Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

mno dualni antena kdyby byla za 50% ceny tak bych nad tim premyslel, ale takhle ani ve snu... 165.gif

no takze je moznost pak pouzit tuhle redukci s tou nalepovaci antenou s tim ze ve vysledku mas dve anteny

http://www.stualarm....i-antena-am-fm/

http://www.stualarm....n-samice-23-cm/

nebo je moznost udelat trochu prasarnu a anteny sloucit pres redukci a rozbocku fakra:

http://www.stualarm....mec-bez-kabelu/

http://www.stualarm....amice-2x-fakra/

co si myslite ze je lepsi pouzit, abych mel co nejlepsi prijem?

nevim jak moc dobre se bude chytat pod palubkou utopena antena, ale nemam ani zkusenost z rozbocenim origo anteny na strese... :(

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, duální anténa je drahá jako prase. Teď k tvým úvahám:

1) řešení s nalepovací anténou je dobré, ale u té první redukce je potřeba mít fakra samici, jelikož na rádiu je tento konektor, čili samec. Ve skutečnosti jsou tam dva, obrázek je z jednotunerového rádia.

2) druhá myšlenka je dobrá! Tak by to šlo... Ještě popřemýšlím a vyzkouším to asi. Je to sice velký vydrb, ale co už. Snad jen jediný problém by mohl být, jak mi tu kdosi psal, že Audience nemá dvoukonektor, ale dva samostatné. Tudíž by toto nemuselo jít nastrčit na audienci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

minimalne tam budes mit problem s tim ze tam bude jiny ramecek v palubce a budes muset menit.

a nejsem si jistej, ale myslim, ze audience pouzivala jinej typ komunikace nez na kterej pripravena OIIFL a mozna bys musel jeste downgradovat nektere ridici jednotky...

jen jestli se muzu zeptat, proc tam nedas treba Bolero? vypada o hodne lip, schopnosti stejny a navic nebudes muset zadny proble s predelavanim... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimalne tam budes mit problem s tim ze tam bude jiny ramecek v palubce a budes muset menit.

a nejsem si jistej, ale myslim, ze audience pouzivala jinej typ komunikace nez na kterej pripravena OIIFL a mozna bys musel jeste downgradovat nektere ridici jednotky...

jen jestli se muzu zeptat, proc tam nedas treba Bolero? vypada o hodne lip, schopnosti stejny a navic nebudes muset zadny proble s predelavanim... ;)

Dekuju moc za radu. V tom pripade od toho upoustim..

Jedna se o to ze do FL ted neni zadne radio k sehnani... a ja to potrebuju vyresit nez pojedu na dovolenou. Audienci je na netu plno A za krasny penize. Boleru jsem nenasel ani jedno :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

nezkousel jste nekdo tohle? melo by to byt nahradni reseni mistodualni anteny... :)

http://www.skoda-auto.cz/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?id=1Z0051551&searchcat=0000000106&ref=%3fc%3d0000000106

cenove je to rozhodne nekde jinde, akorat nevim jakej to bude mit signal, nikde jsem se to nedocetl... :(

Bohužel to není schopný žádný salon Škody objednat. Nechápu proč. V etce to maji, i v , ale obědnat jim to nejde. Zkoušel jsem to ve 3!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Bohužel to není schopný žádný salon Škody objednat. Nechápu proč. V etce to maji, i v , ale obědnat jim to nejde. Zkoušel jsem to ve 3!

Chtěl jsem se zeptat jestli už se někomu podařilo objednat ten adapter na dvoutunerové radio ze skodovky, a jestli to vyřeší problémy, které vznikají při záměně Streamu za Audienci? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, tak jsem se s tím nadrbal a nic. Díl se mi podařil sehnat, ale nevšiml jsem si, že je to dvoukonektor, který Audience nemá. Ta pinda má dva samostatné konektory vzdálené dále od sebe. Tak redukci jsem šoupnul do koše. Naštěstí stála 150kč. Zkoušel jsem připojit i druhou anténu, samozřejmě neoriginální za 300,- a výsledek žádný. Chvíli šlo RDS chvíli ne a automatické vyhledávání také nešlo. Tak jsem tam nechal původní, kterou jsem zkoušel do obou konektorů a žádný nebyl lepší než druhý. Takže jediná možnost je duální anténa za 1950,-, která má ovšem také dvoukonektor, tudíž tam nepůjde strčit. Jeden člen fóra mi psal, že to jde upravit, tak aby dvoukonektor šel nastrčit na dva samostatné. Teď mám naladěné stanice bez RDS, které jsem musel manuálně naladit. Když však přijedu do jiného města, kde frekvence neznám, tak jsem v pr......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, jsou dve verze, Audience a Audience MP3. Je to napsane na prave horni casti nad vstupem pro cd.

Ja mel ve sve OII MR2006 jen obycejnou Audienci a menil jsem za tu s MP3. Jediny problem ktery z teto vymeny pro me vyplinul je ze mi radio haze chybu u druhe anteny a poradne mi radio nehraje. ale to neni nic strasneho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj lidičky.Mám dotaz ohledně antény...Dnes jsem do auta namontoval Audienci a vůbec mě nenapdla že je 1 tunerová a 2 tunerová.To jsem zjistil až zde...

Samozřejmě mám 2 tunerovou takže rádio nehraje..

Chtěl bych se tedy zeptat jestli existuje nějaká funkční redukce nebo co vše potřebuji aby to fungovalo???.Pokud mohu poprosit tak díly škoda...nebudu se s tím s..t ale dám to servisu,takže aby to tam měli....Prosím tedy o díly k tomu potřebné a pokud někdo dá i odkazy budu jen rád...Aspoň budu mít představu o ceně a prováděné praci...Servisi jsou honě vyčurany a počítají si prace které neprovedli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky.Mám dotaz ohledně antény...Dnes jsem do auta namontoval Audienci a vůbec mě nenapdla že je 1 tunerová a 2 tunerová.To jsem zjistil až zde...

Samozřejmě mám 2 tunerovou takže rádio nehraje..

Chtěl bych se tedy zeptat jestli existuje nějaká funkční redukce nebo co vše potřebuji aby to fungovalo???.Pokud mohu poprosit tak díly škoda...nebudu se s tím s..t ale dám to servisu,takže aby to tam měli....Prosím tedy o díly k tomu potřebné a pokud někdo dá i odkazy budu jen rád...Aspoň budu mít představu o ceně a prováděné praci...Servisi jsou honě vyčurany a počítají si prace které neprovedli...DĚKUJI VŠEM ZA RYCHLOU POMOC... V pondělí to tam vezu.

PS: Omlouvám se za dvojitý post..Nějak za blblo nebo moje chyba...

Editováno: , autor: Klon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co hledas je toto: dualni antena

jinak je urcite i moznost si udelat druhou antenu integrovanou do palubky, ta by ti mela stavit na to na co potrebujes... ;)

edit: P.S.: mel jsem stejny problem a vyresil jsem to interni antenou nalepenou v palubce - je to levnejsi a staci to :)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...