Přejít na obsah

Lakování kol


Tom Muaddib

Doporučené příspěvky

NOO POBLEM THERE!

kup si lak, štěteček, hadr a vzhůru do toho.

Né teď vážně = svěř to lakýrníkovi. Uvidíš, že neprohloupíš a pokud nechceš zbytečně platit, tak to zkus doma, ale lak kup nějakej special, jinak to opadá, jako nepovedená omítka na baráku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky díky...

jen by mě ještě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s hranama kol... jestli, pokud jsou nalakované, jestli je při přezouvání gum něco trápí... a tak... :)

Pokud je to solidní servis nijak ti hrany neponičí.

Když chcou, neudělají Ti s koly nic, ale když na to prdí, zničí Ti klidně i nová kola.

Já si osobně dohlížel na přezouvání a pohodka-hrany na kolech byly značně ojeté, jezdila s nima pražská micinka co měla ráda obrubníky, takže se kitovalo dost, ale nepoškodili to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ked uz sme pri tych elektronoch, aj ja by som mal otazocku- co opravy vetsich poskodeni? Musi sa to navarat, alebo existuje nejaky jednoduchsi sposob?

tak ono u toho většího poškození bude asi třeba zvážit, jestli náhodou není cena opravy a cena novýho disku v přibližný rovnováze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
No tak pokud kus ráfku chybí,musí se vařit.

Měl jsem na rovnání dvě kola u této firmy a maximální spokojenost,minulý týden jsem je obouval a viděl na vyvažovačce.Byly jen lehce nakopnutý tak rovnání za studena,ale dělají i velké opravy.

http://www.autodisky.cz/

Á lakoval jsi je,i kdyz bylo rovnani za studena?Asi ne,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ta pračka by mě zajímala :p;)

A já tím lakováním nemyslel ani tak ten disk jako povrchová, ale jako třebas vnitřek toho disku dočerna.. taková levnější varianta toho, jak se dělaj stříbrnočerný :) a Škoda tohle nedělá, takže zbývá jen ruční práce..

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jardo zatáim nijak :( jeste na to nebyl cas.. Pockam 14dní, až vyměním kola na zimní (alu půjdou dolů) ty pěkně vyteštím a můžu se vrhnout na lakování ;)

Nějaké oděrky taky mám, ale kitem to asi řešit nebudu.. Jinak pokud tě to zajímá moc, tak se zeptej pentadiuse, ten si lakoval kola, nebo je má (jestli to dělal sám nevím..)

Já to snad do měsíce taky zvládnu, ale nechce se mi kvůli tomu na chatu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, já kola lakoval práškovou metodou (komaxitem). Vypadá to skvěle, kamínky nemají šanci ale na obrubníky si dávám pozor.

Bohužel jedno kolo už mám odřené a to nikoliv přezouváním nebo obrubníkem, ale kamrádem, který mi pomáhal s uskladněním kol :doh¨

Ale jinak komaxit doporučuji ... :palec2:

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...