Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

já nevím co chceš slyšet, všichni ti sem opakovaně píšou, že číslo je správné a ty pořád pochybuješ, nebude lepší hledat chybu u prodejce,

takže po stopadesátý se dávám fotku a sakra se už naučte hledat, dokonce je na to vyvěšené téma - bouchání přední nápravy, jak malí děti a ještě utírat prdelky lol

hele kámo já volal na kontakty: AutoJarov Sklad náhradních dílů - VW, Seat, Audi 251 002 206 a do Auto-Exner skladík jak na Jarově tak u Exnera byl upozorněn že tento díl je na Seata Cupru. Jinak hledat dokážu. Každý mě řekl že toto číslo nemohou dohledat tak se ptám OK. kol107

Editováno: , autor: Majký
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuj, ty čpinavý hnáty na tý fotce lol:p;)

P2M: U me to bylo nejspis tim, ze jsem ty puvodni mel relativne v pohode - rikal mechos :)

Jinak - ve ctvrtek jsem si jeste kratce dopisoval s Cimbu a po te konverzaci uz tam mam 285,36578942 kone lol:p:D;)

Tak oni už umí čipovat i po mailu? Dobrá zpráva, tak to tan dokonce nemusím ani jezdit. Peníze převedu z účtu a pošlou mi aktivační mail a já ho autu přečtu? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci tak co teda stou geometrii? meni se nastaveni nebo ne? :feve:

Podle mě když dáš ty silentbloky z cupry, tak nastavení geo zůstává stejné, jak jinak bys to chtěl seřizovat? Ono i když jsou tvrdší, tak v základní poloze v klidu se nic nemění, jen výkyvy během jízdy budou menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to, že na Fabce odklon štelovat nejde, jen sbíhavost.

jj je to jak pise MELLO, ale geometrie by se stejne mela udelat, pokud vim, tak se sundava naprava, nebo aspon jeji cast a aspon ja sem potom mel rozhozeny rizeni, takze se to muselo udelat.

Jinak k tomu objednani, nemel by byt sebemensi problem, koukal sem pri objednavani a pani to hned na prvni pokus vyskocilo v PC, takze no problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tak mému šnekovi už se taky "hýbou" kola, silenbloky čvachtaj....jak je to tedy s následným nastavením geometrie - nastavuje se na normální fabiacký hodnoty nebo se nějaká hodnota mění když jsou tvrdší?

Chtěl bych si je vyměnit sám, ale nemám čím celý auto zvednout. Myslíte, že by se to dalo zvládnout jen pomocí heveru -lehnout pod auto vyndat ten hliníkový "bazmek" - vylisovat starý- nalisovat nový (stahováky mám) - nandat "bazmek" v leže pod autem do ramene - a tradááá na geometrii? (Bylo by dobré abych to stihl za víkend :D ) :D<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tak mému šnekovi už se taky "hýbou" kola, silenbloky čvachtaj....jak je to tedy s následným nastavením geometrie - nastavuje se na normální fabiacký hodnoty nebo se nějaká hodnota mění když jsou tvrdší?

Chtěl bych si je vyměnit sám, ale nemám čím celý auto zvednout. Myslíte, že by se to dalo zvládnout jen pomocí heveru -lehnout pod auto vyndat ten hliníkový "bazmek" - vylisovat starý- nalisovat nový (stahováky mám) - nandat "bazmek" v leže pod autem do ramene - a tradááá na geometrii? (Bylo by dobré abych to stihl za víkend :D ) :D<_<

Asi dalo, ale já bych se do takové pakárny nepouštěl jenom na hevírku. A hodnoty geo resp. jediná která se dánastavit t.j. sbíhavost se podle mě rozhodně nemění. Navíc jak, když jsou dané v programu hodnoty pro FRS a tečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi dalo, ale já bych se do takové pakárny nepouštěl jenom na hevírku. A hodnoty geo resp. jediná která se dánastavit t.j. sbíhavost se podle mě rozhodně nemění. Navíc jak, když jsou dané v programu hodnoty pro FRS a tečka.

proč nee...?stačí hever a nějakej špalík pro jistotu... ;)trocha nářadí a chut do práce.. Jen pak rameno nacpat do nového silentbloku je trochu posilovna... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...