Přejít na obsah

Zamlžený světlomet


Jered

Doporučené příspěvky

Už se to někomu stalo? Dneska jsem přijel do garaže a dívám se pravý světlomet z pohledu řidiče byl zamlžený. Asi 2cm pruh na celém spodku světla. Nechápu jak se tam dostala voda. Nevíte co stím, jestli jde reklamovat světlomet nebo tak něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to někomu stalo? Dneska jsem přijel do garaže a dívám se pravý světlomet z pohledu řidiče byl zamlžený. Asi 2cm pruh na celém spodku světla. Nechápu jak se tam dostala voda. Nevíte co stím, jestli jde reklamovat světlomet nebo tak něco?

presne tak.... reklamovat mely by ho vymenit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to někomu stalo? Dneska jsem přijel do garaže a dívám se pravý světlomet z pohledu řidiče byl zamlžený. Asi 2cm pruh na celém spodku světla. Nechápu jak se tam dostala voda. Nevíte co stím, jestli jde reklamovat světlomet nebo tak něco?

REKLAMUJ,AK TO NEUZNAJU TAK TO ZASILIKONUJ PO OBVODE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 let později...

Už tři dny pozoruju mírné zamlžení zadního světla. Nevím, jestli je to rozdílem teplot, kdy je v noci -5, přes den pak +5, nebo je chyba v samotném světle - netuším. Auto má 1 rok, je to tedy v záruce. Netuším ani po předchozí zkušenosti ve škodovce, zda mám tohle uplatňovat jako závadu. Světlo jsem nikdy nedemontoval, není ani nikdy nebylo nijak poškozeno. Zkuste mi poradit podle fotek, jestli to zkusit reklamovat. Omlouvám se za kvalitu - mobil.

 
Editováno: , autor: Hosha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...