Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

... zdravím, zistil som, že mi nefunguje akustická signalizácia nezavretých dverí po rozjazde. V čom by mohol byť problém ?

Podľa návodu:

(Jsou-li otevřené dveře, víko zavazadlového prostoru nebo víko motorového prostoru a je-li rychlost vozidla vyšší než 6 km/h, zazní i akustická signalizace (3 pípnutí).)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve své Oktě II MR 08 má vyměněný štít přístrojů za nový s maxidotem ,ale komfortní funkce se mi nezobrazuje.Řídicí jednotku komfortu mám 1K0959433CP-

pro stahovaní oken,centrální zamykání a multifunkční ukazatel. Ví někdo kde soudruzi udělali chybu ?

Můžu se zeptat, co jako bys tam chtěl víc zobrazovat.?.?

Máš HF, BT, multifunkcni volant, elektrycky sklápěné zrcátka , el. nastavovanou sedačku atd..?

Pokud ne, tak se tam nemá ani nějak víc co zobrazovat.. (jenom klasika MFD a nastavení příp. poslední chybové události). Buďme rádi za to, jaký ten maxík na O II je.. To takovej z Fábky - to je hnus a ještě nechutně osekanej.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo poradit? Dával jsem si Maxidot, handsfree už jsem tam dostal, komfort nastavení taky. Co se ještě komu zobrazuje? Nemám tam třeba Stav vozu atd. Jde tam dát třeba zobrazení km a času do servisu při QD1?

Servisní intervaly se volí jinak, že kolébkou na ovládání MaxiDotu. Mělo by se tuším po strčení klíče do zapalování držet tu tyčku, která ti nuluje kilometry. Pak se zobrazí servisní interval a trip km by se neměly vymazat. Jsi mi dal brouka do hlavy, jdu to taky zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

arcus: Mám dojem, že něco takového se diskutovala v souvislosti s NULOVÁNÍM !!! servisního intervalu u Fábie.. Nejsem si jistej a ani v DP tuším nic takového nepíšou.. Maxík se sám dostatečně dopředu ohlásí, že má být probeden servis..

Jinak pokud to chceš vědět přesně a určitě, připoj se VAGem a ten ti to řekne (ale asi ne všechny komfortky to nabonzujou - u mě to nejede :( .. A nebo snad vím, kdy jsem byl na poslední servisce + 2 roky.., ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat, co jako bys tam chtěl víc zobrazovat.?.?

Máš HF, BT, multifunkcni volant, elektrycky sklápěné zrcátka , el. nastavovanou sedačku atd..?

Pokud ne, tak se tam nemá ani nějak víc co zobrazovat.. (jenom klasika MFD a nastavení příp. poslední chybové události). Buďme rádi za to, jaký ten maxík na O II je.. To takovej z Fábky - to je hnus a ještě nechutně osekanej.. :(

No právě ty komfortní funkce- Door open,Conv.mode,Mirror adjust.Rain closing viz návod k obsluze.(MR08)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo nevěděl:

Door open (Otevírání dveří)

Zde můžete zapnout, resp. vypnout funkce odemykání jednotlivých dveří a automatické zamykání.

ATA confirm (Potvrzení ZAB)

Zde můžete zapnout, resp. vypnout akustickou signalizaci aktivace varovného zařízení proti krádeži.

Conv. mode (Komf. ovládání)

Zde můžete nastavit komfortní ovládání pouze okna řidiče nebo všech oken.

Mirror down (Sklopení zrcát.)

Zde můžete zapnout, resp. vypnout funkci sklopení zrcátka spolujezdce při zařazení zpětného chodu.

Mirror adjust. (Synchr. nastav.)

Zde můžete zapnout, resp. vypnout funkci nastavení současně levého a pravého vnějšího zrcátka.

Rain-closing (Zav. při dešti)

Zde můžete u vozidel s dešťovým senzorem zapnout, resp. vypnout funkci automatického zavření střešního okna za deště. Pokud neprší a funkce je zapnutá, tak se elektricky ovládaná okna včetně střešního okna po cca 12 h automaticky uzavřou.

Factory setting (Tovární nast.)

Po zvolení této položky se obnoví tovární nastavení komfortu. Na informačním displeji se zobrazí: Factory setting for convenience is set (Obnoveno tovární nastav. komfortu!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem si poctivě pročetl diskuzi tomuhle tématu a stejně mi vyvstali otázky....

1) koupím celej panel budíků s maxidotem.... OK

2) vyměním jej za původní..... OK

3) je třeba nakódovat řídící jednotku tak aby věděla že je ve voze MaxiDot ... tak a tady přichází otázky...

a ) mám SuperVAG kde se dá zaškrtnout MAXI DOT bude to stačít ?

b ) dočetl jsem se, že je problém s kilometrama, tzn. pokud budu mít přístrojovku zcela novou... musím jí nastavit moje km ...jinak se mi tam objeví 0 km?

c ) je nějaký problém s imobilizérem ? musí se dále něco nastavovat ?

d ) mám autorádio STREAM mp3, "nerozhodí" se při instalaci kód rádia ?

identifikace: Octavia 2, - 2.0 FSI, RV2007, MR07, výbava Ambiente, Climatronic, Tempomat, Sv+Dešť. senzor,

díky za odpovědi

Editováno: , autor: czert@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carlito: možná jo, možná ne.. LCD displeje jsou záludné.. může být taky vadný pixel, že :( mě se zase zamlžuje to plexisklo (jak mi není jasné :D )

czert: mám měněný s klasickýho PP na Maxidot v servise, tak ti na pár otázek odpovím..

