Přejít na obsah

Vystřelovací klíče


Lol3K

Doporučené příspěvky

HLADAJ JE TO TU NA FORE.

Hledal jsem ale našel jsem jen přízpěvky, že to jde atd... ale nikde se nemluvilo o výměně tyčinky imobilizeru v klíči abych mohl startovat. Celkové napojení dálky chápu z manuálu ale jen ten IMOBILIZER :( pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si od firmy TRACKPRO - RJ CZ KEY. Včera jsem zkoušel jen trochu ten stávající klíč trochu rozevřít. Myslím si, že to půjde rozlolusknout ale myslím si, že ten klíč už nikdo nedá dohromady :doh co se týká toho zapojení jsem si nechal poslat zapojení přímo na FABII mám tam central takže to asi bude lehké jen to připojit. Ale co jsem se dočetl tak je potřeba ještě nějakej odpor 180 ohmů. Doufám, že to pošlou stím, protože nevím kde to jinak sehnad. Až to budu dělat udělám foto dokumentaci a hodím to sem aby i ostatní co to chtějí dělat věděli jak. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si od firmy TRACKPRO - RJ CZ KEY. Včera jsem zkoušel jen trochu ten stávající klíč trochu rozevřít. Myslím si, že to půjde rozlolusknout ale myslím si, že ten klíč už nikdo nedá dohromady :doh co se týká toho zapojení jsem si nechal poslat zapojení přímo na FABII mám tam central takže to asi bude lehké jen to připojit. Ale co jsem se dočetl tak je potřeba ještě nějakej odpor 180 ohmů. Doufám, že to pošlou stím, protože nevím kde to jinak sehnad. Až to budu dělat udělám foto dokumentaci a hodím to sem aby i ostatní co to chtějí dělat věděli jak. :palec2:

CAU,posli foto original klucu nech ti vieme poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teda před 30minutami obdržel. Díval jsem se na návod jak to připijit na FABII a myslim si..... že to asi poseru :wallbash: pokud ne tak jsem happy.... Myslel jsem, že to bude jako foto dokumentace ale nene je to jen papír a na tom napsané co kam zapojit. Pokusím se to tedy nafotit tak aby to pochopil každej. Ale pokud to už někdo dělal a je z prahy rád bych se sním sešel a zeptal se ho jak to dělal. Klíče vypadají docela dobře jen ten doskok je docela nevychozený a zasekává se snad se to opotřebuje a bude vyskakovat vpohodě. Jinak přidali i ten odpor 180 ohmů takže vpohodě. Je tam popsano i jak zapojit aby se otevíral jen kufr. pokud mi výjde čas a nebudu mit tolik prace tak to naskenuju a hodim to sem. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teda před 30minutami obdržel. Díval jsem se na návod jak to připijit na FABII a myslim si..... že to asi poseru :wallbash: pokud ne tak jsem happy.... Myslel jsem, že to bude jako foto dokumentace ale nene je to jen papír a na tom napsané co kam zapojit. Pokusím se to tedy nafotit tak aby to pochopil každej. Ale pokud to už někdo dělal a je z prahy rád bych se sním sešel a zeptal se ho jak to dělal. Klíče vypadají docela dobře jen ten doskok je docela nevychozený a zasekává se snad se to opotřebuje a bude vyskakovat vpohodě. Jinak přidali i ten odpor 180 ohmů takže vpohodě. Je tam popsano i jak zapojit aby se otevíral jen kufr. pokud mi výjde čas a nebudu mit tolik prace tak to naskenuju a hodim to sem. :palec2:

TEN KLUC JE ZO SVETIELKOM??? ak ano tak tu je foto.Tycka immobilizeru je oproti jak je ziarovka. :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TEN KLUC JE ZO SVETIELKOM??? ak ano tak tu je foto.Tycka immobilizeru je oproti jak je ziarovka. :) :)

Mám stejný klíč ale bez světýlka. Ale myslim si, že ta tyčka imobilizeru bude na stejném místě. Díky za foto, teď vím na, které straně bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info našel jsem tam jeden topic o montáži ale na OCTAVII :( na FABII jsem to tam nenašel. NA tu OCTAVII to tam bylo velmi dobře popsané, opravdu dobře. Tak nějak bych to chtěl udělat ale jsem už na 9 stránce těch instalačních manuálů a pořád jsem to nenašel. Pls jestli máš link na ten topic, kde se jedná o FABII budu velice vděčen :)

tutorialy jiz jsou a ve sve podstate ne jeden :) je to furt na stejny brdo.. fotky i postup by jsi mel najit v inst. manualech u alarmu.. je tam toho dost, dokonce tusim i jeden odemne..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde se daj sehnat za tisicovku orig vystřelováky vč komfortky? Sem našel nejlevnější za 1500 jen zámky a klíče bez komfortky.

Jo aha ty myslíš samotný klíče bez zámků... Jako bych nic neřek :blush:

Editováno: , autor: Termiks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady :)http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...75&hl=alarm

jinak popravde moc nechapu proc sis kupoval zrovna RJ CZ KEY .. za tisicovku a nejaky drobny mas origo vystrelovaky + dalkace vc komfortky.. :) tam jen prehodis a jedes.. bez instalace, bez strihani dratu

Tak jsem se na to díval ale to je autoalarm a ne centralní DO. TO je jedno jsem se skontaktoval s kamošem autoelektrikářem, říkal, že se na to koukneme a naistalujeme nevidí v tom problém. Budu trocha vycházet z toho navodu na tu OCTAVII. Jinak proc jsem koupil RJ CZ KEY - platial to kamoš protže jsme se vsadily a ja si mohl vybrat co chci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe ale o tom je ta rec ;) TO JE TO STEJNY .. autoalarm se pripojuje uplne na stejne body jako ten tvuj set.. jen se vynechaji cidla a neresi se prutah do motoru k sirene a podobny blbosti.. pripojeni na ridici jednotku je stejne

dokonce i ten papir co ti poslali z toho shopu jsem mel uplne stejnej ;) a kupoval jsem alarm

ale jako samozrejme pokud si na to netroufas a mas autoelektrikare k dispozici, pak neni co resit ;)

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe ale o tom je ta rec ;) TO JE TO STEJNY .. autoalarm se pripojuje uplne na stejne body jako ten tvuj set.. jen se vynechaji cidla a neresi se prutah do motoru k sirene a podobny blbosti.. pripojeni na ridici jednotku je stejne

dokonce i ten papir co ti poslali z toho shopu jsem mel uplne stejnej ;) a kupoval jsem alarm

ale jako samozrejme pokud si na to netroufas a mas autoelektrikare k dispozici, pak neni co resit ;)

Aha to jsem netušil :doh díky za info....kamoš tam bude jen proto aby mi vždy řekl abych to neposral :palec2:

Díky moc za ten navod :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
CITAJ DOLE-LINK. ;) ;) :)

Ale zapoměl jsem říci že zamykání nemám v klíčku, ale ovladačku origo. pověšenou u klíčů. Navíc jsem ho teď rozloupnul a nic v něm není tak asi těžko budu něco měnit co? A ještě pokud mám nový klíč a nechám ho podle kodu starých klíčů vyfrézovat musím ho nechat přes VAG nastavit nebo stačí ruční nakodování jako po výměně baterky? :-) A půjdou vůbec klíče vystřelovací 434MHz na fabii r.v08/2003 s jednotkou, nebo je nutná výměna? Zkoušel jsem teď nastavit bez vagu a nejde.:-( Poradí někdo?

Editováno: , autor: Pavel Píša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...