Přejít na obsah

Tlumiče - tečou ?


neo10_

Doporučené příspěvky

Zdravim,

podarilo se mi dnes pichnout zadni kolo na fabii combi a vsiml jsem si, kdyz jsem to mel zvednute na heveru, ze cast tlumice nebyla spinava od bahna, ale jakoby mastna (takovy ten plastovy kryt)... nic primo neteklo, ale bylo to takove umastene,.. je to normalni nebo je ten tlumic nejaky kopnuty? Auto ma najeto 31.000km.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

podarilo se mi dnes pichnout zadni kolo na fabii combi a vsiml jsem si, kdyz jsem to mel zvednute na heveru, ze cast tlumice nebyla spinava od bahna, ale jakoby mastna (takovy ten plastovy kryt)... nic primo neteklo, ale bylo to takove umastene,.. je to normalni nebo je ten tlumic nejaky kopnuty? Auto ma najeto 31.000km.

Diky

no a co ten pěnový doraz z tím plastovým cilindrem, je vcelku, zakrývá ti tyčku tlumiče nebo je dole? Pokud je navrchu a zakrývá tyčku, tak bych to neřešil, 31t km je málo. Já měl na levém ten doraz prasklý, takže jsem měl obnaženou tyčku a jak mi v servisu dávali new, tak jak s tím pohli a dali zpět začal mi ten tlumič téci. Ale když říkám téci, myslím tím téci, zkrátka byla kaluž oleje pod autem, žádné rosení. Ale to bylo v 90t km a navíc s LPG. Takže myslím že tvůj bude v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...