Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělání


mmerlin

Doporučené příspěvky

Když se přes diagnostiku nespojíš s komfortkou, tak bude chyba buď v ní, nebo někde na cestě k ní. Nic víc ti k tomu asi nikdo nemůže říct....

Klíčky se mohou občas rozsynrchonizovat. Jinak se auto chová normálně - jde zamkout, zhasíná světlo uvnitř? okna jdou stahovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem odborník, ale jestli vše funguje, tak funguje i komfortka. podle mě bude problém jen v komunikaci mezi ní a diagnostickou zásuvkou.

Dálka se synchronizuje buď přes VAG, což se tě tedy netýká, nebo to lze tak, že zmáčkneš tlačítko DO a do 3s auto klíčem odemkneš. Min s klíči, které již jednou spárované byly, ale třeba se jen rozhodil plovoucí kód to takhle funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kód kterej si vyměňuje DO s komfortkou se mění po každém odemknutí. Tím je zamezeno odemknutí auta odposlechnutím již použitého kódu. V DO je paměť na X kódů po sobě, ale když zmáčkneš klíč asi 200x (číslo nevím přesně) tak se musí znovu synchronizovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Chtěl bych se zeptat: zakoupil jsem Octavii a dálkové ovládání mi občas chodilo/nechodilo. Myslel jsem, že když vyměním baterky v klíčích, tak to bude v poho. Jenže od té doby mi vůbec nejde DO. Nevíte co s tím?? Nemělo by se třeba nějak znova načíst kod klíčku?? Díky za jakoukoliv radu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat: zakoupil jsem Octavii a dálkové ovládání mi občas chodilo/nechodilo. Myslel jsem, že když vyměním baterky v klíčích, tak to bude v poho. Jenže od té doby mi vůbec nejde DO. Nevíte co s tím?? Nemělo by se třeba nějak znova načíst kod klíčku?? Díky za jakoukoliv radu.. :)

Pokud si měnil baterku musíš oba klíče znovu přizpůsobit.Použí funkci hledat už se to tu probíralo moc krát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj chci se zeptat prestalo mi fungovat dalkove ovladani prestala blikat i kontrolka na dveri a prestalo houkat i zapnuti svetel v palubce jsem koukal na pojistky a vsechny jsou dobry tak jsem chtel najit nakou centralni krabicku na dalkove ovladani a nenasel nevite cim to muze byt diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chci se zeptat prestalo mi fungovat dalkove ovladani prestala blikat i kontrolka na dveri a prestalo houkat i zapnuti svetel v palubce jsem koukal na pojistky a vsechny jsou dobry tak jsem chtel najit nakou centralni krabicku na dalkove ovladani a nenasel nevite cim to muze byt diky
Velká pravděpodobnost že máš v háji dveřni spinač ten totiž dává impulz že jsi otevřel dveře.Jinak vše řidí komfortka a ta je pod plastem vedle volantu (je to ten plast co je v něm spinač světel.) ;) Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj.Jsem tady novej, takže zatím nevím jak to tady přesně chodí.Zhruba tak před měsícem jsem si koupil Oktávku kombika TDI 81kw r.v. 2005.A od počatku mi nefunguje D.O. na kličích, dioda v obou klíčích bliká ale nic se neděje.Nevědel by někdo co s tím.Také mi nebliká dioda ve dveří řidiče při uzamčení, nemůže to s tím nějak souviset?Předem děkuji za rady :help:

Editováno: , autor: strelmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
Zalezi na tom, jakej ovladac mas. Pokud v klicku, tak to prijima komfortka - RJ centralu a oken, pokud mas privesek s logem Meta(vetsinou kulatej) tak to prijima alarm od meta.

Já nemám žádný ovladač ale je tam alarm od mety.A nevím jestli tam někdy byla dálka?

Je to tdi slx 81Kw combi, r:98/7

Nevíte jestli to mělo ve standartu dálku?

A jestli to nemělo dálku, jde to tam nějak namontovat? Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze dalka u tohodle standartne nebyla. Pokud to ma alarm meta, tak by k nemu dalka mela byt. Funguje ti ten alarm? Dalka tam dodelat jde, o tom tu je napsano dost. Jen prosim te nekupuj dalku od Rakso...

A nevíš kolik to tak to dodelání dálky od mety stojí ? Jestli není levnější udělat tam novou dálku ? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...