedním přívodem na tuner. Autorádio sice přehrává stanice ale nedaří se mu najít skoro žádnou stanici a to jak přes AS, tak při režimu << >>. V servisu mi řekli že je potřeba doinstalovat druhou anténu, a tuner bude normálně chodit. Tady jsem někde četl že druhá anténa je jen na dopravní info AIM, tak nechci vyhazovat peníze zbytečně za něco co jeho citlivost při vyhledávání nezlepší. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to jde přehodit, ale co zkusit připjit tu anténu na druhou pozici.

Jsou tam těsně vedle sebe dva konektory.

Podle mě je divné, aby se to chovalo jak popisuješ.

U navigace jsou taky dva konektory a při připojení jenom jedné antény rádio hraje jen se objeví chyba v paměti závad, že není připojená druhá anténa.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měnil Audienci za původního Streama, hraje a funguje vše až na záznam doprav.zpráv, pokud je vypnuto zapalování čili jsem mimo auto, přijdu z jednání a nahráno 0zpráv. Asi bych musel dodělat tu druhou anténu, ale aby nešlo něco naladit se mě nestalo, je ta Audience fakt v pořádku? Když jsem to měnil, zkoušel jsem tam 2Streamy a 3Audience, vše jelo stejně-v pohodě.. Po výměně jsem měl ještě problém s hlasitostí, ta Audience byla z auta se Sound Systemem a tak bylo potřeba toto upravit na moje bez SS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k té Audienci - nevíte někdo jak je vlastně řešen anténní zesilovač u OII a zda tam v průběhu výroby nedošlo k nějaké změně( změně zapojení zesilovače apod.). Protože vše nasvědčuje tomu že do rádia jde slabý signál. Poradí někdo?

Jinak Rassi jaký modelový rok OII máš? Já mám MR2005.

Jinak j0sko radio je potřeba do auta kodovat?

My jej jen zamontovali a krom toho slabého signálu vše funguje.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že je potřeba kódovat.

Pravděpodobně budeš mít trochu jinou výbavu než měl majitel před tebou.

Např. SoundSystem, reproduktory...

U tebe bude možná v napájení zesilovače antény C18,+1 = Active/Remote Supplied Antenna

C00,Radio ® Coding

C01,00?xxxx: Treble Speaker Monitoring

C02,1 = Front and Rear Monitoring inactive

C03,2 = Front Monitoring active / Rear Monitoring inactive

C04,3 = Front Monitoring inactive / Rear Monitoring active

C05,4 = Front and Rear Monitoring active

C06,00x?xxx: Radio Configuration I

C07,+2 = CAN-Telephone Control

C08,00xx?xx: Speaker Channels

C09,0 = No passive Speakers (Sound System)

C10,2 = 2 passive Speakers Front and 0 passive Speakers Rear

C11,4 = 4 passive Speakers

C12,00xxx?x: Sound System Correction

C13,0 = No Sound System (No Correction)

C14,1 = Sound System with Cloth Interior (with Open Circuit Recognition)

C15,2 = Sound System with Leather Interior (with Open Circuit Recognition)

C16,3 = Sound System with Cloth Interior (without Open Circuit Recognition)

C17,00xxxx?: Radio Configuration II

C18,+1 = Active/Remote Supplied Antenna

C19,+2 = CD-Changer/iPod-Connection

C20,+4 = CAN-Secondary Display (Board Computer/large Display)

tady je to ještě česky, ale to je překlad jak od automatu...

C00,Radio ® Coding

C01,00?xxxx: vyskovy reproduktor Monitoring

C02,1 = predni a zadni Monitoring neaktivni

C03,2 = predni Monitoring aktivni / zadni Monitoring neaktivni

C04,3 = predni Monitoring neaktivni / zadni Monitoring aktivni

C05,4 = predni a zadni Monitoring aktivni

C06,00x?xxx: Radio konfigurace I

C07,+2 = CAN-telefon kontrola

C08,00xx?xx: reproduktor kanaly

C09,0 = No pasivni reproduktory (Sound System)

C10,2 = 2 pasivni reproduktory predni a 0 pasivni reproduktory zadni

C11,4 = 4 pasivni reproduktory

C12,00xxx?x: Sound System korekce

C13,0 = No Sound System (No korekce)

C14,1 = Sound System s latkovy interier (s rozpoznani preruseni)

C15,2 = Sound System s kozeny interier (s rozpoznani preruseni)

C16,3 = Sound System s latkovy interier (sout rozpoznani preruseni)

C17,00xxxx?: Radio konfigurace II

C18,+1 = aktivni/dalkove Supplied Antena

C19,+2 = CD-Changer

C20,+4 = CAN-sekundarni zobrazeni (Board Computer/rozsahle zobrazeni)

