Přejít na obsah

Podlozky pruzin pro zvyseni


ohajek

Doporučené příspěvky

sehnat to je to horši je to pouze u novych RSek co přivezou na salon pu složeni z kaminu se auto veze na dilnu kde se vlozky demontuji atd.. tak jich moc neni na jednom aute jsou pouze čtyři aja je použil na jednu stranu a na druhou dalši čtyři ale možna by stačily i tři jen jdu to vyfotit sice je venku zima ale co bych neudělal že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to zvedl origo dílem 1J0 412 311 což je podle Etky vložka distanční pro vozidla s výbyvou pro špatné cesty. Stojí to cca 280,-Kč na jednu stranu.

Octavia 4x4 to tam má, proto je ten předek u ní vyšší.

Tak to je presne informace, kterou jsem hledal. Mockrat diky... Vubec nevaham a dam to tam s novejma tlumicema. O kolik to slo nahoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to zvedl origo dílem 1J0 412 311 což je podle Etky vložka distanční pro vozidla s výbyvou pro špatné cesty. Stojí to cca 280,-Kč na jednu stranu.

Octavia 4x4 to tam má, proto je ten předek u ní vyšší.

není nad origo díl a za těch 280,- se to dá. :palec2: A na zadek nic není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je presne informace, kterou jsem hledal. Mockrat diky... Vubec nevaham a dam to tam s novejma tlumicema. O kolik to slo nahoru?

Ta vložka je na výšku 25 mm, takže se ti mezera mezi kolem a lemem blatníku zvýší o 2,5 centimetru. Já jsem si to prvně vyrobil v práci na soustruhu, ale jelikož jsem nevěděl jak je to velký, tak jsem to udělal 3 cm velký a na starých tlumičích to bylo stejný jak teď , když to mám na nových plynokapalinových tlumičích (značky KAYABA) a origo vložkou o velikosti 2,5 cm. Tím jsem zjistil, že nový tlumiče to taky zvednou oproti mým originálním tlumičům s 250 tisícema kilometrů. Když jsem dal na ty nový tlumiče ty vyrobený vložky, tak mě to připadalo moc vysoký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak uz to mam doma, stejen jako novy Kayaby. Ted jen vaham, jestli to tam dat nebo ne. Mam predek nizko, ale pujde s novejma tlumicema (ted 170tis stary) nahoru. Zase to nechci mit moc vysoko, jen aby s tim slo normalne jezdit.

Juraj, muzes mi pls zmerit na rovince vysku od zeme po lem blatniku nad kolem. Presne uprostred blatniku, kde je nejvejs. (ve predu) .)) DIK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,nejste sami, mě taky trápí dost nízko položený předek vozu, na silnici si to člověk ohlídá, ale mimo je to horší. Taky to potřebuji zvednout, tak o 3-4 cm, zkusím nové pružiny s podložkami a zajet na test tlumičů jak jsou na tom. Kolik stojí nové pružiny? Takže nás co potřebujeme zvýšit je taky dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davají se nějaký gumy nahoru na tlumiče ale fakt nevím jak a co,stálo mě to 2000 kč tak to ani moc neřeším ale na zadek to dám určitě taky.Jo a dělal mě to kamoš v aut. servisu.

ahoj prosím tě o kolik si zvedal předek a zadek? mám to taky v plánu...mám auto na lpg a zadek mi klesnul niž...předek bych zvíšil tak o..? nevim ani a zadek vic než předek...sem tam škrtám spodnim přednim spoilerem a zvíšit auto by mě nevadilo...dík za pomoc a typ na návod. lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz to mam doma, stejen jako novy Kayaby. Ted jen vaham, jestli to tam dat nebo ne. Mam predek nizko, ale pujde s novejma tlumicema (ted 170tis stary) nahoru. Zase to nechci mit moc vysoko, jen aby s tim slo normalne jezdit.

Juraj, muzes mi pls zmerit na rovince vysku od zeme po lem blatniku nad kolem. Presne uprostred blatniku, kde je nejvejs. (ve predu) .)) DIK!

Tak jsem ti to změřil a ve předu to je 70,5 cm a vzadu se skoro plnou nádrží 68 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... tak to je zajmavy, no. Ja to mam na Combajnovi vzadu 69.5 (respektive 70.0 na strane ridice), ale s prazdnou nadrzi. Zadek ale neresim...

Ve predu jsem ted na 67 (resp. 67.5 na strane ridice). Coz je uz oproti tobe docela rozdil, no. Jen jde o to, co zvednou novy tlumice a co ty podlozky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... tak to je zajmavy, no. Ja to mam na Combajnovi vzadu 69.5 (respektive 70.0 na strane ridice), ale s prazdnou nadrzi. Zadek ale neresim...

Ve predu jsem ted na 67 (resp. 67.5 na strane ridice). Coz je uz oproti tobe docela rozdil, no. Jen jde o to, co zvednou novy tlumice a co ty podlozky.

Četl jsem vaše příspěvky a změřil jsem to na svém autě, mám to jako ty, cca 67 vpředu a řeším to podložkami. Ještě zajdu na test tlumičů, jestli

i ty už nejsou slabší, u octávek jsou prý tak na 80 kkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...