Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

Zatékalo mi do levého blikacího zrcátka.

Záruka neuznána - způsobeno vlastní vinou - prasklý plast.

Na můj dotaz, zda-li tam je nějaký těsnění a praská to normálně mi odpověděli: Jo pane, to je normalní. To je daň za blikací zrcátka na O II :disgust::076

Rozjížděli se mi vzadu plasty okolo parkovacího senzoru (po otevření kufru ty plasty na boku) - zacvaknuto zpátky v rámci práce technika za výměnu zrcátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prikládám názorné foto...

takze reklamace uznana... podotykam ze auto zakoupeno 10/2005!!!

vymena tesnicich gum zdarma

nabidli mi dokonce i nalakovani tech orenych mist, ale radeji jsem s dikem odmitl, protoze jsem si nedokazal predsvit jak delaji na celem hoku a dverich zastriky a podobne,spoustu by toho museli rozebrat, s tim souvisi riziko ruzneho poskozeni a ulamani prichytek.

ty oderky si opravim radeji sam lakotuzkou

Editováno: , autor: kemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim,

koukam, ze uz dlouho nikdo nenapsal. Mam novou octavii - r.v 2007, koupeno jako nove 06/2008. Abinente 1.9TDI

Moje problemy - zatim 3000km

- desne vrze vrchni prihradka - ne pri otevirani, ale zavrena - pri vybracich auta pri akceleraci....

- kdyz prijdu k auto po desti a otevru dvere ridice, zevnitr dveri mi dost dlouho tece voda - mam pocit ze dirkou na spodni casti dveri (nebo zpoza gumy?)

- dosta casto se mi stava, ze mi jakoby nedovira okno u ridice (slyset jakoby vitr - jako by nebylo dovrene okno)

- po instalaci tempomatu mam pocit, ze mi turbo zapina pozdeji (vice otacek) - je to mozne? Muze to mit spojitost?

- dost casto mi jakoby vypne a hned se zapne radio - mezery ve vysilani to nejsou - mam klasicke radio pouze s CD (bez MP3)

Na co se mam jeste zamerit? Jake jsou neduhy novych Octavii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Majú mi meniť turbo, existuje nejaká garančná doba za ktorú musí súčiastka na výmenu prísť. alebo to môže trvať x dni.?

Tak díly ze škodovky většinou dorazej do 24h.....nikdy jsem se nesetkal s tim že bych čekal na díl déle.......Jinak závadu by měl servis odstranit max.do třech prac.dní.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je normálne že niektoré diely nemajú hneď, ja som čakal na jeden konektor asi dva týždne a na odkladacviu schránku pod sedadlo asi tri.

Buď je to tým že sa tie diely strašne míňajú a nestíhajú ich robiť (pri schránke pod sedadlo asi ťažko :D ) alebo tie diely čo tak nejdú alebo sú drahé na držanie na sklade sa proste objednajú u výrobcu až ked ich niekto chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak už mě také zlobý :aggressive:

Zakoupen referent MR08 do provozu 9.2007, koupen 15.10.2008 s 26 000Km, dodělán Construct a hagusy.

- Už po týdnu přestal fungovat Construct, prý se musí odvrtat zámek, objednáno na 20.11.

- Včera (2o.ooh) jsem odemkl auto dálkáčem a nešel zasunout klíček do zapalování, volal jsem servis škoda 24h, kde mi bylo sděleno, že je to na výměnu zap. skříňky a odtah a také to že se s tím ještě nesetkali. Velká ochota servismana a možnost zapůjčení vozu. Nedalo mi to a volal jsem bývalému zaměstnanci fy FAB který se podílel na konstrukci zámků, do deseti minut odstraněno, mohl jsem dojet domů.

- drnčení od výdechů větrání nad rádiem, ale jen tehdy jezdím li s rodinou, jakmile řídí technik Š-A tak je klid

- pískající cvrčci odněkud z palubovky

Jinak zatím O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes som bol aj ja už reklamovať, kúpené nové pred piatimi týždňami, zatiaľ najazdených 6000km a ešte minulý víkend som si všimol po otvorení dvierok na nádrž, že ten vnútorný plast na ktorom tie dvierka držia sa mi vysúva asi 1cm von od blatníka :kuk:

Tak mi to dnes niečím podlepili s tým, že ak to bude robiť aj ďalej tak to vymenia celé, ale aj s dvierkami, ktoré by museli samozrejme nastriekať...

Uvidím, čo to bude ďalej robiť.

A foto nemám, napadlo ma to až keď to už rozoberali... ;-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
takze reklamace uznana... podotykam ze auto zakoupeno 10/2005!!!

vymena tesnicich gum zdarma

nabidli mi dokonce i nalakovani tech orenych mist, ale radeji jsem s dikem odmitl, protoze jsem si nedokazal predsvit jak delaji na celem hoku a dverich zastriky a podobne,spoustu by toho museli rozebrat, s tim souvisi riziko ruzneho poskozeni a ulamani prichytek.

ty oderky si opravim radeji sam lakotuzkou

Ahoj rěšil jsem uplně to samé ale ja to měl prodřený celý dokola až na kov!!!no a mazal jsem hned do servisu a za týden přišlo vyjádření z M.B.ŠPATNA TVRDOST LAKU výměna všech těsnění za výrazně měkčí a přelakování lakovali se kompletně oba boky no a už je to opravené cca rok a je to dobrý. A hodně mě potěšilo to nové těsnění dříve ty dveře při náklonu vrzaly a těd je ticho.Já jsem s opravou a novým lakem spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...