Přejít na obsah

Znak škodovky


dubman

Doporučené příspěvky

ahoj

Chtěl jsem se zeptat jestly se dá koupit a případně ajké je číslo toho zanku škodovky na volantu. Na liťácích se mi totiž odlepily nějak ty středové znaky co tam byly tak jsem si říkal že tam nalepím znak škodovky a rozměrově odpovídá jen tan co je právě na volantu. Za odpovědi díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koukal jsem do Etky, ale k volantu jsem samostatnej znak Škoda nenašel... Našel jsem pouze ke krytu pro sací potrubí (tam nevím jak je velkej, ale asi není "promáčklej" jako na volantu a kolech" a pak na karoserii (ten je ti taky na nic)... Tak nevim, ale snaha byla. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koukal jsem do Etky, ale k volantu jsem samostatnej znak Škoda nenašel... Našel jsem pouze ke krytu pro sací potrubí (tam nevím jak je velkej, ale asi není "promáčklej" jako na volantu a kolech" a pak na karoserii (ten je ti taky na nic)... Tak nevim, ale snaha byla. ;)

)

Dík moc za snahu a ten znak k sacímu potrubí to je který?? (může být i rovný to by snad nebyl problem) není to ten co je na krytu motoru ? Na karoserii ne ten je opravdu k ničemu ten je bohužel moc velký.

Ještě jednou děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

Chtěl jsem se zeptat jestly se dá koupit a případně ajké je číslo toho zanku škodovky na volantu. Na liťácích se mi totiž odlepily nějak ty středové znaky co tam byly tak jsem si říkal že tam nalepím znak škodovky a rozměrově odpovídá jen tan co je právě na volantu. Za odpovědi díky.

Ten znak na kola jsu před dvěma lety (po krádeži) kupoval v této prodejně:

http://www.2r.cz/

Praha 6, Břevnov. Cena byla něco málo přes 100 kč/ks.

Pošlou Ti je dle www stránek i na dobírku. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestly tu nejde o omyl ale nemám přímo origo kola škodovky. Mám nějkaý alutec nebo tak a tam se právě krytka na středu kola záhadným způsobem odlepila. A tak když to teď vypadá tak humusově tak sjem tam chtěl nealepit na každé kolo znak škodovky a roměrově vyhovuje právě jen ten z volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já jsem si na tento účel koupil nálepku od výrobce Filson(60Kč). Poloplastický znak škoda. A taky je možnost koupit celý ten střed u firmy Autoprestige. Nebo u nějakého jiného prodejce alu kol. Tenhle má nabídku na netu (120-200Kč za kus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...