Přejít na obsah

Vyhřívané sedačky?


Dalibor3

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat, chvilku mám octu 1.8 20V, 1997, SLX a teď v takové zimě mě napadlo, jestli jsou v mojem autíčku vyhřívané sedačky a jestli jo, kde se zapínají. Protože než se po rozjetí vyhřeje auto, to taky trvá a teplo ze sedaček by mohlo být dřív. Jinak to ani tak nepotřebuju, ale když už bych to tam měl, tak proč ne, že jo. Mám tam spínač jen na vyhřívání zadního skla-ale jestli se tím aktivujou i sedačky, nebo zpětná zrcátka (jestli teda jsou taky vyhřívaná), to nevím. A taky se bojím, že když ho zapnu, tak mi prdne zadní sklo, jak to je u Oct.1 známé.. Díky jinak za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, chvilku mám octu 1.8 20V, 1997, SLX a teď v takové zimě mě napadlo, jestli jsou v mojem autíčku vyhřívané sedačky a jestli jo, kde se zapínají. Protože než se po rozjetí vyhřeje auto, to taky trvá a teplo ze sedaček by mohlo být dřív. Jinak to ani tak nepotřebuju, ale když už bych to tam měl, tak proč ne, že jo. Mám tam spínač jen na vyhřívání zadního skla-ale jestli se tím aktivujou i sedačky, nebo zpětná zrcátka (jestli teda jsou taky vyhřívaná), to nevím. A taky se bojím, že když ho zapnu, tak mi prdne zadní sklo, jak to je u Oct.1 známé.. Díky jinak za radu!

Tak to tě zklamu, vyhřívaný sedačky nemáš, je to nadstandartní výbava. Jinak zrcátka jsou vyhřívaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bohužel je, když vyhříváš tak nebrzdit a když brzdíš tak nevyhřívat... ;)

Chlapi to praskání zadního okna při zapnutém vyhřívání a součastném brždění je bolest všech ,nebo jen starších modelů?Já mám 2001 a vyhřívání skla používám hodně často.To mám zatím štěstí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi to praskání zadního okna při zapnutém vyhřívání a součastném brždění je bolest všech ,nebo jen starších modelů?Já mám 2001 a vyhřívání skla používám hodně často.To mám zatím štěstí?

Skla praskala jen na prvních ročnících, rok 96 a 97. Pak to již Škodovka předělala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má tvoje zadní okno na bocích plastový lišty, tak v klidu rozhodně ne:-)

Právě že ty plastový lišty tam mám, ale zatím je to v pohodě, i když jsem měl puštěný vyhřívání a při tom jsem stál na semaforu na brzdě a ZATÍM to nic neudělalo a doufám že ani neudělá.

Jinak tady psal KaJe, že po roce 97 to Škodovka spravila, tak jsem myslel že jsem za vodou, ale jak vidím tak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ty plastový lišty tam mám, ale zatím je to v pohodě, i když jsem měl puštěný vyhřívání a při tom jsem stál na semaforu na brzdě a ZATÍM to nic neudělalo a doufám že ani neudělá.

Jinak tady psal KaJe, že po roce 97 to Škodovka spravila, tak jsem myslel že jsem za vodou, ale jak vidím tak ne.

Tak pozor - 98 rocnik jeste furt ta zavada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...