Přejít na obsah

O kolik snížit O1 combi?


Urbo

Doporučené příspěvky

a copak chceš slyšet, taková otázka o ničem, já třeba bych vybral jinej podvozek a jiný kola..

hlavně naco se srát s podvozkem když tam stejně pak dáš jen šestnáctky, když už tak už ;)

Mě 16 stačí a nechci to snižovat o moc.Tak i tak mě čeká výměna podvozku a seriový je moc měkký tak chci něco tvrdšího a decentně snížit.Mám rodinu tak to nemůžu přehánět s financema :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak do něj běž, uvidíš co to udělá, záruku máš dva roky, tak se kdyžtak problém projeví ;)

kola bych stejně dal jiný a aspoň 17, cena neni zas tak velkej rozdíl a bude to odost hezčí (ale každýmu se líbí něco jinýho)

Jenže ceny gum jsou někde jinde a původně jsem se ptal jestli s tím podvozkem má někdo zkušenost.Po pročítání fóra jsem zjistil že prdel sedí víc dole tak jsem chtěl znát názor vás zkušenějších ;) ,popřípadě co by ste mi doporučili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkušenosti tu jsou stimhle podvozkem různý.., podle odkazu sem pochopil že chceš štelovací variantu(ikyž tam je napsaný max snížení -50 ?? ) tak nevim přesně kterej podvozek chceš, no a pokud chceš jít do pevnýho snížení, tak se sednutá prdel dá řešit případně podložkou pod pružinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkušenosti tu jsou stimhle podvozkem různý.., podle odkazu sem pochopil že chceš štelovací variantu(ikyž tam je napsaný max snížení -50 ?? ) tak nevim přesně kterej podvozek chceš, no a pokud chceš jít do pevnýho snížení, tak se sednutá prdel dá řešit případně podložkou pod pružinu

Tak jsem se rozhodl pro tento http://www.tuning-in.cz/skoda-octavia-komb...o-model-rs.html , a stěmi 17 jsi mi nasadil brouka do hlavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je mi už příjemnější značka :) a 17 bych ani nepřemejšlel ;):D

pokoukej po netu pohledej a fakt to nejsou zas nějaký brutální rance za ty kola :)

Koukám,koukám např http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=61796 a http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=65178.Jen musím vydržet do příštího týdne na penízky,o kterých to všechno je lol .Který by jsi bral ty?

P.S.: máš pěkně udělanou oktu :palec2: , úplně :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no čeče z těhle dvou nevim čeče ale tak ty za osmičku vpoho a cena příjemná, ty za 11 už mi přijde dost ;) (na to co to je)

oktávku sem už loni prodal, ale dík za chválu

Podvozek je objednanej a našel jsem další alu a celkem se mi zamlovaj o proti těm dvoum předchozím http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=64288

P.S.:jak to že jsi prodal oktu?Co máš teď (asi mám díru v pročítání fóra :( )?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim mozna uz je to mimo misu o kolik snizit to nevim ale kdyz jsem mel KW var.1 tak jsem to zkusil sesroubovat uplne dolu no a pacient se chytnul a uz to tenkrat tak zustalo :palec2: ale taky jde o to kde se jezdi a tak ze ale po Praze normalne jsem s tim nemel problemy teda obcas jsem nekam nezajel a tak ale jako jinak se da..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

ne to ne, jen mám v planu komplet weitec -35/-35 a jak tady ctu tak si zadek nejspis sedne víc, takže jestli pak lze tema silonovejma podlozkama to dorovnat

edit - sorry blbe sem to vysvetlil u 1. prispevku

Editováno: , autor: duch46
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se připojim i já, mám HP sporting zadek -3cm, a předek štelovací, takže je asi na origo vejšce ale jde taky -3 cm..... Předek mám nahoře kvůli tuhý zimě na jaro asi půjde níž, ale auto na běžný použiti bych jak -3 nešel, a to ještě přemejšlim o 3cm podložky dozadu..... Na tu zimu moc se tady u nás neprotahuje takže asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...