Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak ta redukce se vyplatí víc než duální anténa... DUÁLNÍ ANTÉNA

Ale jsem nikde nenašel redukci, která by měla 2x FAKRA (samici) sloučené do FAKRA (samec), takže přes redukce asi cesta nevede.

Na tu anténu, kterou jsi ukazoval v odkaze, jsem se také díval. Ale nikde jsem nebyl schopen přijít na to, jakou redukci potřebuju, abych mohl anténu zapojit do rádia. Anténa má DIN a v Audienci je FAKRA. Tudíž je asi potřeba DIN (samice) na FAKRA (samice). Takovou jsem myslím nenašel.

Co se týče příjmu rádia, tak je opravdu žalostný, v každé stanici šumí a lze je naladit pouze ručně. Jediné co jsem udělal, tak podle rad ,,fórařů" jsem obrousil ten konektor na rádiu, na který anténa dát nešla, tak aby tam šla dát a teď chytám alespoň RDS.

Nenašel? Já ano. V praze u týpků co ji přímo vyrábějí a vzal jsem i známýmu, ale ten sehnal audienci s jednou anténou. Ten kdo by tenhle slučovač chtěl, tak ho nabízim za 500. 736 682 459

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapi!

Vzhledem k tomu že moje auto vyjelo z tovarny bez origo radia a ted je tam nějaky aftermarket a já jsem příznivcem originalního příslušenství, tak koukam po Audienci. Co jsem tak dopře vyrozuměl tak je 1 tunerová a 2x tunerová verze. A ještě verze s MP3 a bez.. Nebo je to tak že jednotunerová = bez MP3, 2x tunerová s mp3?

Ty dva tunery jsou mi na nic. TP zpravy jsou stejně na prdlačku. MP3 taky nepotřebuji. 6x CD je dostačujících. Jen audience bez mp3 nezobrazí na Maxiku nazev skladby, co? Nebo je nějaky postup jak vyplatit klasicky audio CD s tím aby se zobrazoval nazev skladby?

(a závěrem dotaz - než koupim audienci tak musím si předtím připravit asi jiny rameček, že? A ještě něco? Draty či škouby, skrutky, matice.. ?)

Díkes borci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj, tak mám úplně stejný problém. namontoval jsem audienci to octavie rv 2008, kde bylo od výroby (od dealera) autorádio pioneer. tzn. v autě není druhá anténa, která by uspokojila 2 otvory na udienci. audience je tam krásná, má jediný problém že nehraje. sice přes AS najde pár silných stanic včetně názvu, hrajou ale bídně. pomůže vždy jen manuální poladění o 0,05 Mhz výše. tzn. např. evropa 2 z 88,1 na 88,15. pak sice hraje, ale už nechytá RDS, tzn. bez dopravních zpráv a AF.

zkouším obeslat různé výrobce a dodavatele audiopřísluženství ohledně redukce 2 oddělené konektory fakra samec do 1 samice. zatím to vypadá, že není problém sehnat dvojkonektor samec do samice. dám vědět výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Koupila jsem si O II. z roku 2004. Mám tam originál rádio Audience. Zkoušela jsem tam vložit MP3, ale rádio mi píše ERROR, i když v knize, kterou jsem k tomu dostala je napsáno, že to mp3 přehrává. Nevíte, jestli se to dá nějak přepnout a nebo, co s tím? Četla jsem, že jsou nějaké dvě verze. A já sice na rádiu nemám napsáno mp3. Ale v knize je napsáno, že to přehrává mp3. Poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalni CD ti hrajou?

Obecne pokud na radio nikdo nesahal a vepredu nemas napsano MP3 tak ti bude prehravat jen obycejna CD.

Obycejna Audience se na MP3 prepnout se to neda a musi se vymenit za jinou. Pak ti vznikne problem s tim ze Audience kterou mas ted ma jen jednu antenu a pro MP3 musi se tam dodat druha antena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Přidávám se k dotazu. :) Ozi, jak je to s těmi anténami? U mě je to ještě okořeněné tím, že mám Stream bez mp3, takže anténní vstup jen jeden - co jsem pochopil tak Audience MP3 má dva - jak to elegantně vyřešit?

Zatím co jsem se dočetl, tak samozřejmě výhoda Audience je měnič, kvalita zvuku a kvalita příjmu rádia. Toho posledního se trochu bojím vzhledem k absenci druhé antény, nejjednodušší by to bylo vyřešit asi anténním adaptérem, který zrovna Ozi nabízí, ale co pak příjem? Nebo tahat druhou anténu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Audience MP3 ma dva, ale jsou asi dva typy, protoze na tu prvni co jsem mel tak jsem pouzil spojku co nabizi skodovka a stacilo to, prijem byl dobrej, jezdil jsem s tim po cr a jedine misto kde to neslo bylo v kopcich na sumave.

na ten co mam ted tak redukce nejde, musel jsem dat druhou antenu, takze interierovka s redukci je v palubce. signal radia je dobrej

bez te druhe anteny radio prakticky nejde, takze tam je to spatny... :(

ja mam v aute soundsystem a tim padem nemam moc srovnani s obycejnym zvukem bohuzel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď s tím Streamem mám signál hroznej, když jsem jel ze salonu, tak jsem dal vyhledat stanice a chytil jsem tak možná ČR1 a to bylo vše, projel jsem to diagnostikou a žádná chyba (u Passatu mi odešel zesilovač, ale to se dalo diagnostikovat), takže už si asi víc nepohorším. :) Koupím novou anténu (stojí pár stovek a současná už toho jak je vidět dost zažila) a pak buď Stream MP3, který by měl mít lepší příjem, nebo Audience MP3 a dám interiérovou anténu, celé téma jsem si prošel a asi je to nejlepší možnost... A když už nebude lepší příjem, tak alespoň 6 CD naládovaných mp3. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam teda Stream mp3 a zadny problem s prijmem signalu nemam :kol-32: a to absolutne. V radiu mam ulozenych asi dvanact stanic a vsechny hrajou. Dokonce jsem nedavno byl na Slovensku a tam taky nebyl v horach problem.

Jde mi spis o kvalitu zvuku, mam vytlumene vsechny dvere, osazene slusnym repro a s neorigo radiem to hraje podstatne lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, díky Jakube, rozhodl jsi a půjdu do Streama s MP3 - příjem už je u něj asi v pohodě, anténu vyměním a nemusím řešit druhou anténu u Audience a lépe se shání. :)

Pokud ho budeš prodávat, tak ho beru. :)

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...