Přejít na obsah

Octavia II SCOUT


JasteR

Doporučené příspěvky

Tak těch lidí, co má Scouty, je daleko víc. Já bydlím na malém městě a jezdíme tady tři už od srpna, září minulého roku. Už jsme se taky jednou krátce sešli pokecat o zkušenostech a plánujeme testovací akci v pískovně u Bzence. To je taková menší výzva pro čtyřkolky, ale chce to mít jištění pro případ zapadnutí. :) Já osobně se nějaké akci nebráním, protože člověk se má pořád co učit a někteří z vás jsou docela hračičkové na úpravy a ty bych viděl docela rád.

Taky by mě dost zajímala vaše spokojenost s dílenským zpracováním, protože můj Scout do terénu zavítá poměrně často a už je to znát povrzáváním různých plastů. A protože jsem měl tu možnost sednout si do dalších dvou vím, že to není můj ojedinělý problém. Zatím to není nic dramatického a něco jsem odstranil i sám. Proti plastovému koncertu Fordu Focus je Scout pořád dokonalé vozidlo, ale doufal jsem, že na tom bude líp. Proto bych chtěl znát váš názor, jestli jste v tomto směru v pohodě a pokud ne, zda to nějak řešíte? Tyhle problémy asi patří na jiné místo fóra, ale snad to tady nebude vadit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přiložím nějakou fotku z doby, kdy jsem si přivezl Skautíka coby funglovku a hned vyrazil směr chata. Nic, co byste neznali, ale tady se spíše chlubím kamarádovým foťákem. :) V plném rozlišení, které nelze přiložit, jsou některé detaily ohromující. :)

post-15581-1201629390_thumb.jpg post-15581-1201629822_thumb.jpg post-15581-1201630309_thumb.jpg post-15581-1201630339_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása, ale taký malý detail. Nemáš náhodou tie krytky ostrekovačou trošku nakrivo?

Haha no na té fotce to tak vypadá, to je fakt. :) Zítra ráno se na to mrknu, ale nikdy dříve jsem si toho nevšimnul. Možná to trochu zkresluje perspektiva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem expert na focení, ale ty fokty jsou skutečně nádherně ostrý a barevný... dávám Vorlajzův -->> :palec2: hh...

ty krytky ostřikovačů máš skutečně malinko šejdrem, myslím, že jsem si toho všiml i na mým autě... ;)

jinak představa, že se sejdeme třeba v sedmi se Scouty a uděláme skupinový foto, nebo dokonce natočíme video v lehkém terénu je báječná! ;)

akorát nevím, zda bych k vám zapadl... když mám toho benzínovýho .... :help: hih

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přiložím nějakou fotku z doby, kdy jsem si přivezl Skautíka coby funglovku a hned vyrazil směr chata. Nic, co byste neznali, ale tady se spíše chlubím kamarádovým foťákem. :) V plném rozlišení, které nelze přiložit, jsou některé detaily ohromující. :)

post-15581-1201629390_thumb.jpg post-15581-1201629822_thumb.jpg post-15581-1201630309_thumb.jpg post-15581-1201630339_thumb.jpg

Fakt nádherný fotky . Jo stříbrná mu sluší, prostě krasavec .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad krytky: No nasadili jste mi oba dva brouka do hlavy a tak jsem se mrknul na více fotek. Máte pravdu, ta levá krytka je nakřivo. Sakra, já se snad poletím mrknout do garáže. :) Ale co s tím? Jde s tím nějak pootočit nebo raději výhledově otravovat v servisu?

Ad setkání: Jak jsem psal, fajn nápad. Vezmu foťák i HD kameru a můžeme to zrealizovat v docela slušné kvalitě. Natáčel jsem něco v rozlišení 1920x1080i a na pořádné televizi je obraz naprosto perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad krytky: No nasadili jste mi oba dva brouka do hlavy a tak jsem se mrknul na více fotek. Máte pravdu, ta levá krytka je nakřivo. Sakra, já se snad poletím mrknout do garáže. :) Ale co s tím? Jde s tím nějak pootočit nebo raději výhledově otravovat v servisu?

Ad setkání: Jak jsem psal, fajn nápad. Vezmu foťák i HD kameru a můžeme to zrealizovat v docela slušné kvalitě. Natáčel jsem něco v rozlišení 1920x1080i a na pořádné televizi je obraz naprosto perfektní.

Bereme tě za slovo , ještě nějaký termín a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw. Krabate ty myslíš Bzenec u Hodonína? jestli ano, tak tam to mám jenom 357 km :D

jj, ale já tím nenavrhoval místo setkání. Tam si jen chceme se známými zkusit schopnosti aut, protože právě na tomto místě se testují čtyřkolky. Nepředpokládám, že by se tam někdo hrnul 300-400km, i když já nemám problém přijet kamkoliv. :) Osobně bych dal přednost nějaké hezké krajice, starý hrad atp. a ideálně asi někde uprostřed republiky. To by byly fotky. Pískovna je drsná industriální zóna a popravdě, tam to bude mít Scout bez redukce těžké. Já už jsem ale zjistil, že to auto zvládne mnohem víc, než by si člověk o Haldexu myslel. :) Každopádně setkání bych také nechal na lepší počasí, ale přizpůsobím se. Stačí mi to vědět trochu s předstihem. Teď bych to časově stejně asi nezvládl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Skautíci, jak zde domlouváte ten srázek, to zní moc pěkně, například ten hrádek ... :palec2: ... co takhle, kdyby se třebas přidal i jeden RSák ... je mi jasný, že v terénu nemám šanci, ale ten pohled na tolik nádherných autí pohromadě mě láká, taky bych si rád udělal nějakou fotečku ...hmm??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo stříbrná mu sluší, prostě krasavec .

Musím se přiznat, že kdybych věděl, jak dobře vypadá capuccino, asi bych stříbrnou nebral. Na Scoutovi je pěkná, ale my už jedno stříbrné auto v rodině máme a ta barva je trochu fádní. Jenže já auto objednával začátkem června, čekal jsem na něj skoro čtyři měsíce a tehdy jsem na živo viděl jen černou a stříbrnou verzi. Na černé se ztrácí kontrast laku a šedých plastů, takže tu jsem zavrhnul. A na fotkách mě jiné barvy nepřevědčily. Capuccino jsem tehdy přehlédnul. Trochu toho lituji, ale stříbrná má i své výhody... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skajo, s tebou počítám!!! ;) vem si černou fixu a ty plasty si na ten sraz namaluj! ;)

Krabate... cappuccino vypadá hezky... líbí se mi na ní kontrast -> cappuccino, šedý plast a stříbrný nájezd... ;)

ten sraz bych nechal někdy na jaro! ;) přesto... už máte nějaké nápady na místo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...