Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

climatronic mi taky cvakal... posledních 14 dnů ten zvuk neslyším... ale samo se do kupy asi nedalo :-) ale chystám se reklamovat:

1) víčko odkládací schránky na zadní straně Jumbo -Boxu

2) nefunkční otvírání víčka palivové nádrže

3) vrzající přístrojovka - pravdou teda je, že mi vrzže jenom když jse to studený... jak se interiér zahřeje, je to ok - dá se s tím něco dělat?

4) vzraní od dvojité sluneční clony na nerovnostech - obávám se, že s tím toho asi moc neudělaj :(

a ještě dotaz... taky máte šišatej volant? normálně u všech Škodovek co jsme měli, byl šišatej volant! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

climatronic mi taky cvakal... posledních 14 dnů ten zvuk neslyším... ale samo se do kupy asi nedalo :-) ale chystám se reklamovat:

4) vzraní od dvojité sluneční clony na nerovnostech - obávám se, že s tím toho asi moc neudělaj :(

Ta dvojita slunecni clona mi taky drnci,ale jen pri zavirani dveri. Zkusim to nekdy rozebrat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a existuje na tohl vrzani v ineteriéru nějaký mazadlo??? nevíte někdo? díky

a co bys tam chtěl namazat, když se ani pořádně nedá poznat, odkud to vychází. To bys to musel všechno rozebrat a preventivně pak matlat nějakou vazelínou a dávat zase zpátky. To je ovšem blbost, žejo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky něco přidám. Na podzim jsem si všiml nějakych podivných skvrn kolem přední stropní lampičky. Skrvny, byly jenom kolem lampičky, ne kolem vypinače, na takovem místě kde se normalně nešahá a tudíž by se to nemělo špinit, připadalo mi spíš že je to od nějakeho čalounického lepidla. Navštívil jsem servis s otazkou co by se s tím dalo dělat. Tak se na to mrkli, s tím že neví co to je a oni neví co s tím. Všechno nafotily a fotografie poslali oblastnímu technikovy. Technik přijel kouknul a že pry vada materiálu takže vyměna celého panelového stropu. Objednáno. Celá vyměna travala kolem 3hodin. Strop je nový krásně čistý nikde žadny flíček.

Ale asi jsem nějakej puntičkář či co, tak při cestě domů jsem si všiml, že na plastu, který kryje A - sloupek jsou nějaké bílé fleky. Tak se v klidu dívám a jsou ve stejných mistech kde jsou ty nacvakavaci přichytky pomoci kterých ten kryt drží na tom sloupku. Připadá mi to že je ten mechanik musel hodně rvát ven když ten plast zbělal. Tak koukám kolem sebe a ejhle nejen pravý A - sloupek, ale i oba dva B - sloupky jsou takto poznamenany. A - sloupek dva bíle fleky cca 0,5 cm, B - sloupky řekl bych že asi držely trochu víc jsou tam bílé svislé čáry cca 1 cm. Takže výsledek sice mám novou stropnici, ale zase do.....né

kryty sloupku. Takže jsem to otočil a jel do servisu reklamovat provedenou praci. A zase to samé, mrkli a neví co s tím.Že prý je to normalní a že mu by to zase tolik nevadilo. Jenomže mě jo. Nafotily - nebylo stejně nic vidět protože ty bíle fleky na tom bílém plastu a ještě k tomu za šera tudiš z bleskem nebyly vidět. Takže budou opět volat oblastního technika ten musí přijet a stejně mi řekne že to reklamovat nejde že je to normalni. Suma sumárum mechanik, asi to dělal poprvé či co to chtěl dostat dolu za každou cenu a tím skazil den mě reklamační techničce prodejci a nejspíš i tomu oblatnímu technikovy, který musí kvůli tokvé hovadině přijet. Na dotaz kolik ty plasty stojí cca jeden kus 300kč.

:aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ten syčivý zvuk je (s největší pravděpodobností - z vlastních zkušností) od toho "trojúhleníkového" nestahovacího okýnky v zadních dveřích - je špatně usazené. Jestliže se fólie nanáší bez demontáže skla, nemůže mít pak ani vliv na samotné usazení tohoto skla. Tzn. reklamovat - je to v servisu práce tak na "půlhodinku" a myslím, že je to jedna ze závad nahlášených přímo z Boleslavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes uspesne vyreklamovane,ale mali dobry den pretoze mi povedali ze to bolo sposobene zlou montazou folii ale ze uznaju to. :palec2:

Jo,jo.Taky jsem to reklamoval a neni to jen tou špatnou montáži folii.Technik z MB mě řekl,že na to maji svolávaci akci či co.Já jsem původně myslel že jsem pichnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to teda vyřešit? Pokud chceš zatmavení, tak i pokovení i pořádně udělané fólie vyžadují demontáž skel...

fólie jsou lepší právě v tom, že se nemusejí demontovat skla

jde to udělat pořádně i bez demontáže a okraj fólie jde zasunout pod těsnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pánové.... kdyby ste si to pořádně přečtli... O trochu výš jsem psal, že jestliže nebyly při nanášení fólií demontované skla, pak to muselo být španě usazeno patrně už při montáži vozu. Tak nějak jsem čekal (a nedočkal jsem se toho), že se dozvím, zda byly ty okna při nanášení fólie demontované a nebo ne. Jestliže byly demontované (teď už teda víme, že byly), pak mi připadá reklamace v servisu (kvůli tomu syčení) docela jako drzost. Ale jestli to uznali, jejich chyba a tvoje štěstí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Pánové pánové.... kdyby ste si to pořádně přečtli... O trochu výš jsem psal, že jestliže nebyly při nanášení fólií demontované skla, pak to muselo být španě usazeno patrně už při montáži vozu. Tak nějak jsem čekal (a nedočkal jsem se toho), že se dozvím, zda byly ty okna při nanášení fólie demontované a nebo ne. Jestliže byly demontované (teď už teda víme, že byly), pak mi připadá reklamace v servisu (kvůli tomu syčení) docela jako drzost. Ale jestli to uznali, jejich chyba a tvoje štěstí ;)

to okno zacalo znovu fucat ,urobili to ,ale uz mi nauctovali 1000sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V prubehu celé diskuse jsem se asi 2x docetl, ze nekdo resil odreny lak od vnejsiho tesneni dveri.

Ja mam cernou takze je to vic videt, mam najeto 65tis km

Jinak kamoska ma taky OII (seda Stone) najeto cca 46tis km a ma to vydrbany pomalu stejne jako já.

Nejvice je to videt u ridicovich dveri v hornim rohu co se po zavreni dotyka tesnici gumy horni spicky zadnich dveri

A potom u zadnich dveri co je ta sikmá linie kolem podbehu.

vše je videt az po otevreni dveri!!!

Ma nekdo nejake info co mu na to rekli pri reklamovani v servisu

Vzhledlem k tomu ze je to i na aute co ma najeto 46tis km tak myslim to bude mit doost lidi ani o tom treba pokud maji svetlejsi odstin barvy nevedi.

Editováno: , autor: kemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...