Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

...mám tam BT HF sadu od Nokie - připojená tak jak by měla podle samolepky na Audienci - je tam drobný rozdíl v zapojení Mute konektoru - není v velkém MOST (jako jsem to měl na Nexusu, ale v tom malém na spodní části, stejně jako vstupy na repro. Zapnuto, vše funguje, ale telefon je slyšet hrozně potichu musím vytočit hlasitost naplno, což je blbý a hrozně to přitom šumí... S Nexusem šla normálně..

Mam take Audienci a BT Nokia, zkus si v menu Audience pohrat s nastavenim PHvolume (myslim, ze se to tak jmenuje), to je prednastaveni hlasitosti/zesileni vstupu z HF sady do radia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Přemýšlím o instalaci audience do auta. Jelikož je ale audience dvoutunerová, ptám se: co druhá anténa? V etce jsem našel, že je snad někde nalepená na skle, ale nic víc. Máte někdo bližší informace, foto atd. Dodělával už ji někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím o instalaci audience do auta. Jelikož je ale audience dvoutunerová, ptám se: co druhá anténa? V etce jsem našel, že je snad někde nalepená na skle, ale nic víc. Máte někdo bližší informace, foto atd. Dodělával už ji někdo?

Ked si pozorne precitas manual, zistis ze audience ti umoznuje pocuvat jednu stanicu, a z druhej sa ti nahravaju dopravne informacie (nato su die dva tunere). U kombika je druha antena v zadnom skle (slzicke) a ta antena je antenka-zaciatocnicka tj . ma nizku uroven zisku signalu. Iny vyznam to nema...

Dalsie vyhoda audience, prehrava mp3 a ma integrovany zasobnik na 6cd

..inac, zvukovo je to sunt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove muzete se mi pls podivat do ETKy na druhou antenu na dopravni zpravy? chci dat audienci do MR2005 elegance liftback. Co stoji komplet ta antena tak aby mi to fungovalo a nenacitali se mi zavady do RJ. Je tu treba i nekdo kdo to nechaval dodelat v origo servisu ? Kolik to stalo ?

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Presiel som cele forum, ale nikde som nenasiel info o tom ci toto autoradio ma plnu podporu i-podu. Ano, aux vstup je fajn, ale chyba mi plnohodnotne ovladanie ipodu. Nema niekto info ci to funguje, popripade kde sa da ten kabel kupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak připojit neoriginální 4kanálový externí zesilovač na audienci? Ten zesík v audienci neutáhne vůbec nic, při větším volume neustále jenom chraptí... Napadlo mě ho připojit přímo na výstupy na repro, pokud se nechá audience nastavit pouze na režim line-out. Jinak nevím. Pak je třeba vyřešit i spínání zesilovače při puštění rádia. Jak to má vyřešen sound systém?

Pro ty, kteří mi poradí, že to tu bylo probíráno několikrát a mám použít funkci hledat, tak těm můžu pouze sdělit, že jsem tu celé fórum prolezl x-krát a nikde jsem nic nenašel. Pokud má někdo lepší vyhledávací schopnosti než já, budu rád i za odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Jak připojit neoriginální 4kanálový externí zesilovač na audienci? Ten zesík v audienci neutáhne vůbec nic, při větším volume neustále jenom chraptí... Napadlo mě ho připojit přímo na výstupy na repro, pokud se nechá audience nastavit pouze na režim line-out. Jinak nevím. Pak je třeba vyřešit i spínání zesilovače při puštění rádia. Jak to má vyřešen sound systém?

Pro ty, kteří mi poradí, že to tu bylo probíráno několikrát a mám použít funkci hledat, tak těm můžu pouze sdělit, že jsem tu celé fórum prolezl x-krát a nikde jsem nic nenašel. Pokud má někdo lepší vyhledávací schopnosti než já, budu rád i za odkaz.

Ahoj. Pokud něco zjistíš, dej mi prosím vědět. Taky jsem tohle téma načal. Jelikož jediné, co jsem našel, byla věta " originál rádia nemají linky out " tak jsem založil téma a moderátor mi ho zamkl a smazal - protože se to tu už řešilo ...

Ale nikde jsem se nedočetl, zda-li to někdo nějak ošéfoval nebo obešel. A nechce se mi věřit, že všichni kdo audienci mají, a nebo kupují ( podle toho jaký tady zájem o ní je ) budou hrát pouze na ní, bez zesilovače. Mě by bohatě stačil jen jeden výstup - bastuba.

Ještě jednou prosím a smutně koukám, podělte se s námi, co neumějí vyhledávat o tuto informaci.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presiel som cele forum, ale nikde som nenasiel info o tom ci toto autoradio ma plnu podporu i-podu. Ano, aux vstup je fajn, ale chyba mi plnohodnotne ovladanie ipodu. Nema niekto info ci to funguje, popripade kde sa da ten kabel kupit?

Hello DJG,

pozri si tento link http://www.incaripod.com/Vehicle/Skoda/Sko...Pod_Car_Adapter

Kedze Audience nema digitalnu podporu pripojenia na ipod, jedine normalne riesenie je cez tento GW adapter. Teda je to cisto analogove riesenie :(

Co sa tyka vyuzitie IPOD, mozno skus sa pozriet po mp3 zariadeni, co ma v sebe zabudovany FM transmitter, navolis na nom frekvenciu vysielaca, na radiu si tu frekvenciu naladis, a ficis (bez zbytocnej kabelaze atd atd, kedze tieto zariadenia su montovatelne do dierky zapalovaca). Tieto zariadenia, ktore su na trhu maju zaroven aj certifikat-y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite to ma neco, kam pripojenej ten zesilovac s dsp kterej je pod sedackou ridice, kdyz mas to cemu rikaj soundsystem..... ale nevim jestli to teda jsou normalni linkovy vystupy nebo je to udelany nejak jinak...