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nějaký parametr může být jinak chápu, ale mě vše funguje krom asi toho zesilovače antény. Ty parametry asi nebudou z radia, ale z auta ne? Jde o to jestli instalací jiného rádia může dojít k vypnutí napájení zesilovače antény. Nebo zda došlo k nějaké změně. Antenní zesilovač by měl být přímo v anténě ne? Neb kolega mi tvrdí že on jej na Fabii má v přístrojovce (popisuje to jako váleček s pasivním zesilovačem signálu). Děkuji za radu indet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem radio měřil a z obou vstupů pro anténu jde 12V pro zesilovač v anténě. Při zapojení do bílého vstupu radio špatně ladí a prakticky není schopno naladit jiné než extrémně silné stanice. Při zapojení antény do hnědého antenního vstupu radio již ladí mnohem lépe, ale pořád se mi zdá že by mohlo mít oproti staršímu Streamu lepší signál.

Do jakého vstupu jej mají zapojeno ostatní co měli radio s jedním vstupem antény a teď mají rádio s dvěma vstupy na anténu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem radio měřil a z obou vstupů pro anténu jde 12V pro zesilovač v anténě. Při zapojení do bílého vstupu radio špatně ladí a prakticky není schopno naladit jiné než extrémně silné stanice. Při zapojení antény do hnědého antenního vstupu radio již ladí mnohem lépe, ale pořád se mi zdá že by mohlo mít oproti staršímu Streamu lepší signál.

Do jakého vstupu jej mají zapojeno ostatní co měli radio s jedním vstupem antény a teď mají rádio s dvěma vstupy na anténu?

Mam stejny problem, na radiu chytnu jen manualne a RDS text se tam neukazuje vubec. V servise rikali ze je treba dokoupit celou instalacni sadu i s druhou antenou jenz je v zadnim okne. Nelze to vyresit i jinak, myslim to RDS a lazeni, pac automaticky se to nezastavi nikde. Take tam byl predtim Stream bez MP3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k té Audienci - nevíte někdo jak je vlastně řešen anténní zesilovač u OII a zda tam v průběhu výroby nedošlo k nějaké změně( změně zapojení zesilovače apod.). Protože vše nasvědčuje tomu že do rádia jde slabý signál. Poradí někdo?

Jinak Rassi jaký modelový rok OII máš? Já mám MR2005.

Jinak j0sko radio je potřeba do auta kodovat?

My jej jen zamontovali a krom toho slabého signálu vše funguje.

mám tak jako ty mr2005, tak jak tak koukám je vás více co po přehození ze Streamu Audience nejede jak má, to si můžu vlastně s tím "polovičatým" nahráváním dopravních zpráv gratulovat. Pokud ti jedou jen ty nejsilnější stanice tak po takové D1 si myslím bude poslech katastrofa, tam i radiozurnal a i impuls na normálně fungujících rádiích mívá problém. Když jsem byl na tom překódování, tak servisák říkal, že můj problém je snad jediný který se při změnách-záměnách S. za A. řeší, tzn. jiný počet repro a absence zesilovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dbaa.... mam stejny problem, na radiu chytnu jen manualne a RDS text se tam neukazuje vubec. V servise rikali ze je treba dokoupit celou instalacni sadu i s druhou antenou jenz je v zadnim okne. Nelze to vyresit i jinak, myslim to RDS a lazeni, pac automaticky se to nezastavi nikde. Take tam byl predtim Stream bez MP3...

Tak pokud máš jak já na radiu dva anténní vstupy, zkus připojit anténu na ten hnědý.

Konektor je sice proti tomu blokován, ale jde upravit - lehce ten výstupek navíc na vstupu radia

seřízneš a pak již jde konektor zastrčit. Radio již potom ladí stanice mnohem lépe a hlavně hned přiřazuje RDS

a samo nachází stanice.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dbaa.... mam stejny problem, na radiu chytnu jen manualne a RDS text se tam neukazuje vubec. V servise rikali ze je treba dokoupit celou instalacni sadu i s druhou antenou jenz je v zadnim okne. Nelze to vyresit i jinak, myslim to RDS a lazeni, pac automaticky se to nezastavi nikde. Take tam byl predtim Stream bez MP3...

Tak pokud máš jak já na radiu dva anténní vstupy, zkus připojit anténu na ten hnědý.

Konektor je sice proti tomu blokován, ale jde upravit - lehce ten výstupek navíc na vstupu radia

seřízneš a pak již jde konektor zastrčit. Radio již potom ladí stanice mnohem lépe a hlavně hned přiřazuje RDS

a samo nachází stanice.

Tak dik, uplne staci seriznout a nasadit tu stavajici antenu na hnedy konektor, uz konecne RDSuji

:band

Mas u mne pivo

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...