Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

Audience jsou dva druhy 1 a 2 tunerová

1 tunerová hraje po přehození za strema hned normálně

2 tunerová potřebuje natáhnout kus anténího kabelu pod palubku a nebo sehnat redukci co se dělá na RNS Columbus a tím se ty dva vstupy sloučí na jeden

Jak se pozná rozdíl mezi 1 a 2 tunerovým? Zepředu podle tlačítek a nebo podle katalogového čísla? Měl bych zájem o 2tunerový Audience, tak abych to poznal... Díky za rady. Ahoj PASAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Takže nainstaloval jsem Audienci (použitou), hraje perfektně, ale objevili se mi 2 problémy

1) mám tam BT HF sadu od Nokie - připojená tak jak by měla podle samolepky na Audienci - je tam drobný rozdíl v zapojení Mute konektoru - není v velkém MOST (jako jsem to měl na Nexusu, ale v tom malém na spodní části, stejně jako vstupy na repro. Zapnuto, vše funguje, ale telefon je slyšet hrozně potichu musím vytočit hlasitost naplno, což je blbý a hrozně to přitom šumí... S Nexusem šla normálně..

2) nejde mi ladění staníc. Zmáčknu tu dvojitou šipku a rádio ladí a ladí a ladí... ale nikde na žádné stanici nezaparkuje když ji tam naklikám ručně, hraje dobře a jde uložit, ale Seek funkce zkrátka nějak nejde nebo co..

Otázkou je, jestli mám něco blbě nastavené, nebo jestli je závada na rádiu..

máte někdo tušení o co může v těchto problémech jít??

Hele a nekoupil jsi tu dvouanténovou? To by si musel přidat ještě jednu anténu pro bezchybné naladění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi řeším AUX na Audienci. Mám tu z roku 2006 jednotunerovou. Když zmačknu 2x CD nic se nestane. Na netu se prodává XCarLink adaptér, který se připojuje přes konektor CD měniniče na radiu. Je tam psáno, že to tak jde i k audienci. Audience má opravdu možnost dalšího CD měniče ? Díky. Jo kdyby měl někdo jiné řešení kromě výměny celýho rádia budu vděčný za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

C00,Radio ® Coding

C01,00?xxxx: Treble Speaker Monitoring

C02,1 = Front and Rear Monitoring inactive

C03,2 = Front Monitoring active / Rear Monitoring inactive

C04,3 = Front Monitoring inactive / Rear Monitoring active

C05,4 = Front and Rear Monitoring active

C06,00x?xxx: Radio Configuration I

C07,+2 = CAN-Telephone Control

C08,00xx?xx: Speaker Channels

C09,0 = No passive Speakers (Sound System)

C10,2 = 2 passive Speakers Front and 0 passive Speakers Rear

C11,4 = 4 passive Speakers

C12,00xxx?x: Sound System Correction

C13,0 = No Sound System (No Correction)

C14,1 = Sound System with Cloth Interior (with Open Circuit Recognition)

C15,2 = Sound System with Leather Interior (with Open Circuit Recognition)

C16,3 = Sound System with Cloth Interior (without Open Circuit Recognition)

C17,00xxxx?: Radio Configuration II

C18,+1 = Active/Remote Supplied Antenna

C19,+2 = CD-Changer/iPod-Connection

C20,+4 = CAN-Secondary Display (Board Computer/large Display)

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C17,00xxxx?: Radio Configuration II

C18,+1 = Active/Remote Supplied Antenna

C19,+2 = CD-Changer/iPod-Connection

C20,+4 = CAN-Secondary Display (Board Computer/large Display)

prostě se přičítá na místo s otazníkem číslo podle toho jestli tam daná vlastnost je nebo ne

když je napájená anténa +1, když je cd changer +2, když je pal. počítač +4

takže když mám palubní počítač a napájenou anténu tak tam bude +1+4 tj. 5

když mám k tomu ještě cd changer tak +2 je 7

jestli máš VAG, tak tam se to zobrazí přes bublinovou nápovědu

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se podle rady podíval na starej Stream a zjistil jsem na nákresu, že ty konektory jsou jen pro Stream (označen kostičko) a hvězdičkou pro Audience. Je to napsáno přímo na něm, tak jsem ani nevyndaval Audience z auta. Takže i když mám nakodováno, tak když zmačknu dvakrát CD, tak tam skočí jen aux a je to, nic to nedělá. To mi vnuklo nápad, že se tu musím podívat, jak se dá zapojit nějakej výstup do palubky :-)

Jinak pro info kodoval jsem 0040402. Což by mělo být čtyři vejškáče, čtyři pasivní, žádnej sound system a cd changer. Tot asi vše, na co jsem díky Vám přišel a děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

a myslis ze se ty redukce za ty prachy vyplati???

Ja jen kdyz to vezmu z pohledu toho, ze nalepovaci antena (kterou schovach do palubky) stoji necele 300,- (http://www.stualarm.cz/produkt/s120-song-vnitrni-nalepovaci-antena-am-fm/)

jinak by me nazory taky zajimaj, pac jsem taky upgradl audience na audience mp3 a nejde mi poradne radio... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta redukce se vyplatí víc než duální anténa... DUÁLNÍ ANTÉNA

Ale jsem nikde nenašel redukci, která by měla 2x FAKRA (samici) sloučené do FAKRA (samec), takže přes redukce asi cesta nevede.

Na tu anténu, kterou jsi ukazoval v odkaze, jsem se také díval. Ale nikde jsem nebyl schopen přijít na to, jakou redukci potřebuju, abych mohl anténu zapojit do rádia. Anténa má DIN a v Audienci je FAKRA. Tudíž je asi potřeba DIN (samice) na FAKRA (samice). Takovou jsem myslím nenašel.

Co se týče příjmu rádia, tak je opravdu žalostný, v každé stanici šumí a lze je naladit pouze ručně. Jediné co jsem udělal, tak podle rad ,,fórařů" jsem obrousil ten konektor na rádiu, na který anténa dát nešla, tak aby tam šla dát a teď chytám alespoň RDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...