Přejít na obsah

Couvací senzory s displeyem za 1000,-Kč


viewer

Doporučené příspěvky

Nechci ti brát iluze přesně tento asistent jsme montovaly také do několika aut (7ks) a po nějakém čase se nám postupně auta začala vracet na reklamačky jde hlavně o senzory po čase začaly vynechávat a nebo neustále hlásily překážku i když tam žádná nebyla jinak kupoval jsem je za 800kč přímo od dovozce a i ten přes neustálé reklamace od zákazníků je přestal prodávat takže ti držím palce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti brát iluze přesně tento asistent jsme montovaly také do několika aut (7ks) a po nějakém čase se nám postupně auta začala vracet na reklamačky jde hlavně o senzory po čase začaly vynechávat a nebo neustále hlásily překážku i když tam žádná nebyla jinak kupoval jsem je za 800kč přímo od dovozce a i ten přes neustálé reklamace od zákazníků je přestal prodávat takže ti držím palce :palec2:

Hmmm takže rozdiel je v kvalite, tak to asi na to :prc: . ked to nema byt spolahlive, ukaže mi ze možem ešte meter a :prc: do nejakeho auta za pár melonov. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě se chci zeptat, nebude problém, když tam mám tažný nepevno? Abych to tam nenamontoval a nepípalo mi to pořád, to bych asi zcvokl

tak se mi to líbí, to jsem rád že jsem tě tak pozitivně motivoval, přemejšlel si o umístění nebo to odemě okopčíš ?

Taky mám tažný napevno a je to v pododě, jen když máš zapřažený vozík, ať couváš jak chceš pořád 1,5m ;);)

Tak, parkovací systém mám už doma a jsem spokojen, jak jsem to prohlížel, no asi to okobčím, protože radši udělám něco, co je osvědčený, než aby mi to pak houkalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti brát iluze přesně tento asistent jsme montovaly také do několika aut (7ks) a po nějakém čase se nám postupně auta začala vracet na reklamačky jde hlavně o senzory po čase začaly vynechávat a nebo neustále hlásily překážku i když tam žádná nebyla jinak kupoval jsem je za 800kč přímo od dovozce a i ten přes neustálé reklamace od zákazníků je přestal prodávat takže ti držím palce :palec2:

přimou zkušenost nemám, ale 2 zákazníci už u mě měnili za origo, po zimě přestal parkovák (značku nevím, ale čína)fungovat, druhý jak píšeš stále pískal, reklamace složitá, neb to chtěli vymontovat a vrátit, tak se radši dal jiný origo ;) Ono pokazit se může cokoli, i ten origo, ale zpracování je jinde i cena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen obecne.

U ultrazvukovych senzoru mereni vzdalenosti je dulezita kompenzace na teplotu okoli. To nemaji ani nektera cidla, ktera se pouzivaji pro mereni vysky hladiny.

BadyS pise po zime... Nebo spis cekali na lepsi pocasi? Jestli ne, tak vlhost, ktera se dostane do senzoru netesnym spojem tam udela pekny bordel a potom chudak vyhodnocovaci jednotka.

To jen zkusenost z uplne jinych aplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...