Nad tím jsem taky přemýšlel. Přecejen sound system je přes některý z těch konektorů. Ale jde použít ten zesilovač od soundsystému třeba k tubě? nepotřebuju komplet pod zesilovačem, mě jde jen pouze o zapojení typu - audience - zesilovač tuba.

Tohle mě zajímá, jestli třebas ty konektory na aux out někdo má, nebo se dají koupit a jestli to takhle jak popisuju, bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím jsem taky přemýšlel. Přecejen sound system je přes některý z těch konektorů. Ale jde použít ten zesilovač od soundsystému třeba k tubě? nepotřebuju komplet pod zesilovačem, mě jde jen pouze o zapojení typu - audience - zesilovač tuba.

Tohle mě zajímá, jestli třebas ty konektory na aux out někdo má, nebo se dají koupit a jestli to takhle jak popisuju, bude fungovat.

soundsystem funguje takto:

- audience resp. niektore ine radio v ponuke so SoundSystemom komunikuje so zosilnovacom SoundSystemu (SS) po canbuse resp. digitalnom prenose. Ked si vyberiete radio, otocite ho uvidite to co je na prilozenom obrazku. Zo SS su krmene jednotlive reproduktori ZVLAST (tj zvlast vysky, zvlast stredy, zvlast basy). DSP procesor sa nachadza v tom zosilnovaci, nie v audience. Co sa tyka zosilnovaca, nieje to zazrak, ale hrat hra. Co sa tyka audience, ako autoradio je to viacmenej sunt. V takejto cene sa da zohnat dobry pioneer resp. ina znacka ktora sa tvari ako seriozne radio, ktore ma zaroven podporu pre vystup na zosilnovac pre subbas.

Pri audience AJ so soundsystemom prichadza do uvahy vytiahnut signal pre subbas bud priamo z radia z predzosilnovaca resp. cez utlmovy clen priamo zo zosilneneho vystupu, ktory leze k reproduktoru

Pri jednom aj druhom rieseni prichadza problem, ktory vznika pri vypinani hudby, a to ze moze pukat v subbase (ale to je dalsia kapitola). Takze suma sumarum, SS nieje zly, ale ma svoje mobmedzenia

Na margo zosil SS + tuba, normalne raadia s vystupom na subbas maju filter, ktorym sa da menit frekvencia basovych frekvencii. Pri audience tato moznost chyba. Je to radio (audience), ktore ma cd menit, ma mnozstvo funkcii, ale su tie zbytocne.... chyba napr. nastavenie zvukovej grafiky pre radia, zvlast pre cd ..atd atd...atd

na dalsie otazky rad zodpoviem resp. pozrite si forum SoundSystem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello DJG,

pozri si tento link http://www.incaripod.com/Vehicle/Skoda/Sko...Pod_Car_Adapter

Kedze Audience nema digitalnu podporu pripojenia na ipod, jedine normalne riesenie je cez tento GW adapter. Teda je to cisto analogove riesenie :(

Co sa tyka vyuzitie IPOD, mozno skus sa pozriet po mp3 zariadeni, co ma v sebe zabudovany FM transmitter, navolis na nom frekvenciu vysielaca, na radiu si tu frekvenciu naladis, a ficis (bez zbytocnej kabelaze atd atd, kedze tieto zariadenia su montovatelne do dierky zapalovaca). Tieto zariadenia, ktore su na trhu maju zaroven aj certifikat-y

Tak veru, ja mám toto inštalované na STREAMe a funguje to bez problémov. Dá sa zvoliť či chceš ovládať I-Pod cez rádio alebo klasicky atď.

tie FM transmittery som mal dva, dokonca jeden priamo od applu a môžem potvrdiť že to nieje tá správna cesta :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci dodelat druhou antenu na dvoutunerovou audienci. Pri tom me napadlo me, zda by neslo pouzit mou soucasnou originalni antenu ktera je FM + GSM. GSM svod anteny nevyuzivam, protoze HF mam pres BT a ten hroznej drzak jsem odmontoval. Antena je tudiz odpojena v palubce hned vedle radia. Stacila by v podstate jen zapojit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim klubaky. Mel bych dotaz. Jeden zakaznik si od nas koupil autoradio Rockdale a zapojil do OII kde ma priplatkovy sound system a radio audience. Radio funguje... ale nejde zvuk. V servisu rikali, ze je potreba neco udelat s can busem. Nevite nekdo nahodou o co jde? Co je tam potreba pripojit jinak, jestli teda neco jinak je a nejedna se jen o vadny kousek?

Diky!

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Sound systém jde připojit jen originální rádio/navi nic jiného tam hrát nebude. Pokud to za každou cenu někdo chce, musí vykopnout zesilovač a propojit vstupy na výstupy ;)

A co je tam jinyho? Nejaky specialni vystup z radia na ten zesik? Nebo to resi prave ten canbus?

Jinak diky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...