Přejít na obsah

Dlouhé kódování


kvaki

Doporučené příspěvky

ja mám cooding verrziu 1,6 a je tam 60miestne kodovanie len pre pasat a skúšal som O2 face a nefungovalo to....takže ak máte niekto skúsenosti s kodovaním facu tak rád uvítam všetky rady.....napr.aj prístrojová doska je už robená cez dlhé kodovanie a tým pádom mi nešlo odstaviť aj pípanie pásov....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Pro kódování je potřeba HEX-CAN kabel, který můžeš zakoupit TADY a software VCDS (dříve VAG-COM) stáhnout TADY.

Denní svícení EU a Skandinávie - Vozidlo má po nastartování trvale rozsvíceny potkávací světlomety.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 3

Denní svícení Amerika - Vozidlo má po nastartování rozsvíceny přední potkávací světlomety. Zatažením ruční brzdy se deaktivuji.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 4

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kódování je potřeba HEX-CAN kabel, který můžeš zakoupit TADY a software VCDS (dříve VAG-COM) stáhnout TADY.

Denní svícení EU a Skandinávie - Vozidlo má po nastartování trvale rozsvíceny potkávací světlomety.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 3

Denní svícení Amerika - Vozidlo má po nastartování rozsvíceny přední potkávací světlomety. Zatažením ruční brzdy se deaktivuji.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 4

A když mám ten modrý tak tím to nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Pro kódování je potřeba HEX-CAN kabel, který můžeš zakoupit TADY a software VCDS (dříve VAG-COM) stáhnout TADY.

Denní svícení EU a Skandinávie - Vozidlo má po nastartování trvale rozsvíceny potkávací světlomety.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 3

Denní svícení Amerika - Vozidlo má po nastartování rozsvíceny přední potkávací světlomety. Zatažením ruční brzdy se deaktivuji.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 4

zdravím,skoušel jsem zapnout Ameriku na Oll 2.0tdi r.v 12/2004 automatické světla má zapnuté přímo se škoda servisu.A po vyjmutí kodu z Lcode a vložení do vagu mi vag kod nepřijmul,napíše to nějakou hlášku že to nejde uložit.Když jsem to udělal na jiné Oll R.v 2006 tak to šlo.Myslíte že by to ta Řídící jednotka SW: 1K0 937 049 N neumněla? kodování-09000E020004140000110D000000000000087F075C Díky

Vyřešeno díky

Editováno: , autor: carda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pro kódování je potřeba HEX-CAN kabel, který můžeš zakoupit TADY a software VCDS (dříve VAG-COM) stáhnout TADY.

Denní svícení EU a Skandinávie - Vozidlo má po nastartování trvale rozsvíceny potkávací světlomety.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 3

Denní svícení Amerika - Vozidlo má po nastartování rozsvíceny přední potkávací světlomety. Zatažením ruční brzdy se deaktivuji.

Kódování: 09- Centrální elektrika, kódování-07 kód vložit do LCode (nebo kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódování), v bytu 0 zaškrtnout bit 4

A pujde s Hex Can kabelem a sw 8-- udělat Oll r.v.2009 Faclift?? Myslím dlouhé kodování atd.Díky

Editováno: , autor: carda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 roky později...
  • o 1 rok později...

Zdravým mám problém se svou škoda octavia 2, 2006 comfort objevilo se mě na palubovce hláška pravý a levý boční ukazatel vadný boční blinkr nemám jen ve zpětných zrcátkách ale všechny blikají potřeboval bych poradit jak odkódovat chybu moc díky za každou radu 

20170504_212518.jpg

20170504_212455.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...