Přejít na obsah

motor 1,6 74 Kw


Laky30

Doporučené příspěvky

Viem, že to tu už niekde bolo riešené ale aj tak prosím o radu ohľadne motora, Octavia I 1.6 74 kw, nakoľko niekedy mi začne kolísať chod motora a tento zhasína na volnobehu a pri jazde trhá motorom a nemá výkon, zlé štarty po zhasnutí. Potom to na nejaké dva dni prestane a znovu. VAG neukáže žiadnu chybu, vymenený palivový filter, vyčistená klapka a skontrolované sviečky a káble všetko OK. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, že to tu už niekde bolo riešené ale aj tak prosím o radu ohľadne motora, Octavia I 1.6 74 kw, nakoľko niekedy mi začne kolísať chod motora a tento zhasína na volnobehu a pri jazde trhá motorom a nemá výkon, zlé štarty po zhasnutí. Potom to na nejaké dva dni prestane a znovu. VAG neukáže žiadnu chybu, vymenený palivový filter, vyčistená klapka a skontrolované sviečky a káble všetko OK. Dík

Vyměň váhu vzduchu a máš po problému. Jediná váha se na diagnostice neukáže a to co popisuješ jsou přesně příznaky toho že je v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jen laik, ale pokud odpojím váhu vzduchu, nenastaví si řídící jednotka nějakou stálou hodnotu ? Sice se nejedná o opravu, ale pozná nepozná se tak, že je právě váha v háji ? Auto asi moc rychle nepojede, protože jednotka bude nehrazovat info z odpojené váhy nějakou svou hodnotou. Hlavně mě za tento dotaz pánové profesionálové nekamenujte :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...