Přejít na obsah

Držák na mobil


cosby

Doporučené příspěvky

]Já to mám vyřešené viz foto. Na šroubech od climatronicu je namontovaná konzola z předchozího handsfree a na tu jsme přišrouboval držák od Brodit přímo na můj telefon. Drží to krásně a myslim si že to nevypadá nejhůř.

post-1985-1199719961_thumb.jpg

post-1985-1199719913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

]Já to mám vyřešené viz foto. Na šroubech od climatronicu je namontovaná konzola z předchozího handsfree a na tu jsme přišrouboval držák od Brodit přímo na můj telefon. Drží to krásně a myslim si že to nevypadá nejhůř.

post-1985-1199719961_thumb.jpg

post-1985-1199719913_thumb.jpg

Vypada to dobre, lepe jak ten prvni prispevek. Nejsem si jist, jestli tak jak to ma Dalibor3 namontovane, ze by na to nejak extra videl. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek, v dobe kvalitnich prisavek bych vubec do palubovky nezasahoval. Ja to vyresil univerzalnim drzakem s prisavkou tusim z ELECTROWORLD ani ne za 400 kacek. Umistil sem ho vlevo vedle kaplicky do rohu, perfektni misto, treba i vyfotim, mobil pouzivam i jako navigaci a nemuzu si stezovat, prisavku mam pul roku a nikdy nespadla, mobil drzi perfektne, doporucuju!

btw: na okne nesmis mit veci pokud jsou v zornem poli - moje umisteni je mimo zorne pole vsak se presvedicite kdyz sednete za volant. Policajti taky nikdy nic nerekli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeším takhle. Jak u Fabie, tak i u Octávky. Fotku z Octávky nemám. Jeden z těch plechů je narovnaný a zasunutý mezi ventilačku a palubku, druhý (podlepený mechovkou) se opře o žaluzie. Vzhledem k tomu, že tyhle střední ventilačky nepoužívám, nevadí mi to. Celkem to drží, nic nevrtám, při prodeji nejsou žádné stopy po montáži.

post-2553-1200082887_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jir-ka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když si to tady tak pročítám, tak uznávám že jsou lepší řešení než mám teď :) Asi to změním, ono ten stříbrný rámeček na středovém panelu sem si stříkl sám, takže to nebude žádný problém....dírky zatmelím, znovu přestříknu-možná opět stříbrnou a poohlídnu se po něčem jiném-některé tipy tady jsou dobrý na realizaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Já to mám vyřešené viz foto. Na šroubech od climatronicu je namontovaná konzola z předchozího handsfree a na tu jsme přišrouboval držák od Brodit přímo na můj telefon. Drží to krásně a myslim si že to nevypadá nejhůř.

po rozchozeni navigace telefonu shanim taky nejakej drzak a akto by se mi to libilo

nevali se nahodou nekomu doma nejakej na nokii n73?

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek, v dobe kvalitnich prisavek bych vubec do palubovky nezasahoval. Ja to vyresil univerzalnim drzakem s prisavkou tusim z ELECTROWORLD ani ne za 400 kacek. Umistil sem ho vlevo vedle kaplicky do rohu, perfektni misto, treba i vyfotim, mobil pouzivam i jako navigaci a nemuzu si stezovat, prisavku mam pul roku a nikdy nespadla, mobil drzi perfektne, doporucuju!

btw: na okne nesmis mit veci pokud jsou v zornem poli - moje umisteni je mimo zorne pole vsak se presvedicite kdyz sednete za volant. Policajti taky nikdy nic nerekli...

ked sa pozriete lepsie na jeho avatar tak je to videt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...