Přejít na obsah

Opravy promáčklin karaserie sada WUERTH


Pítr

Doporučené příspěvky

Mám stejný problém na přední kapotě. Už asi rok mám dva krásné důlky na kapotě od kaštanů ale vyrovnávat? to mi za to nestojí. Dát někomu řekněme dva tisíce za vyrovnání je asi nesmysl, to už je lepší přibližně za šest tisíc to nechat přelakovat, na druhé straně se mi nechce přestříkávat auto staré dva a půl roku. Jo ty ceny mi řekli v servisu i když bez záruky, nakonec každý se asi rozhodne podle svého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by se mělo jen vytáhnout bez lakování....kdyby někdo měl tu sadu a zkušenost s tím tak bych do toho šel....ale koupit si tu sadu...od WUERTHa to bude masný.... ;)

Mám totiž takovou čerstvou prohlubeň od nějakýho debila z parkoviště na LZ dveřích a pěkně mne to štve...

Editováno: , autor: Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by se mělo jen vytáhnout bez lakování....kdyby někdo měl tu sadu a zkušenost s tím tak bych do toho šel....ale koupit si tu sadu...od WUERTHa to bude masný.... ;)

Jo, přesně, když to je od Wurtha, tak je to především drahý. Nevim sice, jak to funguje, ale vsadím se, že pokud to vyrábí někdo jinej, bude to u něj za půlku. Ale hodilo by se mi to taky na Transportéra. Ten je chudák pomlácenej zevnitř od nákladu, jak od neštovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
www.autodoktor.cz Praha vytahoval mi na měsíc starem autě promáčklinu v tom ohybu u kliky,sekanec od nějakech dveří dodávky a naprostá spokojenost

Zdravim, dneska při mytí auta jsem si všimnul promáčkliny ve spodní části dveří...hodně mi to nasralo :-)...

Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte někdo o nějakém šmátkovy jako jsou www.autodoktor.cz v okolí Plzně.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Kupoval jsem to taky na Aukru myslím,že za 200kč

Když na promáčklině není ostrá hrana tak to funguje parádně.Aplikuješ tam z tavné pistole plast na tu prostřední přísavku,pak jen pootáčíš a důlek vytahuješ.

Editováno: , autor: lukyboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...