Přejít na obsah

Trapný dotaz....


Octavinek

Doporučené příspěvky

RS křídlo je malé, to by mohlo v myčce jít. Hlavně se informuj na té myčce kam chceš jet, jestli tě tam pustí. Né každá myčka ti to umeje. Někde máš v instrukcích napsáno, že tam nesmíš s různými doplňky atd., že jim to ničí kartáče a když se něco stane tvému autu, tak se na to jejich pojištění nevztahuje. Záleží tedy hlavně na typu myčky. Úplně nejlepší by pro tebe asi byla chemická bezdotyková myčka. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, mám trapný dotaz, můžu s laminátovím křídlem "RS" do myčky? Bojím se že rupne! Máte s tím zkušenosti? Viděl jsem totiž upálené WRC křídlo a dost mě to viděsilo!

S laminátovým RS křídlem jasem v myčce několikrát do měsíce a nic se neděje.Ne v silonce ale v soft s hadrovými válci.

post-655-1198262870_thumb.jpg

post-655-1198262904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS křídlo je malé, to by mohlo v myčce jít. Hlavně se informuj na té myčce kam chceš jet, jestli tě tam pustí. Né každá myčka ti to umeje. Někde máš v instrukcích napsáno, že tam nesmíš s různými doplňky atd., že jim to ničí kartáče a když se něco stane tvému autu, tak se na to jejich pojištění nevztahuje. Záleží tedy hlavně na typu myčky. Úplně nejlepší by pro tebe asi byla chemická bezdotyková myčka. :palec2:

Potvrzuji slova KaJe :palec2:

u každé myčky je infopanel, kde je vždy výslovně vypsáno, že provozovatel myčky nenese žádnou zodpovědnost za poničení vozů, jsou-li vybaveny nestandardními doplňky.. Naopak se dotyčný vystavuje náhradě škod, které vozem způsobí na eventuální poruše portálu myčky :(

Pozor na to chlapi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...