Přejít na obsah

Jak vyměnit žárovku na ORS


Tomas63

Doporučené příspěvky

Ahojte, už předem se omlouvám a i očekávám starou známou kritiku, ale dokáže mi někdo poradit s touhle triviální otázkou? Jak vyměnit (vyndat) na ORS parkovačky ?

Celá lampa ven 4 šrouby(dve na středu jeden nahoře a jeden pod blinkrem) a potom sundáš zadní víčko 6 šroubů a jsi u všech žárovek.

Pokud teda máš xenony,asi ano u ORS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho jsem se obával....:( a není možné třeba vyhodit funkci parkovaček pomocí vytáhnutí některé z pojistek?? nebo to vyřešit nějak jinak?

Samostatná pojistka na přední parkovačky asi nebude.

Neboj se to vyndat,vypadá to složitě,ale moc práce to není.Pokud by jsi do toho šel obkresli si na chladičovku obrys držáků světla a ani nebudeš muset nic seřizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak dnes se našlo trochu času a pustil jsem se do toho. Vše šlo jako po másle,světlo jsem vytáhl ven,ale pak jsem nedokázal odpojit konektor od světla. Pachtil jsem se s tím asi dvacet minut, dokud jsem si nedodřel ruce. Pak jsem se na to vykašlal a světlo zase dal zpátky. Určitě je na to nějaký fígl, poradíte něco?

to Martyp : chci dát ty parkovačky ven, protože se mi nelíbí to žluté světlo z nich. V minulosti jsem měl na fabii bílé parkovačky,ale ty nic nevydržely a pořád se pálily, proto je chci vyndat úplně ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten konektor jde blbě musíš tlačit dovnitř a pak odmáčknout, přitom musíš cítit když se odjistí. Dal jsem tam od osramu coolblue a vypadá to líp. To světlo obrysovky není tak žlutý.Když už to budeš měnit tak doporučuji vyměnit zároveň žárovky dálky a mlhovky. Dokonce jsem kdysi koupil nějakou sadu žárovek s obrysovejma, tuším že to bylo od Philipsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se našlo trochu času a pustil jsem se do toho. Vše šlo jako po másle,světlo jsem vytáhl ven,ale pak jsem nedokázal odpojit konektor od světla. Pachtil jsem se s tím asi dvacet minut, dokud jsem si nedodřel ruce. Pak jsem se na to vykašlal a světlo zase dal zpátky. Určitě je na to nějaký fígl, poradíte něco?

to Martyp : chci dát ty parkovačky ven, protože se mi nelíbí to žluté světlo z nich. V minulosti jsem měl na fabii bílé parkovačky,ale ty nic nevydržely a pořád se pálily, proto je chci vyndat úplně ven.

ja sem tam dal bilou diodu a sviti krasne bile a kontrastuje s xenonem a vydrzi na veky ve fabii se je mel 4 roky a pohoda para stoji 55kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...