Přejít na obsah

climatronic


Pavel Čížek

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové , prohledal jsem forum a nenašel jsem odpověď na mou otázku.Po nastartování se zapne climatronic ,symboly ukazatele otáček ventilátoru jsou do pulky širší což odpovídá asi i rychlosti ventilátoru.Otácky i symboly jsou stále stejné i po vyhřátí auta, ventilátor ani nezrychluje ani nezpomaluje mám nastaveno 23 stupňů a režim AUTO . Octavia combi 1,9 tdi 81 kw rv 2000 . U stejného auta v práci se climatronic chová jinak , ventilátor sám zrychluje a symboly se s tím mění , je to ale rok 2005. Lze to nějak změnit ?Není to žádná přědělávka origoš elegance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové , prohledal jsem forum a nenašel jsem odpověď na mou otázku.Po nastartování se zapne climatronic ,symboly ukazatele otáček ventilátoru jsou do pulky širší což odpovídá asi i rychlosti ventilátoru.Otácky i symboly jsou stále stejné i po vyhřátí auta, ventilátor ani nezrychluje ani nezpomaluje mám nastaveno 23 stupňů a režim AUTO . Octavia combi 1,9 tdi 81 kw rv 2000 . U stejného auta v práci se climatronic chová jinak , ventilátor sám zrychluje a symboly se s tím mění , je to ale rok 2005. Lze to nějak změnit ?Není to žádná přědělávka origoš elegance.

To je úplně normální tak to mám taky.Na displey svítí pořád to stejný, ono to už samo reguluje teplotu vzduchu a rychlost ventilátoru. Zkus třeba až budeš mít vyhřátý auto zvýšit teplotu o několik stupňů a uslyšíš jak to najednou začne víc foukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je úplně normální tak to mám taky.Na displey svítí pořád to stejný, ono to už samo reguluje teplotu vzduchu a rychlost ventilátoru. Zkus třeba až budeš mít vyhřátý auto zvýšit teplotu o několik stupňů a uslyšíš jak to najednou začne víc foukat.

Ventilátor mi zrychluje jen když ručně zvýším otáčky a zhasne symbol AUTO proč se ale chová climatronic ve firemním autě jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
V režimu AUTO se symboly nemění, ale otáčky ano. Je to napsané v DP.

Na octavii mi to dělá to samé co popisuje kolega. Je možné že by to měl passat jinak? Firemní VR6, rv. 2003, když nastavím režim AUTO a třeba snížím teplotu o stupeň nebo dva, tak se zpomalí ventilátor a s tím se změní i počet čárek co ukazuje climatronic. Podle mě by se to stejně mělo chovat i oktávce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na octavii mi to dělá to samé co popisuje kolega. Je možné že by to měl passat jinak? Firemní VR6, rv. 2003, když nastavím režim AUTO a třeba snížím teplotu o stupeň nebo dva, tak se zpomalí ventilátor a s tím se změní i počet čárek co ukazuje climatronic. Podle mě by se to stejně mělo chovat i oktávce.

jj, přesně tak to funguje i v Octávce a to na AUTO i na ECON :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, přesně tak to funguje i v Octávce a to na AUTO i na ECON :palec2:

Jenže mě to na oktávce funguje tak jak popisuje kolega na začátku vlákna, prostě na AUTO i ECON když jakkoliv pohnu s teplotou tak to nemá žádný efekt na otáčky ventilátoru :mellow: . Nemůžou existovat nějaké různé verze softu pro climatronic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...