Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mám paket Dynamic a u řidičovy sedačky se mi již podruhé zdeformovala bočnice. Poprvé vyměněna bočnice, teď je plánováno to samé. Zdá se, že Škoda se rozhodla šetřit na sedačkách a do auta za 600 000 montuje šmejdy... Měl jsem Dynamic ve Fabii 5 let a bez problémů. Setkali jste se někdo s problémem podobného rázu u Octávek? Mám MY 2010.

post-548-12738639481066_thumb.jpg

post-548-12738639822575_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel špatný odhad :) , mám 85 kg/187 cm, čili pro sedačku by to neměl být problém. Sedím na tom úplně normálně, stejně jako jsem 5 let seděl na sedačkách ve Fabii. Myslím, že jde prostě o zmetek a/nebo na sedačkách šetří. Ty bočnice jsou docela volné v porovnání s Fabií, kde ta sedačka fakt držela. Celý se to hýbe a tak se na to stačí křivě podívat a je to. Mimochodem, po první opravě jsem se snažil dávat fakt pozor a bočnice se v podstatě nedotknout. Druhé poškození vzniklo velmi pravděpodobně tak, že si náš firemní servis odvezl auto na přezutí pneu a řidič netušil, že na sedačce nesmí sedět...

Copak na tom sedadle děláváš?Bud jsi hora chlap,přes 120kg,nebo se tam moc vrtíš,když vozíš stopařky.Na tom sedadle se má sedět uprostřed a né na kraji.Něco je u Tebe špatně.Třeba špatně sedíš...Něco tlačí do bočnice,,,,naditá peněženka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Mám paket Dynamic a u řidičovy sedačky se mi již podruhé zdeformovala bočnice. Poprvé vyměněna bočnice, teď je plánováno to samé. Zdá se, že Škoda se rozhodla šetřit na sedačkách a do auta za 600 000 montuje šmejdy... Měl jsem Dynamic ve Fabii 5 let a bez problémů. Setkali jste se někdo s problémem podobného rázu u Octávek? Mám MY 2010.

post-548-12738639481066_thumb.jpg

post-548-12738639822575_thumb.jpg

Ahoj, mám stejný problém, Dynamic paket Octavia II, zakoupeno duben 2010, bočnice řidičova sedadla poškozena - zedeformována - poškození reklamací uznáno, zítra opraví. P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pěkné, díky za info. Aspoň že v tom nejsem sám, ač Škoda tvrdí, že o nikom dalším neví...

Já mám teď stejný problém u sedačky spolujezdce. Zatím je věc v řešení, ale vím úplně přesně jak se to stalo. Přítelkyně (pro jistotu hned píšu - 50 kg :-)). se o bočnici opřela při vystupování, když auto stálo do kopce. Tím se to trochu zdeformovalo a poté kolega při nastupování o bočnici zavadil zadní částí těla a je to úplně zkřivený...

Fakt zoufalý, doporučuju Dynamic paket nebrat, sedačky jsou nedodělky.

Mirek.

Ahoj, mám stejný problém, Dynamic paket Octavia II, zakoupeno duben 2010, bočnice řidičova sedadla poškozena - zedeformována - poškození reklamací uznáno, zítra opraví. P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

NEDOPORUČUJI a to velice důrazně servis: Verold Strakonice - naprostá neochota cokoliv řešit v záruce, až po urgenci do Ml. Boleslavi se něco pohnulo (ale ty kecy kvůli tomu!), a Frolík Písek - něco podobného, dále nekvalitní záruční oprava. Dál se nebudu rozepisovat, protože bych se znovu nasr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

před dvěma roky reklamováno: 1) synchrony na dvojce - bez problému, sice to stálo měsíc v servisu, protože nejprv nedošly náhr. díly, a pak přípravky na rozmontování převodovky

