Přejít na obsah

Volant s dřevodekorem


lamosi

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na internetu na přiloženej obrázek. Zdá se mi, že je to jenom fotomontáž, no chci se zeptat, jestli se takovéto volanty dělali do VW Passat-a ... 3-ramenný s dřevodekorem jsem v Passatu B5 viděl, ale zajímalo by mě, jestli existuje opravdu i tento nebo se zas jenom někdo "šikovný" hral ve Photoshopu ...

:)

Případně, kdyby někdo měl i ten 3-ramenný z Passata, tak koupím.

post-4888-1194139033_thumb.jpg

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš se tady bavím sám se sebou, no přiložím ještě foto toho skutečného ... tenhle bych chtěl. Dle diskuze v threadu "3-ramenný volant" [http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=33844] by do Octavie pasoval :) ... akorát, KDE HO SEHNAT ??

jak píšete, kde ho furt sehnat, já měl asi štěstí. va annonci sem jen tak koukal co kolik stojí a ejhle, někdo prodává airbag do 3ram. volantu,tak zavolám a on chtěl 2000,-říkam si super cena. mám ho doma. ale kde těd vzít volant. říkam za zkoušku nic nedám a na vwclubu sem dal do poptávky že koupím volant a hned druhej den se mi ozval chlapík že ho má, jestli mu prej za něj dám 1300,- říkam pecka a už ho mám taky doma. někdo má štěstí někdo ne. musíte víc hledat a snažit se.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš se tady bavím sám se sebou, no přiložím ještě foto toho skutečného ... tenhle bych chtěl. Dle diskuze v threadu "3-ramenný volant" [http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=33844] by do Octavie pasoval :) ... akorát, KDE HO SEHNAT ??

jak píšete, kde ho furt sehnat, já měl asi štěstí. va annonci sem jen tak koukal co kolik stojí a ejhle, někdo prodává airbag do 3ram. volantu,tak zavolám a on chtěl 2000,-říkam si super cena. mám ho doma. ale kde těd vzít volant. říkam za zkoušku nic nedám a na vwclubu sem dal do poptávky že koupím volant a hned druhej den se mi ozval chlapík že ho má, jestli mu prej za něj dám 1300,- říkam pecka a už ho mám taky doma. někdo má štěstí někdo ne. musíte víc hledat a snažit se.

:palec2:

No jo... 3-ramenny je jedna věc, ale 3-ramenny s dřevem je věc druhá ... ten první se sehnat dá, no s tím druhým to bude asi o něco horší, nemyslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ho mám sehnanej ... v pátek by měl být :) Potřebuju se tedy zbavit svého MF ... A, samozřejmě, je to jenom věc názoru, někomu se líbí víc koženej, někdo dřevo v autě nemusí ... každého věc :) No podle mě je dřevo ve volantu to nejhezčí, čo může být v interiéru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pět :kol-128: tak to je pecka, ale je suprovej

To je, jinak bych do neho nesel ... chci ten volant, dekor stredoveho tunelu, listy do dveri z L&K, madlo se drevem z VW a radicku v drevě. Myslím, že to bude vypadat celkem dobře :) Jsem zvědavej ... ale volant jsi na 100% nechám, ten je fakt :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...