Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

tak jsem byl s tím špatným startem v servisu. Výpis závad na VAS je 0. Trochu jsem to čekal. Technik tvrdí, že pokud by byl vadnej vstřik, test to vyhodnotí. Tak jsem udělal to nejjednodušší, co jsem moh a nalil jsem do nafty proplach od Ligui Molly. Z minulosti mám s jejich výrobky dost dobrý zkušenosti a ten proplach vždycky uvolní spoustu bordelu z motoru. Na zadku auta je potom nános sazí. Zatím jsem s tím ujel asi jen 200 km, ale je to po ránu rozhodně lepší. Alespon to už při startu nezakouřilo, i když to pořád ještě není ono. Ty točky motoru jsou první vteřiny prostě rozkolísaný. Kluci s motorem 2.0 TDI, jak vám to startuje ?

Ked porovnavam moju staru 1.9 TDi 81kW tak musim povedat ze mne 2.0 TDI statuje uuuplne skvele ked je studeny motor, chyta to upne na brnk (aj pri -20). Horsie to je s teplym, kedy musi starter vyrazne, vyrazne dlhsie tocit, ale chyti vzdy.

Otacky motora su po starte stabilne, pri studenom starte trocha menej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vymetl saze :D , vyjel jsem nádrž s tím LM do mrtě a myslím, že to bude o.k..

Dneska jsem taky natankoval V-power diesel u Schellu a byl jsem zvědav na ten rozdíl. Za 32,- Kč jsem teda něco čekal. Nevím, jestli máte s touhle naftou zkušenosti, ale já jsem snad krom trochu klidnějšího a kulatějšího chodu motoru celkem nic nezpozoroval. Takže spíš pouze drahý. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vyzvednuti ze servisu.

ad 1) vypis zavad 0. Takze asi v poradku.

ad 2) parkovaci asistent piska neustale nejkratsim piskacim intervalem, pak uz snad jenom piska nepretrzite. Graficky na displeji prekazku zobrazi, ale tón a interval nezmeni. To az kdyz jsem k prekazce nejbliz. :-(

ad 3) klidova poloha praveho sterace nastavena

ad 4) firmware upgradnut.

Mam znameho v servisu a ten rikal ze pokud si budu dodelavat predniho asistenta tak musim sundat ramecek a SPZtku pridelat primo bez ramecku jinak to dela bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove (Diamant, Sathack) mate pravdu, za vsechno muze podlozka pod RZ. Vcera jsem vsechno sundal na prednim narazniku a byl klid. Parkovaci asistent fungval jak ma. B) Zarazilo me jenom, ze ze ctyr sroubu sel dotahnout pouze jeden. Zbyle tri se protacely. Kdyby si tak servis odpustil tu vymenu podlozek, tak mi nemusel "vyhoblovat" ty diry v narazniku. :angry: Doufam, ze to ted spravi delsi srouby.

Ma tu nekdo RZ primo na narazniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vymetl saze :D , vyjel jsem nádrž s tím LM do mrtě a myslím, že to bude o.k..

Dneska jsem taky natankoval V-power diesel u Schellu a byl jsem zvědav na ten rozdíl. Za 32,- Kč jsem teda něco čekal. Nevím, jestli máte s touhle naftou zkušenosti, ale já jsem snad krom trochu klidnějšího a kulatějšího chodu motoru celkem nic nezpozoroval. Takže spíš pouze drahý. :(

co to je LM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak zdravím všechny co mají novou Oktávku. Já ji mám taky...... No psal jsem tady o problému s mým motorem - šel mi z ničehož nic na 3 válce. Tak minulý týden jsem si ho ve středu vyzvedl v servise - paráda zase vše funguje, ale jedu si tak ráno do práce a ejhle auto mi zase jde na tři válce. To je ale paráda. Tak volám na Škodu Assistenci - vše v pohodě. Jen jsem pochopil, že servisní vozidlo v jižních čechách znamená jen odtah do servisu, ale to nic. Odtáhli mě do Veroldu do Strakonic. Tak pokud chcete nechat se sebou zamect jeďte tam. Auto půjčí, ale je třeba zaplatiti. Zavolal jsem na Škoda zákaznické centrum - nechal jsem se spojit na pana Noska a najednou ---> auto pujčíme rádi jen žádné nemáme. Nakonec se našlo. Z mého kmenového servisu, když zjistili, že auto mám ve Veroldu, a že se o něj nikdo nestará okamžitě pro něj dojeli a v pátek už jsem jel domů už se všemi novými cívkami. Pan Maránek z Veroldu je velice příjemný pán snaží se Vás informovat, že Verold Strakonice je proto tak blízko nádraží ---> domů dojedete vlakem nebo autobusem a Škodovka stejně nechce zápůjčení auta platit. Ach jo. No auto jsem si v pátek odvezl z kmenoveho servisu - nevím zda je to můj subjektivní pocit, ale do otáček jde velice trhavě a při stání na místě(při zahřátém motoru) mi z výfuku něco teče, auto jde teď na všechny válce, ale rozhodně už nelze mluvit o hladkém chodu. Při sešlápnutí plynu se auto celé otřese a trhavě se rojíždí - prostě před opravou šlo hladce do otáček - teď je to boj. Po nastartování občas nenaběhne a chvilku naskočí jen nepravidelně zablafá a zhasne. Pokud ale opravdu naskočí jde na všechny válce. Občas je to ale až na potřetí. Od opravy jsem ujel 500 km a zdá se mi to stále horší a horší. Je to 2.0 Fsi a zvuk při 1500 otáček je hodně zvláštní. Tak zase jeden co uvěřil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem reklamoval u svého prodejce podivnou věc, která se snad u O2 ještě neobjevila. Mám reflektory (xenony HID), ze kterých se na stranách na hranách začala loupat jakoby nějaká ochranná folie (viz foto).