2) ventilace nešla - taky bez problému

servis ACA Autocentrála Karviná :-). takže dá se říct, že spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

tak ja se pochvalim: auto kupovane 1/2011, v 7/2011 klima prestala chladit, diagnostika v servisu v CB ukazala tlak v okruhu 0baru, cili prazdna, jel sem tehdy na sluzebku do Frankfurtu tak sem to reklamoval v DE, tam ji na zaruju naplnili jenze na prd, dali malo chladiva, misto 525g dali jen 350g a jeste mi rikal ze to je dost, pak jsem zjistil ze sice chladi ale slabo tak znovu do servisu v CB, tam ji vypustili a znovu naplnili na nominal hodnotu 525g a dali tam UV barvivo a ted s tim jezdim a planuju za 2 tydny jit s tim na kontrolu, prej to skouknou UV lampou jestli to bude nekde videt kde to utika, pak to snad opravi a znovu naplni, tak jsem zvedav, zatim vse delano na zaruku, jen me stve ze jsou s tim takovyhle problemy..., jinak je to climatronic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Už vidim jak tam přijedu, oni se s tím projedou a řeknou, že je to v pořádku. Přitom vím, že se vlněj, mám z předchozího auta (Golf 4, kde sem je měnil asi čtyřikrát po 10000km) vytrénovanou nohu a poznám to. No uvidíme. Nereklamoval už někdo náhodou zvlněné kotouče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Reklamace zvlněných kotoučů je hra na tenkém ledě... Protože je otázka, co jsi s nimi dělal. Stačí párkrát silně zabrzdit, pak projedeš kaluží a je to. Poslední uznávané reklamace na přední zvlněné kotouče Škoda brala u OI 1,9TDi 81kW, kde byla jasná konstrukční vada a těžký předek... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že se to může zdát jako "hra na tenkém ledě", ale spíš bych to viděl jako slabší led pro výrobce. Argumenty, které uvádíš jsou skutečně z říše 1000+jedné noci, resp. pracovníků reklamačních odd.. To jako chceš říct, že s autem nesmím brzdit a jezdit v dešti? Dle mého názoru je to vše jen o důslednosti vymáhání mých práv a z vlastní zkušenosti (sice ne s brzdovými kotouči) vím, že když se člověk nedá a je ochoten jít do soudního sporu, skoro ihned se karta obrací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak sem předpokládal, po zkušební jízdě se jim nic neprojevilo, takže nazdar. Prý by mi to stějně asi neuznali, protože 12000km je už dost a že sem mohl někde probrzdit a bla bla........

Jelikož sem auto nekupoval přímo u autorizovaného prodejce Škoda, ale u firmy zprostředkovávající prodej aut, bylo mi řečeno, že můžu reklamovat u jakéhokoliv prodejce. Takže budu objíždět sevisy a reklamovat.....asi blbost co?

Editováno: , autor: mikki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak vyměněn celý molitan sedáku a boční airbag. Airbag je v takovém plastovém obalu se "šlicem" a ten byl ohnutý. Snad už to bude OK, servis mi potvrdil, že kvalitu sedadel nelze srovnávat s FI, dnes už se prý tak bytelné nedělají...

Mi se na 5/2011 zvlnil bok sedačky na levé straně řidičovy sedačky, opravili to a za 2 měsíce je to to samé. Servis mi řekl ať si zavolám do Ml.Boleslavi a pošlu fotky, že oni víc neudělají.

V minulých Oct se mi to nestalo (98,00,04). Ani nevím, co jim tam mám povídat. Sere mě to, vypadá to jako růjna s 300tkm (mám 50tkm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciálně pro reklamaci kotoučů je stanoven postup. V Boleslavi moc dobře vědí, co kotouče dokážou udělat v různých režimech jízdy. Pokud teda servis neoprávněně vymění kotouče na záruku, tak je garanční technik zaplatí z vlastní peněženky. A reklamovat kotouče po roku,příp. po 10000Km, je nesmysl. A jak Mikki píše, že se stím potkal na svém bývalém autě, tak asi zrovna klidně nejezdí...Aby byla uznána reklamace, tak by v tom období výroby jeho auta muselo dojít k nadlimitnímu výskytu reklamací na kotouče i u jiných vozů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jsem klidnej jezdec, rozhodně ne brdza-plyn. Na Golfu IV odcházej každýmu, na značce nezáleží, ten rozměr 288/...je prostě na p..u. Stačí mrknout na vwclub. Na Octavii jsem si je nechal stočit, ale asi po 6tis. km mám takový tušení, že je to zpátky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...