3) no kodujes sice řídící jednotku, ale chápal bych to spíš tak, že ne, že máš maxidost ale přitzpůsobuješ ten nový panel budíků..(ale všeobecně to kodování je..)

a)myslím si, že to nebude stačit.. poněvadž je potřeba se připojit na konkrétní kanál a zadat hodnoty.. (leda, že by to SVAG měl zautomatizovaný,ale to pochybuju..)

b)pokud máš přístrojovk novou, není problém s KM, pouze pokud ho nepřizpusobíš, tak máš 0km a auto jsi "omladil" - k ničemu nikoho nenavádím..!, pouze prezentuju. Konkrétní kanály a údaje najdeš zde na foru, resp v DP nebo někde.. (adresu a hodnotu), uvádí se na celé km v zaukrohlení na desítky.

c)s imobilizerem problem není, jen se čeká 5min, než se uvolní jeho adresa, aby se mohl nakodovat - je potřeba znát ovšem jeho kod pro přizpůsobení klíčů.. jinak by ti to psalo, imobilizer aktivní a ukazovalo ikonku auta s klíčkem.. ale pokud ho neznáš, přes SuperVag by měl jít nbezproblému vyčít, pokud nemáš nějaký hodně novy MR (07mám a nebyl problém).

d)nevím, ovšem kod radia by se ti podle mě určitě rozhodit neměl..(zase bezproblému kdyžtak vyčteš supervagem), jediný co, pokud chceš, aby se ti názvy zobrazovali v horní třetině maxíku, jsou potřeba kablíky na propojení (ve Fabii určitě, u O2 si nejsem jistej, mám neorigo rádio,nevím co vše po CANu přenáší).

Pokud něco je špatně, prosím zběhlejší o opravu ;) nebo upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carlito: možná jo, možná ne.. LCD displeje jsou záludné.. může být taky vadný pixel, že :( mě se zase zamlžuje to plexisklo (jak mi není jasné :D )

czert: mám měněný s klasickýho PP na Maxidot v servise, tak ti na pár otázek odpovím..

3) no kodujes sice řídící jednotku, ale chápal bych to spíš tak, že ne, že máš maxidost ale přitzpůsobuješ ten nový panel budíků..(ale všeobecně to kodování je..)

a)myslím si, že to nebude stačit.. poněvadž je potřeba se připojit na konkrétní kanál a zadat hodnoty.. (leda, že by to SVAG měl zautomatizovaný,ale to pochybuju..)

b)pokud máš přístrojovk novou, není problém s KM, pouze pokud ho nepřizpusobíš, tak máš 0km a auto jsi "omladil" - k ničemu nikoho nenavádím..!, pouze prezentuju. Konkrétní kanály a údaje najdeš zde na foru, resp v DP nebo někde.. (adresu a hodnotu), uvádí se na celé km v zaukrohlení na desítky.

c)s imobilizerem problem není, jen se čeká 5min, než se uvolní jeho adresa, aby se mohl nakodovat - je potřeba znát ovšem jeho kod pro přizpůsobení klíčů.. jinak by ti to psalo, imobilizer aktivní a ukazovalo ikonku auta s klíčkem.. ale pokud ho neznáš, přes SuperVag by měl jít nbezproblému vyčít, pokud nemáš nějaký hodně novy MR (07mám a nebyl problém).

d)nevím, ovšem kod radia by se ti podle mě určitě rozhodit neměl..(zase bezproblému kdyžtak vyčteš supervagem), jediný co, pokud chceš, aby se ti názvy zobrazovali v horní třetině maxíku, jsou potřeba kablíky na propojení (ve Fabii určitě, u O2 si nejsem jistej, mám neorigo rádio,nevím co vše po CANu přenáší).

Pokud něco je špatně, prosím zběhlejší o opravu ;) nebo upřesnění.

moc díky za rady ....

už jsem to objednal :-) tak snad to bude O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze pixely su O.K. je to nieco pod pixelmy a ma to oranzovkastu farbu. Zaujimave je, ze po rozkureni auta sa znacna cast toho obrazca strati , avsak nieco tam ostane. Na druhy den je to tam zase ale ovela vacsie. Pravdepodobne to je niejaky kondenz v tom display . Zacalo to minuly tyzden , ked teplota klesla pd -15 . Auto ma 3 roky, ale toto som necakal :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carlito: No asi ti nikdy ještě nesvítila žádná "chbová" hláška že? ty mají totiž oranžovo-žlutou batvu - nevím jak je to řešení,možná 2vrstvy krystálů nebo tak.. a proto se ten bílý odrovnal a je pod ním vidět ten oranžový.. a nebo to funguje třebas na bázi rozdílného napětí nebo něco a ta zima to mate a proto je to oranžový.. No počkj na oteplení a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...