Technik prodejce Škody, který to zkoumal tvrdí, že je to nějaký ochranný lak po celém skle reflektoru, a že to snad bude na kompletní výměnu celých obou reflektorů. Prý to ještě neviděli, a ani v MB o tom nic neví. Inu holt, všechno je jednou vždy poprvé... :)

Mám to samozřejmě ještě v záruce, nicméně by mě zajímalo, jak se s tím vypořádají s lidmi, kteří budou již mít své O2 po záruce, a to vzhledem k ceně celého reflektoru, a vzhledem k tomu, že to je evidetntně nějaká chyba v technologii výroby té přední lampy...

post-37-1147269805.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to diagnostik: chci se zeptat na tvůj názor na chod motoru 2.0 Fsi. Nemůže být tento jev způsoben novými cívkami? Původně jsem tam měl řadu s označením na konci E. Teď je nová řada F, ale ty nejsou k dostání. Tak mi tam dali všechny nové ale z první řady tj. C. A po té, motor prostě nejde "dokulata". Rád bych znal něčí nezávislý názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to reklamace a tuším,že k tomu dokonce vyšla aktuálka.Tohle půjde reklamovat i po 2-leté záruce.

Aha, to by me moc zajimalo, muzes me dat nejake blizsi info o te "aktualce" ? V mem servisu totiz delaji, jaky by o nicem nevedeli (!). Rad bych je prekvapil, ze se o tom jinak vi, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pridam aj ja co som uz reklamoval:

-Vrzgajuca predna naprava (odstranene)

-Odlepujuci sa strieborny pasik na palubovke (objednane)

-Zle sa zatvaraju dvere u vodica

Tak uz aj ten strieborny pasik mam novy.Zaujimave je ,ze to menia cele,ja som si myslel,ze vymenia len ten pasik,popripade cele dvierka,ale mi vymenili komplet cely kus. :D Este na tie dvere si musim najst cas,lebo pomaly mi konci zaruka... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omicron: Takze i ja se pridavam, nasel jsem na svem aute ten stejny problem, vrchni folie se loupe, nejvece je to patrne v rohu u blinkru a dale na svetle mam oloupane mapy na kterych jsou dale vzduchove bublinky a daji se loupat, dnes jsem s tim navstivil servis a po shlidnuti technika mi bylo receno, ze pristi ctvrtek mam prijet a bude kompletni vymena svetel. Setkal jsem se s tim jen u xenonu, na druhe Octavii jsou normalni svetla a nezaznamenal jsem ani naznak! Octavie s timto problemem je z 05/2005, najeto 35000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vymetl saze :D , vyjel jsem nádrž s tím LM do mrtě a myslím, že to bude o.k..

Dneska jsem taky natankoval V-power diesel u Schellu a byl jsem zvědav na ten rozdíl. Za 32,- Kč jsem teda něco čekal. Nevím, jestli máte s touhle naftou zkušenosti, ale já jsem snad krom trochu klidnějšího a kulatějšího chodu motoru celkem nic nezpozoroval. Takže spíš pouze drahý. :(

ja uz jezdim asi ctvrtou nadrz V-power diesel a mam pocit, ze je motor tissi, nic vic. ale tankuju to dal.

jinak dneska jsem zkousel reklamovat to vrzani podvozku jak uz se tu probiralo a samozrejme mi bylo receno, ze potrebujou vedet kdy to vrze a nejlip ukazat. samo ze v okoli servisu to nezavrze nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...