Přejít na obsah

Jaká barva FRS je ta nej?


P2M

Doporučené příspěvky

Tak já se taky přidám, vždycky se mi líbila žlutá, ale ta je IN spíš na OIIRS, na FRS je dokonalá černá.. Musim taky říct, že červená ta nepřipadá v úvahu, možná někoho urazim, ale ta se mi na FRS fakt nelíbí, ale musim uznat, že jich je celkem dost, takže na té barvě asi něco bude, ale mě se fakt nelíbí..

Na jaře už snad koněčně auto koupim, tak je teď žhavým kandidátem FRS černá, mladý se žlutá přestala líbit ;) no a stříbrná myslim taky nevypadá zle, ale těch je jak máku, hlavně obyč fábií..

Závěrem: jedině ČERNÁ :palec2::aggressive::):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velky prd pane velky P :D Stribrna FRS je klenot, kterych moc nejezdi a proto ji maji jen ti nejvetsi mafianove :p A ani se nedivim, ze dostala tak malo hlasu - na silnicich totiz neni moc videt a proto si i malokdo dokaze predstavit ji v plne krase :plol

NA silnicich ta barva opravdu neni moc videt a kdyz uz se podari, tak ji clovek stejne prehledne jako tuctovku :p :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už přišel na chuť každý barvě :-) Ale ta modrá se mi na fabce moc nelibi a to sem o ní tak básníl.

PS: Bobiku honil sem na monitoru tu mouchu :D dalši co se chyt co? :p

Černá je pro mafii jako je velký P a další. Červená je nejhezčí :D Ale také jich moc nejezdí nejvíc jezdí snad černých a stříbrných.Největší klenot je modrá to je samo a žlutá to je skvost potkat někde :-)

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...