Přejít na obsah

Jaká barva FRS je ta nej?


P2M

Doporučené příspěvky

me se nejvic libi, teda nevim, jestli je to ta stejna modra, ale nejvic se mi libi ta modra co je ted na OII RS, tak jestli takova je i na FRS, tak to by se mi asi libilo nejvic, ale jeste sem to nevidel:) Jinak me se libi cerna se zlutou:) pak bych volil asi cerenou a nakonec stribrnou...nevim proc, ale me se moc stribrny auta nelibej:)mozna to tak neni, ale pripada mi, ze stribrnych aut je asi nejvic..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se nejvic libi, teda nevim, jestli je to ta stejna modra, ale nejvic se mi libi ta modra co je ted na OII RS, tak jestli takova je i na FRS, tak to by se mi asi libilo nejvic, ale jeste sem to nevidel:) Jinak me se libi cerna se zlutou:) pak bych volil asi cerenou a nakonec stribrnou...nevim proc, ale me se moc stribrny auta nelibej:)mozna to tak neni, ale pripada mi, ze stribrnych aut je asi nejvic..:)

Ta modrá je good, ale modrý rska jezděj jenom ve speciální edici v Anglii, myslim že to je 1000 kusu, který maj svoje vlastní pořadový čísla. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Hele covece ja ti to nepomlouvam, me se ta modra taky libi ;) Je moc hezka :) Ale zkratka faktem je ze ty dve barvy jsou si hoooooooooooooooooooodne podobne ;) Berte to tak :) Rozdil je asi takovej jako cervena rallye a cervena corrida :) Kdyz jsou ty barvy spinavy, tak obe vypadaj uplne stejne ;)-_-

no ted je spinava jako jetel, strasny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...