Přejít na obsah

Odstávajúce predné a zadné dvere


majory

Doporučené příspěvky

Zdar.

Na konci roku 2007 som si kúpil Fabiu.Po čase som zistil že mi zadné dvere na oboch stranách dolu v rohu odstávajú pritom na ostatných miestach perfektne lícovali.Taktiež predné vodičové v hornej časti,za jazdi nad 80km/h Pískal prenikajúci vzduch do vnútra.

Bol som s autom v servise,dvere doladili na pol škody,pretože začínali nelícovať na iných miestach.

Objavil sa tento problém ešte u niekoho,alebo len ja mám takú smolu?

post-13038-1200827804_thumb.jpg

post-13038-1200828374_thumb.jpg

post-13038-1200828406_thumb.jpg

post-13038-1200828416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto som kúpil úplne nové pred 3 mesiacmi,v predajni Škoda.Žiadna búračka,páčenie a pod.Proste funglovka auto.

no neviem ale mne topripada dost zvlastne na novom aute z fabriky takto divne vyhnute . najma ten ram dveri ..

hmm skus si dat premerat hrubku farby ... robia to v kazdom autobazare ako kontrolu ci nejsu prelakovavane dielce ..

mozno budes prekvapeny jak ja ..

ktovie mozno to pri preprave alebo tak poskodili a prelakovali ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za radu musím to skúsiť!To by bolo dosť blbé keby to bola pravda.

no este dobre pokukaj ci niekde nie je viditelne ze bolo striekane . nejake otrepy farby alebo hrany po maskovani ..

mne ked povedali pri predaji auta ze bol lakovani blatnik som potom dokonale poprezeral a nasiel som miesto kde bola nalepena maskovacia paska a po ktoru to striekali .. do vtedy som si to nevsimol ..

skratka musis pozorne popozerat .. popreklepavat plechy na dverach a pod ...

nechcem ta strasit .. musi to byt teraz pre teba dost neprijemny pocit ...

kazdopadne keby to bolo opravovane .. hmm tak toje pekny humac

tak prajem aby bolo vsecko co najskor ok a daj vediet ako si dopadol !!!

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar.

Na konci roku 2007 som si kúpil Fabiu.Po čase som zistil že mi zadné dvere na oboch stranách dolu v rohu odstávajú pritom na ostatných miestach perfektne lícovali.Taktiež predné vodičové v hornej časti,za jazdi nad 80km/h Pískal prenikajúci vzduch do vnútra.

Bol som s autom v servise,dvere doladili na pol škody,pretože začínali nelícovať na iných miestach.

Objavil sa tento problém ešte u niekoho,alebo len ja mám takú smolu?

CAU.Tie lave predne dvere si dopasuj sam. stiahni okno opri sa kolenom o tapacir a rukami chyt ram a prihni k sebe. tie zadne dvere ti kolko odstavaju od karoserie??? 5 Cm?? Je to normalne. VY si myslite ze nove auto ked sa poskodi pri preprave ze ho zosrotuju???? kazdy jeden predajca ho da OPRAVIT.!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je velmi podezřelé na nové auti, když už odpadává barva na nárazníku a podle fotek nelícují oboje zadní dveře. Hmm Myslím si, že to fakt bouraný bylo, to změření laku je dobrá věc. Začal bych uvažovat obchodně, prodali ti auto, které má vady, na každý výrobek je 24 měsíců záruka. Vím, že je to pro tebe nepříjemné, ale šel bych na ten autosalon tvrdě. Otázka je, jestli to auto bylo za plnou cenu a nebo o několik desítek tisíc levné ( předváděčka, salónové auto atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAU.Tie lave predne dvere si dopasuj sam. stiahni okno opri sa kolenom o tapacir a rukami chyt ram a prihni k sebe. tie zadne dvere ti kolko odstavaju od karoserie??? 5 Cm?? Je to normalne. VY si myslite ze nove auto ked sa poskodi pri preprave ze ho zosrotuju???? kazdy jeden predajca ho da OPRAVIT.!!!!!

Hele nepracoval jsi nahodou tady? :)) http://www.youtube.com/watch?v=8GlIuJlfR2Y...feature=related .. ty postupy jsou dost podobne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto som kúpil úplne nové pred 3 mesiacmi,v predajni Škoda.Žiadna búračka,páčenie a pod.Proste funglovka auto.

A kupoval jsi to na objednavku nebo to byla skladovka ( auto ihned k dispozici ) ? Ja jsem pred 5-ti rokama kupoval skladovku Octavku a asi po mesici jsem zistil ze byla prelakovana kapota ... resil jsem to s prodejcem i se skodovkou ( ale ta od toho davala spis ruce pryc ). Na odstoupeni od smlouvy to moc neslo kvuli leasingovce, takze nakonec to skoncilo 2-ma garanckama u nich zdarma ( uz i takhle na to auto byla sleva cca 60 000 )

Od te doby jsem na zadnej jinej problem neprisel ... teda uplne se mi nezda pravej zadni blatnik, ale auto funguje v pohode ... nikde nic neodstava ani se neodlupuje, takze to neresim a myslim ze po 5-ti letech uz by se to i nejak projevilo.

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto bolo skladove k odberu ihned ,nakolko sa už tento model vtedy prestal vyrábať a prechádzali na nový typ.

Chod stym do servisu a hlavne by som chcel byt pritom ked to budu napravat aby to nerobili ako na tom videu s trabantom. Ale ako poznam nasich predajcov tak sa budu vyhovarat. :p

kua das zato plno prachov a daju ti nedoskladane auto tak to je sila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebolo to auto burane ? opravovane ?

ja som napr. po 4 rokoch prisiel na to ze mam prelakovany zadny blatnik ... a to som ho kupil ako nove ...

tak to jsme dva, u mě to byla felicie,

někde tu byly tabulky se spárama.

našli rádcové, našli:

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...